naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  16 października 2011 (pierwszy post)
Cześć Wam :D

Słuchajcie, kupiłam sobie jakiś czas temu czarne dżinsy 95% bawełna 5% elastan w zwykłym sklepie. I wyblakły mi po paru praniach. Potem kupiłam następne czarne 97% bawełna 3% elastan w zwykłym sklepie i też wyblakły. Obie pary made in china jak się potem okazało na metce pisało :nie:

Człowiek to jednak uczy się całe życie na błędach :nie:

Koleżanka ma dżinsy z Croppa i do dzisiaj są mocno czarne..

Uwaga, podkreślam, że nie jest to kwestia prania. Koleżanki spodnie były prane normalnie, moje czasem w Perwolu Black Magic i co i nic.

Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ? Jak kupować czarne dżinsy, żeby po miesiącu nie były wyblaknięte ? Co powinno być na metce ?


:bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Szczurzyca
Szczurzyca
  17 października 2011
Patrishia
Patrishia: Bo Perwoll też trzeba umieć przechowywać, żeby dobrze działał, najlepiej w eleganckiej torebce na przyjęciu, na spacerze w parku, w pracy, albo gdy jesteśmy u znajomych na ognisku.

:rotfl::piwo:

mi się chińskie za 20 zł nie sprały, a wranglery po kilku praniach przypominały szmatę.
Na to nie ma reguły ;/
PiekielnyCzajnik
PiekielnyCzajnik
  17 października 2011
naaats
naaats: Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ?

Na stylowe, jak i modne rozprucia na kolanach tudzież udach.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie kupuję,zawsze mam na dzinsach jakies kłaki czy sierśc futrzaków

Jest na to rada: pozbyć się futrzaków lub dźinsów i chodzić bez spodni.

Konto usunięte
Konto usunięte: są połowę tańsze bo są szyte w chinach, a wranglery/lee w polsce.

Chińczyk pracuje za 2$ za godzinę przez 24h, a Polak musi mieć minimum 2000zł na miesiąc i pracować po 8h od poniedziałku do piątku. Dlatego taka różnica.
agoosiaaa
agoosiaaa
  17 października 2011
naaats
naaats: Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ? Jak kupować czarne dżinsy, żeby po miesiącu nie były wyblaknięte ? Co powinno być na metce ?

szczerze mowiac to nie wiem, nie mialam stycznosci z blaknieciem czarnych dzinsow - teraz nie mam zadnych takich, ale mialam z river island prawie 3 lata temu (teraz ma je moja kuzynka) i sa dalej tak samo czarne jak byly przy kupnie :woot:
Darunia511
Darunia511
  17 października 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: nie ucząc się na błędach rok póżniej kupiłam drugie big stary - w sklepie były na mnie cacy - nie za obcisłe i nie za lużne - niestety jak pochodzę w nich godzinę to materiał się po prostu 'rozchodzi' i spodnie spadają i wiszą pod tyłkiem i pod kolanami jak schodzone stare dresy

po to są metki zawierające informacje o materiale i gwarancje. Akurat w big Starze nie robią najmniejszego problemu ze zwrotami.
katrina1991art
katrina1991art
  17 października 2011

mam jedne czarne jeansy, jakaś chińszczyzna z bazaru, kolor trzyma się super, a mają już 3 lata i chodzę w nich bardzo często.
Moje ulubione to jeansy z croppa, bardzo fajny materiał, nie rozciąga się i trzyma kolor. Dla mnie to ważne, bo noszę tylko ciemne spodnie.

HardcoremJestem
HardcoremJestem
  19 października 2011
naaats
naaats: Obie pary made in china jak się potem okazało na metce pisało

Kobieto , 3/4 jeansów jak nie więcej jest ''made in china'' z wiadomych powodów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.