KindziaxDD
KindziaxDD
  21 października 2011 (pierwszy post)
Jutro idę na domówkę urodzinową do koleżanki i nie mam pojęcia co założyć. Myślałam aby założyć taką sukienkę jak na zdjęciu tylko czarną, ale kompletnie nie wiem co z nią połączyć. Pomózcie

http://zapodaj.net/41b57f9408da.jpg.html
Adidasowa
Adidasowa
  21 października 2011

ja bym założyła czarne buty na szpilce :zakochany: a co do reszty nie wiem, bo to nie mój styl raczej :woot:

martaaa56
martaaa56
  21 października 2011

kurcze, gdzie dostanę taką sukienkę?!

luk7
luk7
  21 października 2011

Gdy słyszę,że ktoś idzie na imprezę znajomej a próbuje się odpieprzać jak gwiazda to chce mi się rzygać.

Babsy
Babsy
  22 października 2011

ja bym poszla w czerwone dodatki:)

Zadziora
Zadziora
  22 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym założyła czarne buty na szpilce

Ja wiem, że one są teraz w modzie ale jest wiele dziewczyn, które nie potrafią, nie lubią chodzić w szpilkach.

Babsy
Babsy: ja bym poszla w czerwone dodatki:)

Również:)

Najlepiej jak byś pokazała co masz ;) Bo przecież nie polecisz do sklepu po nowe szpilki.
Adidasowa
Adidasowa
  22 października 2011
Zadziora
Zadziora: Ja wiem, że one są teraz w modzie ale jest wiele dziewczyn, które nie potrafią, nie lubią chodzić w szpilkach.

Ale ja napisałam co JA bym założyła :woot: A ona zrobi jak będzie uważać. Czy ja jej narzucam "załóż to!" ? Nie. Jeśli nie umie chodzić w butach na szpili to założy na płaskim, proste. :zonk:
Leo
Leo
  22 października 2011
nie wiem
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 października 2011
luk7
luk7: Gdy słyszę,że ktoś idzie na imprezę znajomej a próbuje się odpieprzać jak gwiazda to chce mi się rzygać.


podbijam
na domowke zawsze w jeansach, czyms wygodnym, zeby mozna bylo potanczyc i komofrtowo sie poruszac z procentami we krwi :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Zadziora
Zadziora
  22 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja napisałam co JA bym założyła A ona zrobi jak będzie uważać. Czy ja jej narzucam "załóż to!" ? Nie. Jeśli nie umie chodzić w butach na szpili to założy na płaskim, proste.

A ja to skomentowałam, nie ma co ząkać :)
monikamonisia20
monikamonisia20
  22 października 2011
gdzie dostanę taką kieckę? plis
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  22 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czarne buty na szpilce

Po domu nie chodzi się w butach, ja bym chyba kazał jej myć podłogę po imprezie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po domu nie chodzi się w butach, ja bym chyba kazał jej myć podłogę po imprezie.


jak sie ma jeszcze nowiutka podloge z debiny ^^ zatluklabym za szpilki :Rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  22 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po domu nie chodzi się w butach, ja bym chyba kazał jej myć podłogę po imprezie.

:crylol: po drodze na ta imprezę urodzinową będzie się mogła polansować, no co ;x
dont0say0anything
dont0say0anything
  22 października 2011

Ja bym założyła ledżajsy i tyle

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.