centipede9
centipede9
  31 października 2011 (pierwszy post)

Choć jeszcze wcześnie, pora zastanowić się nad stylizacja na studniówkę :D Piszecie jakie macie pomysły, może jakieś dobre sklepy z sukienkami, butami, dodatkami na tę okazję. Doświadczenia mile widziane ;)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tak zrobiłam i nie żałuję :)

A myślałas ze zle radzę?
Ja w końcu pod wieloma namowami ustapilam, poszłam i zalowalam ;)
Ale głupia siksa byłam :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niby te sukienki są a co do czego nie ma nic , byłem z koleżanką we wro w wielu pasażach i wybór bardzo marny żeby nie napisać znikomy , do tego braki w rozmiarach znajoma ma 36 wiec to chyba nie jest jakiś rzadki rozmiar ;]

Dokładnie.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Evee
Evee
  1 listopada 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Choć jeszcze wcześnie, pora zastanowić się nad stylizacja na studniówkę

Wcześnie?
Właściwie, to już zaczełam przeglądać sukienki w necie, niebawem wybieram się na bieganinę po sklepach.

Konto usunięte
Konto usunięte: pomysły

Skromnie, dla mojej figury będzie najlepsza prosta sukienka, raczej w ciemnych kolorach,plus delikatne dodatki.

Konto usunięte
Konto usunięte: niby te sukienki są a co do czego nie ma nic

Przechodziłam to, jak szukałam sukienki na półmetek.
blair6
blair6
  9 listopada 2011

test test test

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.