monikamonisia20
monikamonisia20
  1 listopada 2011 (pierwszy post)
Witam. wpadła mi w ręce gazetka rossmana i promocje na podkłady bourjois. bardzo mnie to zainteresowało. Co możecie powiedzieć o podkładach tej firmy?
używam revlona, czy znajdzie się zamiennik bourjois tego podkładu. zależy mi szczególnie na kryciu.

Pozdrawiam serdecznie;)
monikamonisia20
monikamonisia20
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie, bo piszesz, że używasz REVLONA :P A którego to już nie wiemy :

miałam wrażenie, że łatwo się domyślić skoro oczekuję od podkładu efektu kryjącego;)
colorsaty, ale jest ciężki;( i chciałam jakiejś zmiany
monikamonisia20
monikamonisia20
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bourjois raczej nie ma kryjących podkładów. helathy mix był jakimś objawieniem, ale też nie było super kryjący, a dla mnie i tak był ciężki.

niom, w sieci ma sporo pozytywnych opinii, że niby lekki i ladnie kryje a w dodatku ładnie pachnie;) i to mnie kusi, ale skoro mówisz, że ciężki...
pijana
pijana
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: miałam wrażenie, że łatwo się domyślić skoro oczekuję od podkładu efektu kryjącego;) colorsaty, ale jest ciężki;( i chciałam jakiejś zmiany

A używałaś Lasting Performance albo Toleriane ? Oba bardzo dobrze kryją i według mnie są lżejsze od Colorstay :-)
boniwinter
boniwinter
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: używam revlona,

z calym szacunkiem, ale ta firma to totalny syf dla mnie

Konto usunięte
Konto usunięte: bourjois

jedna z lepszych firm. Podklady polecam i jeszcze blyszczyki do ust, sa pierwsza klasa
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  1 listopada 2011

bourjois to kit.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

monikamonisia20
monikamonisia20
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A używałaś Lasting Performance albo Toleriane ? Oba bardzo dobrze kryją i według mnie są lżejsze od Colorstay :-)

toleriane robił mi coś dziwnego z twarzą;( i na nosie nie siedział wcale.
monikamonisia20
monikamonisia20
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z calym szacunkiem, ale ta firma to totalny syf dla mnie

możesz rozwinąć swoją wypowiedź?
od jakiegoś czasu używam podkładu z tejże firmy i jestem mega zadowolona, ale fakt to ciężki podkład.
dont0say0anything
dont0say0anything
  2 listopada 2011

Miałam jeden podkład w pędzelku, był świetny, ale już go jakoś nie widzę w sklepach :woot: a większe właściwości kryjące ma korektor...

marta0859
marta0859
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co możecie powiedzieć o podkładach tej firmy?

Miałam kilka podkładów tej firmy i moim skromnym zdaniem są ciężkie a jeżeli chodzi o krycie to tego raczej nie oczekuj. Masz tam moje opinie n.t. niektórych podkładów w temacie o recenzjach, na pewno NIE polecam Bio Detox, cięższego podkładu w życiu nie miałam, poza tym po nałożeniu robi ze skórą masakrę, jak już to ewentualnie możesz spróbować Healthy Mix, ale tą wersję niby kryjącą, nie tą z witaminami.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie, bo piszesz, że używasz REVLONA :P A którego to już nie wiemy :>

Komuś sie chyba ciocia zbliża ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: obawiam się, że z kryciem podobnym do Revlona będzie cięzko..

Którego Revlona? Czy Revlon ma tylko jeden podkład? :rotfl:
A tak na serio, to nie wiem co Wy sie tak tym Colorstayem podniecacie. Łatwo znaleźć drugi dobrze kryjacy podkład. Ja mam trzy oprócz R.C. ;)

A co do tematu to nie miałam chyba nigdy podkladu z Bourjois. Mimo to lubię ich kosmetyki. Są niedrogie i dobrej jakości.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: monikamonisia20: to kiepawo;(ja czekam na nowość http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=47221


Laska próbki miała, moze gdzieś już rozdawali? w UK raczej go tez nie ma. Wyskakuja francuskie i greckie strony jak go wpisuje :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A używałaś Lasting Performance

Nie byłam z niego zadowolona.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ta firma to totalny syf dla mnie

Lubię Revlon i Bourjois, jak dla mnie tO ta sama polka i jakość.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  2 listopada 2011
massacre
massacre: Komuś sie chyba ciocia zbliża ^^

Niedawno się skończyła :P Nie muszę mieć zaraz okresu/być w trakcie, by być złośliwa albo się czepiać :P I tak tutaj na forum jestem neutralna, bo wolę potyczki słowne w realu, nie w necie.
pijana
pijana
  2 listopada 2011
massacre
massacre: Nie byłam z niego zadowolona.

Ja, gdyby nie kolor, używałabym go chyba do usranej śmierci ^^ Ale jestem skazana na Colorstay.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  2 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: by być złośliwa albo się czepiać :P


uczep sie mnie, uwielbiam to :napalony:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.