centipede9
centipede9
  31 października 2011 (pierwszy post)

Choć jeszcze wcześnie, pora zastanowić się nad stylizacja na studniówkę :D Piszecie jakie macie pomysły, może jakieś dobre sklepy z sukienkami, butami, dodatkami na tę okazję. Doświadczenia mile widziane ;)

FraanCuZia
Posty: 34 (po ~55 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
FraanCuZia
  31 października 2011

Szpileczki + Sukieneczka od H&M + Robisz eyelinerem Oczka i cacko. ;>

SoDope
SoDope
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ile masz wzorstu .. budowa ... ?

bo nie będę Ci proponować czegoś w czym Ty nie wyjdziesz ...
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Doświadczenia mile widziane ;)


Lepiej nie isc. Siano przechlac na jakies porzadnej imprezie :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  31 października 2011
massacre
massacre: Siano przechlac na jakies porzadnej imprezie

gdybym wiedziała, że na mojej będzie taka lipa to bym faktycznie tak zrobiła :crylol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gdybym wiedziała, że na mojej będzie taka lipa to bym faktycznie tak zrobiła


na wiekszosci studniowek jest lipa. policz to siano na sukienke, buty, dodatki, wjazd itd itp
wyjdzie ci gruba biba z porzadnym alkoholem :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  31 października 2011
massacre
massacre: na wiekszosci studniowek jest lipa. policz to siano na sukienke, buty, dodatki, wjazd itd itp wyjdzie ci gruba biba z porzadnym alkoholem

no ja na impreze ... to potrzebuje max 50 zł jak ide do klubu u siebie - bo wstęp + 3 piwa i jeszcze nawet na rano mam na pepsi na kaca ..
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja na impreze ... to potrzebuje max 50 zł jak ide do klubu u siebie - bo wstęp + 3 piwa i jeszcze nawet na rano mam na pepsi na kaca ..


no a tak bys miala na porzadne umc umc umc w Berlinie, albo L'amour Toujoirs w Paryzu xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  31 października 2011

A ja tam miło wspominam studniówkę.
Siedzieliśmy do rana, aż nam muzykę wyłączyli.
Muzyka świetna, towarzystwo świetne, jedzenie pierwsza klasa, no i sala bajkowa :)

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sukieneczka od H&M

:rotfl:


sukienka świetna, sama chciałam ją niedawno kupic :) ale jeśli jesteś grubsza to nie polecam :)



















ja bym Ci mogła miliony tych sukienek pokazywac, bo ja bym pewnie któreś z nich założyła. najlepiej to gdzieś tak od początku grudnia zacznij się rozglądac za czymś, ale niczego nie kupuj :) czasami i zaraz przed sylwestrem i tego typu imprezami pojawiają się w sklepach naprawdę ciekawe rzeczy. nie wiem ile będziesz chciała na to wydac, ale nie śpiesz się z kupnem bo potem będziesz żałowała.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
pijana
pijana
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Choć jeszcze wcześnie, pora zastanowić się nad stylizacja na studniówkę :D Piszecie jakie macie pomysły, może jakieś dobre sklepy z sukienkami, butami, dodatkami na tę okazję. Doświadczenia mile widziane ;)

Wszystko zależy od Twojej figury, gustu i zasobności portfela... Bo tak w ciemno wklejać to bez sensu, daj jakieś wskazówki :)
FraanCuZia
Posty: 34 (po ~55 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
FraanCuZia
  31 października 2011

Sukienki świetne !!

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko zależy od Twojej figury, gustu i zasobności portfela... Bo tak w ciemno wklejać to bez sensu, daj jakieś wskazówki :)


Dobrze powiedziane ! :D
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  31 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Piszecie jakie macie pomysły, może jakieś dobre sklepy z sukienkami, butami, dodatkami na tę okazję.

długa, atłasowa, różowa sukienka, blond loki, mocny makijaż i diadem na głowie.

A tak serio, to też w tym roku mam studniówkę :) Zależy mi na prostej, klasycznej w miarę krótkiej sukience. Bardziej stawiam na buty. Mają być naprawdę ładne, takie WOW.

Sylvinka
Sylvinka:

z tych sukieneczek co pokazałaś mam tą skórzaną z H&M. Masakra :mrgreen: Nigdy w życiu na studniówkę!
MentalnaDestrukcja
MentalnaDestrukcja
  1 listopada 2011
massacre
massacre: Lepiej nie isc. Siano przechlac na jakies porzadnej imprezie

ja tak zrobiłam i nie żałuję :)
machu221
machu221
  1 listopada 2011

niby te sukienki są a co do czego nie ma nic , byłem z koleżanką we wro w wielu pasażach i wybór bardzo marny żeby nie napisać znikomy , do tego braki w rozmiarach znajoma ma 36 wiec to chyba nie jest jakiś rzadki rozmiar ;]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.