styka51
styka51
  14 października 2011 (pierwszy post)

Witam.

Jutro idę na 18stkę i musiałabym wyglądać jak człowiek, w końcu.

Zakładam tą sukienkę:


i które buty założyć (ciągle myślałam o tych sandałkach, ale przecież już październik :ninja:)
Pomóżcie wybrać mniejsze zło:

w ogóle aparat wydobył wszelkie brudy na tych butach po prawej, za co serdecznie przepraszam... :lol:

I prawdopodobnie tej "koronki" na dole nie będzie, muszę zbadać jak jest przyszyta.
Soł.. czekam na propozycje ;)

Pozdrawiam, Stycz :ziober2:

Zadziora
Zadziora
  14 października 2011
styka51
styka51: Mniej więcej tak:

A to nie było tak źle, wyobraziłam sobie coś innego :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
styka51
styka51: Na moje, to trzebaby było najpierw zrobić jakiś balsam... Zależy ile tej karkówki masz, tzn. schaba?

to bylo tak, ze te plastry kladlam na dnie takiego duzego glebokiego gara

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie smiej sie, ja nie wiem co to jest karkowka (Tak, google boli)


nie smieje sie, w Anglii w ogole karkowki nie robie, bo kupuje mieso w Ocado-Waitrose. Z reszta w zadnym supermarkecie nie ma, a rzadko mam po drodze do rzeznika, ktory cala swinie ma.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
Zadziora
Zadziora: Pw ma zablokowane? :)


oh. daj mi bana ^^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  14 października 2011
massacre
massacre: z kilogram ???

Schab jest bardziej suchy niż karkówka, wg. mnie przynajmniej.
Ja zrobiłabym najpierw jakiś balsam z 2/3 łyzek miodu, i trochę tej vegety z 5 łyżek, żeby smaku trochę miało, plus z dwa liście i 3/4 ziarenka ziela angielskiego no i dałabym do tego musztardę jakąś sarepską :zakochany:. Te plastry natrzeć tą masą porządnie i trzymać z 5 h w lodówce. Potem wyjąć i przysmażyć lekko z każdej strony na oliwie bądź odrobinie smalcu ( do wieprzowiny lepszy jest smalec, ale szybciej się przypala). Potem włożyć to do jakiegoś rondelka, zalać tym miodem co został z nacierania. Następnie dusisz to na małym ogniu z 30 minut (sprawdzasz czy doszło). A no i cebulkę w talarki, zeszklić na tym samym co przysmażałaś schaba i wrzucasz po jakichś 20 minutach, żeby się nie rozleciała.
Nie gwarantuje pyszności...ale mi pewnie by smakowało ;p
Zadziora
Zadziora
  14 października 2011
massacre
massacre: oh. daj mi bana ^^

Nie o to chodzi:> Dobrze wiesz o co chodzi, nie przeszkadza mi gadanie sobie, ale to można załatwić na pw.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
styka51
styka51: Schab jest bardziej suchy niż karkówka, wg. mnie przynajmniej.


wiem, dlatego dusilam go dluzej nieco i dodawalam wiecej miodu. chodzi mi o przepis, z reszta dam sobie rade :D

styka51
styka51: no i dałabym do tego musztardę jakąś sarepską

O! Musztarda chyba tez byla

styka51
styka51: Potem włożyć to do jakiegoś rondelka, zalać tym miodem co został z nacierania. Następnie dusisz to na małym ogniu z 30 minut (sprawdzasz czy doszło). A no i cebulkę w talarki, zeszklić na tym samym co przysmażałaś schaba i wrzucasz po jakichś 20 minutach, żeby się nie rozleciała. Nie gwarantuje pyszności...ale mi pewnie by smakowało ;p

W tym stylu robilam ostatnio... kurcze, jak nie znajde to zrobie jak mowisz, nie chce by mi sie schan zepsul d:

Zadziora
Zadziora: Nie o to chodzi:>

zbanuj mnie jak przystalo na efpeka! zbanuj mnie i zbiczuj! :gothiclady:
Zadziora
Zadziora: Dobrze wiesz o co chodz

a o co chodzi? :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Zadziora
Zadziora
  14 października 2011
massacre
massacre: a o co chodzi?

O nabijanie dobrze wiesz, temat jest o sukience, a nie o mięsie. Jak nie skończysz, to tak właśnie zrobię :)
styka51
styka51
  14 października 2011

Postanowione... Zakładam czarne porteczki, czarne szpilki, które sa posobne do tych szarych i dziś dokupię sobie jakąś bluzkę podkreślającą cycki...
:rotfl:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
styka51
styka51: Postanowione... Zakładam czarne porteczki, czarne szpilki, które sa posobne do tych szarych i dziś dokupię sobie jakąś bluzkę podkreślającą cycki...


no i gites :ziober2: klasyka zawsze gora

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  14 października 2011

Sylwia nie ta sukienka i nie te buty ŻADNE! jeśli juz to jakieś czarne szpilki, nie masz żadnych?

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
pijana
pijana
  14 października 2011
styka51
styka51: Postanowione... Zakładam czarne porteczki, czarne szpilki, które sa posobne do tych szarych i dziś dokupię sobie jakąś bluzkę podkreślającą cycki...

Czekamy na fotę !!!
feuliette
feuliette
  14 października 2011
styka51
styka51: I prawdopodobnie tej "koronki" na dole nie będzie, muszę zbadać jak jest przyszyta.

faktycznie,koronka tak szczeżSe tutaj nie pasuje.
jeżeli buty w kolorze czarnym sa [ te po prawej] to bierz te
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.