tylkonaforum
tylkonaforum
  13 października 2011 (pierwszy post)

czesc.
Jaki podkład polecacie? żeby krył dobrze , wytrzymał cały dzień bez poprawek, bardzo jasny kolor, cena do 30zł.

Basiula
Basiula
  14 października 2011
massacre
massacre: fakt, jest mega, ale ja caly czas sie zastanawiam, ktory lepszy Revlon czy Maybelline - oba sa dobre ^^

kurcze... tego nie próbowałam... trochę drażniło mnie w revlonie, że nie mam pompeczki i zawsze musiałam coś wylać :C
może i na meybelline się skusze :woot:
Basiula
Basiula
  14 października 2011

a jak się tylko świecisz to sobie kup to:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/powder-bamboo.html
nie zatykaj sobie skóry. a jak chcesz sobie wyrównac koloryt skory to kup meybelline afinitone, kosztuje ok 20 zł w promocji w rossmanie. maja jasne kolory.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
Basiula
Basiula: trochę drażniło mnie w revlonie, że nie mam pompeczki i zawsze musiałam coś wylać :C


dokladnie, to jest chyba jedyna wada tego podkladu, przez to, ze zawsze wylewam za duzo, wydaje sie byc malo wydajny.

Basiula
Basiula: może i na meybelline się skusze

Maybelline jest swietny wg mnie, tyle ze ja mam ceche sucha-normalna. Jak zauwazylam, wiekszosc lasek tutaj sie wypowiadajacych ma cere tlusta, i jakos Maybelline nie jest wsrod nich popularny ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
Basiula
Basiula: Co do revlonu podbijam, używałam wielu, jeszcze więcej testowałam, revlon jak u mnie to ma 10/10 :)


w tym przedziale cenowym byc moze... u mnie 10/10 ma Estee Lauder Double Wear :Zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Basiula
Basiula
  14 października 2011
massacre
massacre: dokladnie, to jest chyba jedyna wada tego podkladu, przez to, ze zawsze wylewam za duzo, wydaje sie byc malo wydajny.

dokładnie

massacre
massacre: Maybelline jest swietny wg mnie, tyle ze ja mam ceche sucha-normalna. Jak zauwazylam, wiekszosc lasek tutaj sie wypowiadajacych ma cere tlusta, i jakos Maybelline nie jest wsrod nich popularny ;)

ja miałam z afinitone i był ok, co prawda świeciłam się troche po nim ale tym się w ogóle nie przejmuję bo używam pudru bambusowego co załatwia sprawę świecenia się :)

massacre
massacre: Estee Lauder Double Wear

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=Estee+Lauder+Double+Wear
sądząc po cenie to chyba go nawet nie wypróbuje :rotfl:
i co Ty mówisz o przedziale cenowym, revlon w sklepie kosztuje 60 zł, na allegro ok 30-40 a jak ten na allegro kosztuje 130 to jestem ciekawa ile w sklepie :rotfl:

niestety, nie stać mnie na to :ninja:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
Basiula
Basiula: ja miałam z afinitone i był ok, co prawda świeciłam się troche po nim ale tym się w ogóle nie przejmuję bo używam pudru bambusowego co załatwia sprawę świecenia się :)

no ja nie mam w ogole problemu ze swieceniem... chyba ze mam chwile takie, ze mi sie cera wysusza i chlapne sie jakims tlustym kremem ^^

Basiula
Basiula: sądząc po cenie to chyba go nawet nie wypróbuje

o matko :rotfl:

Basiula
Basiula: i co Ty mówisz o przedziale cenowym


no mowie, ze Maybelline i Revlon sa w tym samym przedziale cenowym - przynajmniej u mnie. No i jesli chodzi o ten przedzial cenowy oba maja 10/10
A jezeliby tak odrzucic przedzial cenowy w porownaniach, to Estee Lauder (jak zauwazylas jest z wyzszej polki :D) ma 10/10 a reszta co najwyzej 9/10 :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Basiula
Basiula
  14 października 2011
massacre
massacre: no mowie, ze Maybelline i Revlon sa w tym samym przedziale cenowym - przynajmniej u mnie. No i jesli chodzi o ten przedzial cenowy oba maja 10/10

a no to tak :ziober2:

massacre
massacre: A jezeliby tak odrzucic przedzial cenowy w porownaniach, to Estee Lauder (jak zauwazylas jest z wyzszej polki :D) ma 10/10 a reszta co najwyzej 9/10 :D

jestem bezrobotna, to nie dla mnie, poza tym, ja przelewam zawsze podkłady i w sumie zawsze 1/4 albo nawet i więcej ląduje po prostu w zlewie jak myje ręce :ninja: szkoda byłoby mi na to kasy, serio.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
Basiula
Basiula: poza tym, ja przelewam zawsze podkłady


w sumie patrzac na ilosc Estee Lauder jaka potrzebujesz na przecietnej wielkosci morde, to cenowo wcale nie wychodzi tak zle... Kwestia kropelki i rozgrzania jej na dloni - idzie jak po masle. Bez kitu, jest mega wydajny.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie jest logicznym że kosmetyki zmywa się środkami do demakijażu.

Dla mnie też, z twarzy zmywa się mleczkiem do demakijażu, ew. mydłem, żelem do mycia twarzy, ale żeby z rąk podkład tym zmywać w życiu bym nie pomyślała.
co to za różnica czy umyję ręce brudne z podkładu żelem do rąk czy mleczkiem do demakijażu? no żadna
Darunia511
Darunia511
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co to za różnica czy umyję ręce brudne z podkładu żelem do rąk czy mleczkiem do demakijażu? no żadna

Jak to żadna? Podkład zejdzie z ręki jezeli zmyjesz go kosmetykiem do demakijażu, mydłem piszesz ze Ci nie schodzi.
pijana
pijana
  14 października 2011

Dla mnie idealnym podkładem jest Lasting Performance Maxa Factora, ale jest za ciemny, więc używam Revlonu. Mam rozszerzone pory, po nałożeniu trochę je podkreśla, ale po przypudrowaniu jest ok. No i schodzi mi z ręki samym mydłem :woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.