monikamonisia20
monikamonisia20
  1 listopada 2011 (pierwszy post)
Witam. wpadła mi w ręce gazetka rossmana i promocje na podkłady bourjois. bardzo mnie to zainteresowało. Co możecie powiedzieć o podkładach tej firmy?
używam revlona, czy znajdzie się zamiennik bourjois tego podkładu. zależy mi szczególnie na kryciu.

Pozdrawiam serdecznie;)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja, gdyby nie kolor, używałabym go chyba do usranej śmierci ^^ Ale jestem skazana na Colorstay.


Ja nawet nie pamietam jaki byl, ale chyba wlasnie kolorystycznie mi nie podpasowal, bo jesli chodzi o konsystencje to Max Factor dobre robi podklady. Znaczy sie, nigdy z zadnym nie mialam problemu.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  2 listopada 2011
massacre
massacre: uczep sie mnie, uwielbiam to

Za cyce ? :pavarotti:
boniwinter
boniwinter
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Dwa razy kupilam podklad z tej firmy i bardzo sie zawiodlam poniewaz juz o godzinie 11 rano musialam poprawiac sobie make up bo totalnie nie mialam nic na twarzy, a drugim razem jak kupilam inny podklad to po nalozeniu wygladalam jakby sie "tapetowala" cala noc aby uzyskac taki efekt z rana.
Tusz do rzes...przy nawet minimalnej mzawce bylam cala rozmazana itp...
Wiesz to bylo kilka lat temu byc standard sie podniosl, ale ja niestety za bardzo sie zrazilam.

massacre
massacre: Lubię Revlon i Bourjois, jak dla mnie tO ta sama polka i jakość.

niestety nie moge sie zgodzic...nawet patrzac na same lakiery do paznokci.
No ale wiesz, byc moze mi po prostu nie przypasowala ta firma i koniec.
Na szczescie mam juz swoje wybrane i sprawdzone i jest gitara:)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety nie moge sie zgodzic...nawet patrzac na same lakiery do paznokci. No ale wiesz, byc moze mi po prostu nie przypasowala ta firma i koniec. Na szczescie mam juz swoje wybrane i sprawdzone i jest gitara:)


Jesli chodzi o podklady używam colorstay i photoready. Nie wiem dlaczego tu wiele lasek sie zachwyca colorstay, wg mnie obydwa są po prostu dobre. Kolorystycznie dopasowane do mojej cery idealnie i trzymają sie jak należy.
Z kolei jeśli chodzi o tusz do rzęs to każdy jest dla mnie gowniany od Diora po rimmel. Po prostu jeszcze na swój nie trafiłam :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  3 listopada 2011
massacre
massacre: Którego Revlona? Czy Revlon ma tylko jeden podkład?


możesz uznać mnie za wróżkę ale pewnie chodziło jej o Revlona Colorstay

XDDD
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  3 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Za cyce ?


nie za mocno, bo zwisna

Konto usunięte
Konto usunięte: możesz uznać mnie za wróżkę ale pewnie chodziło jej o Revlona Colorstay XDDD


nie no, wiem, to byl taki maly prztyczek w kierunku pijanej :Rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.