naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  23 października 2011 (pierwszy post)
Cześć Wam :D

W nadchodzącą sobotę mam większą imprezę, na którą zamierzam założyć sukienkę na ramiączkach, na nogach będę miała normalne opalone rajstopy, natomiast ręce i ramiona mam trupioblade wręcz :D Chciałabym smarować ręce i ramiona no i automatycznie wiadomo dekolt i szyję balsamem brązującym Sopot z Ziaji. No i mam kilka obaw :D

#1 Jak schodzi balsam brązujący ? Jeśli posmaruję się dzisiaj i codziennie wieczorem aż do soboty to balsam zacznie już schodzić ? Słyszałam, że taki balsam schodzi nieestetycznie dużymi łatami i nawet peeling nie pomaga.

#2 Jak zaczynać rozsmarowywanie ? Kolejno szyja, dekolt, ramiona, ręce ?
Czy ręce, ramiona, dekolt, szyja ? :rotfl:

Ryzykować, czy nie ?


Wiem jak należy nakładać balsam, zrobić peeling gruboziarnisty, potem normalny balsam i dopiero brązujący itpe. itde.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  24 października 2011
naaats
naaats: Na ile minut powinnam pójść za pierwszym razem, żeby było dobrze, biorąc pod uwagę to, że zawsze opalam się na czerwono ?

5, 6 maksymalnie... No i skoro opalasz się na czerwono to więcej niż raz w przeciągu tych czterech dni nie idź. W sumie ja bym w ogóle nie szła.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  24 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 5, 6 maksymalnie... No i skoro opalasz się na czerwono to więcej niż raz w przeciągu tych czterech dni nie idź. W sumie ja bym w ogóle nie szła.

Po 2 wizytach będzie coś widać ?
W ogóle mam takie bardzo delikatne plamki na ramionach, prawie ich nie widać, no ale wolałabym mieć równy odcień skóry.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  25 października 2011
naaats
naaats: Po 2 wizytach będzie coś widać ?

Minimalnie powinno. Zależy od lamp. Kup sobie bronzer (sprzedawany w solariach) a uzyskasz lepszy efekt :)
pijana
pijana
  25 października 2011
naaats
naaats: Po 2 wizytach będzie coś widać ?

gagulina
gagulina: Zależy od lamp.

:tak: I od skóry. Ja chodziłam na solarium pół roku, 6 razy w miesiącu (doszłam do sesji po 15 minut) i nie byłam jakoś szczególnie opalona, bo jestem blada z natury. Tak samo po 11 dniach na wakacjach - ciało ledwo opalone, twarz wcale. Więc to kwestia bardzo indywidualna :)
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  25 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I od skóry. Ja chodziłam na solarium pół roku, 6 razy w miesiącu (doszłam do sesji po 15 minut) i nie byłam jakoś szczególnie opalona, bo jestem blada z natury. Tak samo po 11 dniach na wakacjach - ciało ledwo opalone, twarz wcale. Więc to kwestia bardzo indywidualna :)

Mi wystarczy 20-30 min na plaży bez balsamu z SPF min. 20 i wyglądam jak rak :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  25 października 2011
naaats
naaats: Mi wystarczy 20-30 min na plaży bez balsamu z SPF min. 20 i wyglądam jak rak :D

No właśnie - jak rak, a fajne to to nie jest :o) Przynajmniej dopóki nie zmieni się w brąz xD
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  26 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie - jak rak, a fajne to to nie jest :o) Przynajmniej dopóki nie zmieni się w brąz xD

Potem tylko totolotek - zbrązowieje, czy zejdzie skóra ? :rotfl:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  29 października 2011

brawo mądry pomysł podsunęliście koleżance :brawo:

Z tego co wyczytałam masz bladą karnację i co pojdziesz 2 czy 3 razy a w sobotę na przyjęciu będziesz wyglądać jak jakiś kameleon bo skóra będzie ci złazić ! Dziewczyno pomyśl ! Żadnego solarium Tobie nie potrzeba. Jak chcesz się delikatnie przybrązowić to balsamy brązujące, żadne samoopalacze. Ja miałam zwykły z dax cosmetics takim balsamem na pewno sobie krzywdy nie zrobisz. Możesz nakładać tak 2 dni pozniej dzień przerwy, lub co drugi dzień.

Żeby się opalić na solarium to trzeba kilka razy iść, w sobotę masz impreze i nie wyobrażam sobie chodzić codziennie lub co drugi dzień na solarium.

No tak dziś już sobota i jak tam? Poszłaś na solarium czy wybrałaś mądrzejszy wariant?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.