Ooobaby
Ooobaby
  20 października 2011 (pierwszy post)
Witam :)
Przeglądałam botki na allegro i spodobały mi się te, zastanawiam się czy je zamówić. Co o nich myślicie? Podobają się wam? Sądzicie, że będą wygodne?
Pozdrawiam
:)
http://moda.allegro.pl/botki-camel-braz-workersy-worker-boots-jesien-37-i1882194012.html


mmaryjka
mmaryjka
  20 października 2011

mi się nie podobają.
czy wygodne? za 90zł to loteria, ale ja bym tego nie mogła zrobić swoim stopom.

Patrishia
Patrishia
  20 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy wygodne? za 90zł to loteria, ale ja bym tego nie mogła zrobić swoim stopom.

Odezwał się we mnie chyba biedaczkowy ból dupy. :nielapie:

Buty fajne, ale na allegro to kompletna loteria. Ciekawiłoby mnie gdzie można takie kupić w jakimś konkretnym sklepie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 października 2011

W mOim repertuarze na jesień zima 2011 nie ma miejsca na botki. Te mi sie absolutnie nie podobają.
Ale do rzeczy:
1. Wyglądają na wygodne, choć flek wyglada tak jakby miał odpasc bądź zetrzec sie już na pierwszym spacerze.
2. Jako maniaczka internetowych zakupów, nigdy ale to przenigdy nie kupilabym nic na Allegro. Z reszta podobne zdanie mam o ebayu, gdzie mam dosłownie tylko kilku sprawdzonych sprzedawców. A kupuje w sieci dosłownie wszystko, nawet jajka i ziemniaki :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 października 2011
Patrishia
Patrishia:

Ale ze 90zl to dużo?
Na butach wg mnie sie nie powinno oszczędzać...
Z reszta to samo mam z torebkami.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  20 października 2011

wg mnie pomieszanie z poyebanym. niby eleganckie, a z drugiej ta podeszwa traktora...

kup sobie trapery i po klopocie.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Patrishia
Patrishia
  20 października 2011
massacre
massacre: Ale ze 90zl to dużo? Na butach wg mnie sie nie powinno oszczędzać... Z reszta to samo mam z torebkami.

Nie, 90 zł to tak mniej więcej, co prawda ja raczej kupuję nieco powyżej stówy, ale tekst "nie zrobiłabym tego swoim stopom" sugeruje jakby to była cena butów z butelek plastikowych :ninja:
pijana
pijana
  20 października 2011

Wszyscy w nich ciekają. Czyli jak dla mnie - na NIE.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  20 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam :) Przeglądałam botki na allegro i spodobały mi się te, zastanawiam się czy je zamówić. Co o nich myślicie? Podobają się wam? Sądzicie, że będą wygodne? Pozdrawiam :) http://moda.allegro.pl/botki-camel-braz-workersy-worker-boots-jesien-37-i1882194012.html

na moje oko nie są warte 90zł :), wyglądają na bazarowe chińskie ścierwo (widać to po tym wywijanym kożuszku i sznurówkach)
maksymalnie dałabym za nie 40zł

co do wygody - obcas mi wygląda na niestabilny ;/
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  20 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co o nich myślicie? Podobają się wam? Sądzicie, że będą wygodne?

Nigdy przenigdy nie kupiłam i nie kupię butów w Internecie.
Mi się nie podobają, jak już ktoś powiedział wyżej, niby eleganckie, a podeszwy od traperów..

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

mmaryjka
mmaryjka
  20 października 2011
Patrishia
Patrishia: Odezwał się we mnie chyba biedaczkowy ból dupy.

bez obaw, to można leczyć.

Patrishia
Patrishia: ale tekst "nie zrobiłabym tego swoim stopom" sugeruje jakby to była cena butów z butelek plastikowych

wiesz, niektórzy dbają o swoje stopy i kręgosłup tym bardziej, że od dziecka mam chore kości pięty co w moim wieku jest dość poważną sprawą i raczej nie chciałabym mieć amputowanych:] jeszcze mam ci coś wyjaśnić, czy już wystarczy moich wzruszających historii z życia?
mmaryjka
mmaryjka
  20 października 2011

jeszcze mogę dać rozliczenie podatkowe, że na te buty zarabiam, a nie kradnę:].

Patrishia
Patrishia
  20 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bez obaw, to można leczyć.

Bez obaw, pohamowany. : D

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, niektórzy dbają o swoje stopy i kręgosłup tym bardziej, że od dziecka mam chore kości pięty co w moim wieku jest dość poważną sprawą i raczej nie chciałabym mieć amputowanych:] jeszcze mam ci coś wyjaśnić, czy już wystarczy moich wzruszających historii z życia?

Napisałam to w tonie dość żartobliwym, oczywiście rozumiem, że skoro kogoś stać, to kupuje, sama też bym sobie nie żałowała, nie musisz cisnąć ironią. :)
Paulinessa
Paulinessa
  21 października 2011

Mam tego typu buty z CCC, ale:

Prinz
Prinz: niby eleganckie, a z drugiej ta podeszwa traktora...


bez podeszwy traktora :tak:

Są wygodne, obcas jest stabilny. I nie obchodzi mnie, że wiele osób je ma, skoro mi się podobają. Dałam za nie ze 120zł.
Ooobaby
Ooobaby
  21 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam tego typu buty z CCC

A mogłabyś wrzucić zdjęcie swoich butków? :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.