naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  16 października 2011 (pierwszy post)
Cześć Wam :D

Słuchajcie, kupiłam sobie jakiś czas temu czarne dżinsy 95% bawełna 5% elastan w zwykłym sklepie. I wyblakły mi po paru praniach. Potem kupiłam następne czarne 97% bawełna 3% elastan w zwykłym sklepie i też wyblakły. Obie pary made in china jak się potem okazało na metce pisało :nie:

Człowiek to jednak uczy się całe życie na błędach :nie:

Koleżanka ma dżinsy z Croppa i do dzisiaj są mocno czarne..

Uwaga, podkreślam, że nie jest to kwestia prania. Koleżanki spodnie były prane normalnie, moje czasem w Perwolu Black Magic i co i nic.

Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ? Jak kupować czarne dżinsy, żeby po miesiącu nie były wyblaknięte ? Co powinno być na metce ?


:bye:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

luk7
luk7
  16 października 2011
naaats
naaats: łuchajcie, kupiłam sobie jakiś czas temu czarne dżinsy 95% bawełna 5% elastan w zwykłym sklepie. I wyblakły mi po paru praniach. Potem kupiłam następne czarne 97% bawełna 3% elastan w zwykłym sklepie i też wyblakły. Obie pary made in china jak się potem okazało na metce pisało Człowiek to jednak uczy się całe życie na błędach Koleżanka ma dżinsy z Croppa i do dzisiaj są mocno czarne.. Uwaga, podkreślam, że nie jest to kwestia prania. Koleżanki spodnie były prane normalnie, moje czasem w Perwolu Black Magic i co i nic.

Twoje czarne ze zwykłego sklepu i kolezanki z croppa sa z chin.

naaats
naaats: Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ? Jak kupować czarne dżinsy, żeby po miesiącu nie były wyblaknięte ? Co powinno być na metce ?


Nie nosze czarnych czarnych jeansów.
Ale gdybym chciał kupić to na pewno wybrałbym coś z wranglera,diesla czy tam w ostatecznośći z C&A.
mmaryjka
mmaryjka
  16 października 2011
naaats
naaats: Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ?

ja mam dwie pary, a miałam trzy. diesel - od chyba trzech lat są tak samo czarne, vero moda - sprały się, ale minimalnie choć muszę przyznać, że rzadko w nich chodzę. wrangler - wyebałam bo się sprały i zeszmaciły, a też dość rzadko nosiłam.
pijana
pijana
  16 października 2011

Czarne Levisy mi wyblakły, choć po trochę dłuższym czasie niż Twoje spodnie, więc pewnie zależy od łutu szczęścia.

Darunia511
Darunia511
  16 października 2011
naaats
naaats: Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ? Jak kupować czarne dżinsy, żeby po miesiącu nie były wyblaknięte ? Co powinno być na metce ?

Nie kupuję na bazarkach spodni, nie zwracam uwagi na to z czego są zrobione. Jeżeli chodzi o czarny dżins i dżinsopodobne, to mam spodnie z C&A, H&M, Bershka, Wrangler nic się z nimi nie dzieje.
pijana
pijana
  16 października 2011

Dodam, że nosiłam i prałam je dość często (też w tym Perwollu).

Patrishia
Patrishia
  16 października 2011

Bo Perwoll też trzeba umieć przechowywać, żeby dobrze działał, najlepiej w eleganckiej torebce na przyjęciu, na spacerze w parku, w pracy, albo gdy jesteśmy u znajomych na ognisku.

pijana
pijana
  16 października 2011
Patrishia
Patrishia: Bo Perwoll też trzeba umieć przechowywać, żeby dobrze działał, najlepiej w eleganckiej torebce na przyjęciu, na spacerze w parku, w pracy, albo gdy jesteśmy u znajomych na ognisku.

:crylol: LEŻĘ
justCax
justCax
  16 października 2011
luk7
luk7: wybrałbym coś z wranglera

wrangler to zuo, szmaty jakich mało. siedziałam w tym 'biznesie' troche, nie polecam.

naaats
naaats: Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ? Jak kupować czarne dżinsy, żeby po miesiącu nie były wyblaknięte ? Co powinno być na metce ?

to chyba kwestia szczęścia. moje były prane zaledwie 2 razy a ja już widzę różnicę.
luk7
luk7
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wrangler to zuo, szmaty jakich mało. siedziałam w tym 'biznesie' troche, nie polecam.

bardzo mnie urzekła twa opinia,może kiedyś wezmę to pod uwagę gdy będę zakupywał kolejne u znajomego który posiada punkty wranglera od 10lat.
Darunia511
Darunia511
  16 października 2011
luk7
luk7: bardzo mnie urzekła twa opinia,może kiedyś wezmę to pod uwagę gdy będę zakupywał kolejne u znajomego który posiada punkty wranglera od 10lat.

No właśnie, u mnie w domu jedna osoba nosi same Wranglery od lat, mi tez sie z nimi NIC nie dzieje. Dziwne.
feuliette
feuliette
  16 października 2011
naaats
naaats: Na co zwracać uwagę przy zakupie czarnych dżinsów ?

nie kupuję,zawsze mam na dzinsach jakies kłaki czy sierśc futrzaków :ninja:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  17 października 2011
naaats
naaats: Koleżanka ma dżinsy z Croppa i do dzisiaj są mocno czarne.. Uwaga, podkreślam, że nie jest to kwestia prania. Koleżanki spodnie były prane normalnie, moje czasem w Perwolu Black Magic i co i nic.

tak to już jest z chińszczyzną :)
przyczyną tego że twoje się tak sprały może być używany proszek, jakość tkaniny, jakość barwników temperatura prania :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  17 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: luk7: bardzo mnie urzekła twa opinia,może kiedyś wezmę to pod uwagę gdy będę zakupywał kolejne u znajomego który posiada punkty wranglera od 10lat. No właśnie, u mnie w domu jedna osoba nosi same Wranglery od lat, mi tez sie z nimi NIC nie dzieje. Dziwne.

zapewne dlatego, że kiedyś dżinsy z wranglera, levis'a. big stara i reszty tego typu marek były naprawdę porządne i warte swojej ceny - teraz dzinsy tych marek to zwykłe szmaty nie warte złamanego grosza
dowód:
- kuzynka kupiła wranglery - po 2 miesiącach używania rozdarły się jej w kroku
- kupiłam kiedyś big stary -zapłaciłam 200zł na wyprzedaży (normalnie kosztowały 400zł) - po pół roku używania na dupie, udach i kolanach miałam poprzecierane i wypadły mi dziury
- nie ucząc się na błędach rok póżniej kupiłam drugie big stary - w sklepie były na mnie cacy - nie za obcisłe i nie za lużne - niestety jak pochodzę w nich godzinę to materiał się po prostu 'rozchodzi' i spodnie spadają i wiszą pod tyłkiem i pod kolanami jak schodzone stare dresy
wniosek - nie ma sensu płacić za metkę, skoro w housie, croppie i tym podobnych sieciówkach można kupić spodnie połowe taniej i lepszej jakości :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
mmaryjka
mmaryjka
  17 października 2011
Gejszalicious
Gejszalicious: nie ma sensu płacić za metkę, skoro w housie, croppie i tym podobnych sieciówkach można kupić spodnie połowe taniej i lepszej jakości

są połowę tańsze bo są szyte w chinach, a wranglery/lee w polsce.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.