tylkonaforum
tylkonaforum
  13 października 2011 (pierwszy post)

czesc.
Jaki podkład polecacie? żeby krył dobrze , wytrzymał cały dzień bez poprawek, bardzo jasny kolor, cena do 30zł.

marta0859
marta0859
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki podkład polecacie? żeby krył dobrze , wytrzymał cały dzień bez poprawek, bardzo jasny kolor, cena do 30zł.

Od Twojego rodzaju cery zależy, ile podkład wytrzyma, bo jeżeli masz tłustą/mieszaną to nawet najdroższy nie pomoże, wiem po sobie, a z kolei jeżeli masz skórę normalną, to nawet te "bylejakie" powinny się długo utrzymać.
Poleciłabym Max Factor Lasting Performance, ale on nie jest bardzo jasny ani cały dzień nie trzyma, poza tym jest droższy...
Jeżeli zależy Ci na odcieniu to ten jet mega jasny

oczywiście ten najjaśniejszy odcień. Ale znowu mało go widać po nałożeniu, więc podejrzewam, że nie kryje.
Tu masz jasny i taki, który mieści się w Twoim przedziale cenowym

Trzyma się dość długo na tłustej skórze, a czy mocno przykrywa to nie wiem, zależy co chcesz zakryć. Ogólnie polecam, za tą cenę rewelacja.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki podkład polecacie? żeby krył dobrze , wytrzymał cały dzień bez poprawek, bardzo jasny kolor, cena do 30zł.

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 października 2011
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
pijana
pijana
  13 października 2011

Dołóż dyszkę i kup na Allegro Revlon Colorstay do cery tłustej/mieszanej. Mam bardzo jasną cerę i najjaśniejszy kolor jest idealny.

marta0859
marta0859
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dołóż dyszkę i kup na Allegro Revlon Colorstay do cery tłustej/mieszanej. Mam bardzo jasną cerę i najjaśniejszy kolor jest idealny.

Ja go jakieś 2 miesiące temu może kupiłam w Rossmanie i... zapłaciłam w sumie 29.99 za podkład i Mountain Dew adrenaline w puszce, nawet mówiłam kasjerce, że chyba pomyłka, bo na półce widziałam inną cenę, a ona, że nie, bo taka cena jej wyskakuje, więc już się dalej nie kłóciłam. :lol: A cena jaką widziałam to coś koło 60 zł bez groszy, i dobrze, że nie zapłaciłam więcej bo ten podkład nie był warty jak dla mnie nawet tych niecałych 30 zł. Wchodzi w pory, ma trupio blady odcień (co dla mnie akurat na plus, bo większość podkładów jest za ciemna, ale po czasie wpada niestety w żółty i niefajnie to wygląda), śmierdzi, ciężko go zmyć z ręki po nakładaniu i efekt w ogóle mi się nie podoba, mimo że mam cerę raczej bezproblemową, jedynym problemem jest błyszczenie i tłuszcz, który mi się nadmiernie wydziela z twarzy :wtf: ale pomijając ten problem, za tą cenę AUTORKO odradzam, można kupić coś lepszego nawet za tą cenę z allegro 40 zł :)
Darunia511
Darunia511
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: , ma trupio blady odcień

jak taki wybrałaś to taki masz. :zonk:.

Konto usunięte
Konto usunięte: ciężko go zmyć z ręki po nakładaniu

no chyba logiczne, że podkład zmywa się kosmetykiem do demakijażu, czy to z twarzy czy z ręki.

Konto usunięte
Konto usunięte: mimo że mam cerę raczej bezproblemową

więc nie wiem po co Ci tak mocny podkład.

Polecam Maybelline Super Stay 24h, trochę droższy jest, ok 50 zł, ale często można trafić na promocję.
marta0859
marta0859
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak taki wybrałaś to taki masz. .

zawsze biorę najjaśniejsze

Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba logiczne, że podkład zmywa się kosmetykiem do demakijażu, czy to z twarzy czy z ręki.

pierwsze słyszę, żeby z ręki zmywać podkład mleczkiem do demakijażu. :zonk:
ja zawsze zmywam mydłem w płynie albo żelem i o dziwo prawie wszystkie zmywają się bez problemu, a ten musiałam dodatkowo ścierać chusteczkami.

Konto usunięte
Konto usunięte: więc nie wiem po co Ci tak mocny podkład.

nie wiem co masz na myśli pisząc mocny, ale to zwykły szajs, nie wydaje mi się, żeby jakoś mocno krył, chociaż tak napisane jest na słoiku, jedynie zdążyłam zauważyć, że śmierdzi niczym zmywacz do paznokci.
LoL91ofc
Posty: 30 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
LoL91ofc
  14 października 2011

dziękuję za wszystkie odp. :piwo:

e Wy! słitaśne misiacki :haft:

Darunia511
Darunia511
  14 października 2011
LoL91ofc
LoL91ofc: nie wiem co masz na myśli pisząc mocny, ale to zwykły szajs, nie wydaje mi się, żeby jakoś mocno krył, chociaż tak napisane jest na słoiku, jedynie zdążyłam zauważyć, że śmierdzi niczym zmywacz do paznokci.

Może trafiłaś na przeterminowany, podróbkę, nie wiem, mi nic nie śmierdzi. Są dwie wersje, pewnie nie masz do cery tłustej bo to istna maska.

Konto usunięte
Konto usunięte: pierwsze słyszę, żeby z ręki zmywać podkład mleczkiem do demakijażu.

Dla mnie jest logicznym że kosmetyki zmywa się środkami do demakijażu.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dołóż dyszkę i kup na Allegro Revlon Colorstay do cery tłustej/mieszanej. Mam bardzo jasną cerę i najjaśniejszy kolor jest idealny.

Podbijam. Ja teraz używam tylko i wyłącznie ColorStay, jest to podkład idealny przy tłustej skórze - dobrze kryje i długo trzyma.
Tu mam zdjęcie ze ślubu z tym podkładem, ślub miałam o 12, makijaż robiłam ok godziny 10, zdjęcie jest z 18:22, przysięgam, że w dniu ślubu jak na złość miałam okres :ninja: i byłam cała wysypana. Jak na tyle godzin uważam, że skóra nie wygląda źle mimo, że drobne krostki już widać (przy tańcach, zabawach podkład się ścierał, wiadomo - spociłam się itp)
Basiula
Basiula
  14 października 2011

Co do revlonu podbijam, używałam wielu, jeszcze więcej testowałam, revlon jak u mnie to ma 10/10 :)

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 października 2011
Basiula
Basiula: o do revlonu podbijam, używałam wielu, jeszcze więcej testowałam, revlon jak u mnie to ma 10/10 :)

Dokładnie, u mnie ma nawet 11/10 :-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cena do 30zł.

yy nie wiem

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie jest logicznym że kosmetyki zmywa się środkami do demakijażu.

a ja scieram zwyklym mydlem, przynajmniej z dloni
czasem oliwka dla niemowlat

Konto usunięte
Konto usunięte: Dołóż dyszkę i kup na Allegro Revlon Colorstay do cery tłustej/mieszanej. Mam bardzo jasną cerę i najjaśniejszy kolor jest idealny.


fakt, jezeli chodzi o Revlon, ma swietna game kolorow, ja uzywam nieco ciemniejszy "sand beige" bodajze i jest idealny... natomiast jesli chodzi o Revlon jako podklad to caly czas uzywam na zmiane Revlon Colorstay i Maybelline Superstay - ida leb w leb, mam te same odcienie (znaczy sie nazwy, odcienie minimalnie sie roznia - oba Sand Beige) ale ciezko mi zadecydowac. Revlon mam do cery suchej/ normalnej wiec jest o wiele bardziej tlusty niz Maybelline... wg mnie oba sa bardzo dobre :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam Maybelline Super Stay 24h, trochę droższy jest, ok 50 zł, ale często można trafić na promocję.


fakt, jest mega, ale ja caly czas sie zastanawiam, ktory lepszy Revlon czy Maybelline - oba sa dobre ^^

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.