styka51
styka51
  14 października 2011 (pierwszy post)

Witam.

Jutro idę na 18stkę i musiałabym wyglądać jak człowiek, w końcu.

Zakładam tą sukienkę:


i które buty założyć (ciągle myślałam o tych sandałkach, ale przecież już październik :ninja:)
Pomóżcie wybrać mniejsze zło:

w ogóle aparat wydobył wszelkie brudy na tych butach po prawej, za co serdecznie przepraszam... :lol:

I prawdopodobnie tej "koronki" na dole nie będzie, muszę zbadać jak jest przyszyta.
Soł.. czekam na propozycje ;)

Pozdrawiam, Stycz :ziober2:

Zadziora
Zadziora
  14 października 2011

Co miała w ogóle na celu na koronka? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Podbijam.

Ja również :)
styka51
styka51
  14 października 2011
massacre
massacre: to Luk, nie odbieraj mu chwaly :D

Ale Ty rzuciłaś o cyckach;p

Basiula
Basiula: i tak każdy sie nayebie i nikt nie bedzie zwracał uwagi na buty


massacre
massacre: sluszna uwaga, dobrze jest wiec miec wygodne buty i to wszystko w temacie :D

Ale na wejściu muszę ociekać zayebistością... w końcu będę jedyną 20latką wśród młokosów ;p
Basiula
Basiula
  14 października 2011
massacre
massacre: sluszna uwaga, dobrze jest wiec miec wygodne buty i to wszystko w temacie :D

albo coś wygodnego na zmiane :D
Basiula
Basiula
  14 października 2011
styka51
styka51: Ale na wejściu muszę ociekać zayebistością... w końcu będę jedyną 20latką wśród młokosów ;p

to to tym bardziej się nayebią :rotfl:
styka51
styka51
  14 października 2011
Zadziora
Zadziora: Ja również :)

Bo wcześniej przy tej kiecce była jesio koronka przy ramieniu i kwiatki jakieś... ale odprułam wsio w piździet, o :rotfl:
luk7
luk7
  14 października 2011

hiszpan z tą koronką,hehe

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011

Sorry za offtop, ale korzystam z tego, ze jestes online Styczko :D

Styczka kochanie, bo Ty sie znasz na kulinariach, kiedys mialam znaleziony w necie taki swietny przepis na duszona karkowke, karkowka pokrojona na plastry 1.5cm, woda, chyba jakis miod, vegeta czy warzywko, na to duzo krojonej cebuli, lisc laurowy, ziele angielskie... i sie dusilo ok 40 min i potem odkrywala i kolejne 10 minut. Nie pamietam zupelnie co tam jakimi ilosciami szlo. Kojarzy Ci sie jakis przepis? Kurna, bo zapomnialam a w necie nie moge juz znalezc teraz :C

P.S. Oczywiscie w moim cudownym kraju nie ma czegos takiego jak karkowka i mam schaba :Rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
styka51
styka51: Ale na wejściu muszę ociekać zayebistością... w końcu będę jedyną 20latką wśród młokosów ;p


wyjdziesz w worki po pyrkach i tak bedziesz ociekac zajebistoscia

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  14 października 2011
massacre
massacre: P.S. Oczywiscie w moim cudownym kraju nie ma czegos takiego jak karkowka i mam schaba

nie smiej sie, ja nie wiem co to jest karkowka (Tak, google boli)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
luk7
luk7: hiszpan z tą koronką,hehe


dzialasz mi na wyobraznie ^^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  14 października 2011
massacre
massacre: Nie pamietam zupelnie co tam jakimi ilosciami szlo. Kojarzy Ci sie jakis przepis?

Na moje, to trzebaby było najpierw zrobić jakiś balsam... Zależy ile tej karkówki masz, tzn. schaba?
styka51
styka51
  14 października 2011
luk7
luk7: hiszpan z tą koronką,hehe

Dawno nie było ;c
Zadziora
Zadziora
  14 października 2011
styka51
styka51: Bo wcześniej przy tej kiecce była jesio koronka przy ramieniu i kwiatki jakieś... ale odprułam wsio w piździet, o

Nie masz zdjęcia przed :pavarotti: ?

massacre
massacre: Sorry za offtop, ale korzystam z tego, ze jestes online Styczko :D

Pw ma zablokowane? :)
styka51
styka51
  14 października 2011
Zadziora
Zadziora: Nie masz zdjęcia przed ?

Mniej więcej tak:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
styka51
styka51: Zależy ile tej karkówki masz, tzn. schaba?


z kilogram ???

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.