Ooobaby
Ooobaby
  20 października 2011 (pierwszy post)
Witam :)
Przeglądałam botki na allegro i spodobały mi się te, zastanawiam się czy je zamówić. Co o nich myślicie? Podobają się wam? Sądzicie, że będą wygodne?
Pozdrawiam
:)
http://moda.allegro.pl/botki-camel-braz-workersy-worker-boots-jesien-37-i1882194012.html


Ooobaby
Ooobaby
  21 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Paulinessa

Fajne są ale wolałabym na wyższym obcasie
:)


Konto usunięte
Konto usunięte: mi sie podobaja, tylko ten korzuszek w tym samym kolorze zniecheca. jesli nie znajde w sklepie normalnym fajnych, kupie te

Te też mi się podobają :)
sylwik
sylwik
  21 października 2011
massacre
massacre: fajne sa, duzo ladniejsze niz autorki tematu - te sznurowki z tymi zaczepkami (nie wiem jak to sie nazywa) o wiele bardziej pasuja do tej traktorowej podeszwy i nadaja pazura caloksztaltowi :)

no wlasnie, prawie idealne sa. bo jednak sie roznia od tych we wszystkich sklepach:)
gdyby jeszcze mialy wiekszego 'traktora' i jasniejsze futerko bylyby idealne i juz by do mnie szly:ninja:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie, prawie idealne sa. bo jednak sie roznia od tych we wszystkich sklepach:) gdyby jeszcze mialy wiekszego 'traktora' i jasniejsze futerko bylyby idealne i juz by do mnie szly


mi sie podobaja te z River Island

i plaskie z futerkiem:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  23 października 2011

nie kupuj CCC pochodzisz tydzień to jest wyrzucenie pieniędzy w bloto zadne buty mi nie wytrzymuja z CCC lepiej pochodz gdzies gdzie w twoim miescie sa buty lepszej jakosci

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  23 października 2011
Killuminati
Killuminati: nie kupuj CCC pochodzisz tydzień to jest wyrzucenie pieniędzy w bloto zadne buty mi nie wytrzymuja z CCC lepiej pochodz gdzies gdzie w twoim miescie sa buty lepszej jakosci

To chyba nie umiesz chodzić, jak zażynasz każde ich buty w tydzień :woot:
Hana25
Hana25
  23 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o nich myślicie? Podobają się wam?

Nie w moim stylu... ale płaska podeszwa i bez kożuszka może wtedy, a czy wygodne nie wiem
curly0
Posty: 389 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
curly0
  23 października 2011

Popieram, buty z CCC są na jedną okazję.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.