KindziaxDD
KindziaxDD
  21 października 2011 (pierwszy post)
Jutro idę na domówkę urodzinową do koleżanki i nie mam pojęcia co założyć. Myślałam aby założyć taką sukienkę jak na zdjęciu tylko czarną, ale kompletnie nie wiem co z nią połączyć. Pomózcie

http://zapodaj.net/41b57f9408da.jpg.html
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  22 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jutro idę na domówkę urodzinową do koleżanki i nie mam pojęcia co założyć. Myślałam aby założyć taką sukienkę jak na zdjęciu tylko czarną, ale kompletnie nie wiem co z nią połączyć. Pomózcie

Czarne szpilki, duuuży złoty albo srebrny naszyjnik i bransoletkę. Kolczyki jakieś malutkie ewentualnie, bo naszyjnik byłby duży.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  22 października 2011

Chodzi mi na przykład o coś takiego:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  22 października 2011


czyli spodnie i jakaś fajną bluzeczkę, zrób fajny makijaż i to dopiero będzie wyjście na domówkę a nie odstroisz się jak stróż w boże ciało :) buty w domu się zdejmuje
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
tylkonaforum
tylkonaforum
  22 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurcze, gdzie dostanę taką sukienkę?!


Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie dostanę taką kieckę? plis


swego czasu mniej więcej takie same były w H&M :)
tylkonaforum
tylkonaforum
  22 października 2011

aaa i jeszcze w reserved. popatrzcie na ich stronach internetowych, są. O ile o takie Wam chodzi :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.