agoosiaaa
agoosiaaa
  13 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Fransa - kolekcja na jesien 2011

Jesienna kolekcja dunskiej marki Fransa to propozycja dla osób lubiacych wygode i stonowana elegancje.

W kolekcji przewazaja szarosci oraz czern - inne barwy pojawiaja sie tu tylko w postaci okazyjnych akcentów. Ta ograniczona paleta barw nie odbiera jednak kolekcji uroku - wprost przeciwnie - stonowana kolorystyka pozwala dostrzec forme projektów, które codzienny ubiór czynia szykownym i eleganckim.

(artykul z zeberka.pl)

Zdjecia:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.


Pytania:
1. Co sadzicie o powyzszej kolekcji?
2. Co podoba wam sie najbardziej?
3. A co najmniej?


Eyeliner - kobiecy MUST HAVE!



Wyraziste spojrzenie, prosta elegancja, seksowne kocie oko - eyeliner jest kosmetykiem, który sprawdza sie przy kazdego rodzaju makijazu. Jesli jeszcze nie jestes do niego przekonana - powinnas zmienic zdanie!

Marzy ci sie kobiecy, seksowny makijaz? Wbrew pozorom nie potrzebujesz do tego calej gamy kosmetyków. Czarny eyeliner to juz produkt kultowy w temacie makijazu. Mozemy na niego liczyc absolutnie zawsze, o kazdej porze dnia i nocy. W delikatniejszej wersji jak najbardziej pasuje do codziennych stylizacji, wieczorem natomiast wystarczy poprawic kreski na grubsze i zmyslowy, koci look gotowy!

Jest jednym z ulubionych kosmetyków kazdej kobiety. Nawet tej , która w codziennym makijazu stawiaja na naturalnosc. Oprócz tego, ze nadaje makijazowi charakter - zageszcza optycznie rzesy i sprawia, ze oczy wydaja sie wieksze.

Kosmetyk sprawia, ze nasze spojrzenie nabiera wyrazu, a ksztalt oka staje sie piekniejszy. Optyczne powiekszenie najlatwiej uzyskac malujac górna powieke czarna kreska, a dolna biala. Mozna takze wypróbowac sposób wymagajacy wiekszej precyzji - wnetrze obrysowac na bialo, a tuz nad jasna kreska namalowac ciemna.

Niegdys najpopularniejsze byly miekkie eyelinery w olówku. Pózniej weszly na rynek tusze z pedzelkiem. Ostatnio pojawia sie jeszcze wiecej nowinek, jak chocby wersja w pisaku, czy w zelu.



Mimo, ze nie wychodzi z mody nigdy - dzis kreatorzy mody pokazuja jak mozna sie nim bawic na wiele innych sposobów. Zdaje sie, ze symetryczne, grube, czarne ( i nie tylko) kreski eyelinera staja sie w makijazu kolejnym, mocnym trendem. Eyeliner polozony na górnej powiece zawsze bedzie wygladal ladnie, elegancko i klasycznie.

Pytania:
4. Uzywacie eyelinera?
5. Podoba wam sie makijaz przy jego uzyciu?
6. Jakie eyelinery lubicie najbardziej - w olowku, z pedzelkiem, w pisaku czy moze w zelu?
7. Jesli uzywacie eyelinera, to jakiego?
8. szukam eyelinera, z cieniutkim pedzelkiem, jakies propozycje?


Pozdrawiam, Aga :)
Basiula
Basiula
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie o cos takiego mi chodzi

serio nie ma u Ciebie czegos takiego ? :woot:

sorry teraz to ja mam nawet ten, u nas kosztuje ok 11 zł i naprawdę nie narzekam na niego :tak:


Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie w tym problem :/

kiedyś tylko takimi się malowałam, teraz tylko z pędzelkiem :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 października 2011
Basiula
Basiula: serio nie ma u Ciebie czegos takiego ? sorry teraz to ja mam nawet ten, u nas kosztuje ok 11 zł i naprawdę nie narzekam na niego

nie ze nie ma, chodzi mi o to, ze nie ma dokladnie tego, o ktorym mowisz :D
a nie wiem jakie inne maja wlasnie taka koncowke, w sklepie przeciez nie bede odkrecac :mrgreen:

Basiula
Basiula: kiedyś tylko takimi się malowałam, teraz tylko z pędzelkiem

ja wlasnie chce sie na taki pedzelek przerzucic :D
Basiula
Basiula
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ze nie ma, chodzi mi o to, ze nie ma dokladnie tego, o ktorym mowisz :D a nie wiem jakie inne maja wlasnie taka koncowke, w sklepie przeciez nie bede odkrecac

:rotfl:
od czego są testery? :ziober2:
ja zawsze wychodze z pomazana łapą :ziober2: albo zapytaj sie ekspedientki :woot:

ew moge ci wyslac jak chcesz :ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 października 2011
Basiula
Basiula: od czego są testery? ja zawsze wychodze z pomazana łapą albo zapytaj sie ekspedientki ew moge ci wyslac jak chcesz

szczerze mowiac to nigdy nie patrzylam za testerami eyelinerow :rotfl:
rzeczywiscie o tym zupelnie nie pomyslalam :crylol:
Basiula
Basiula
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze mowiac to nigdy nie patrzylam za testerami eyelinerow rzeczywiscie o tym zupelnie nie pomyslalam

a myślałam, ze to ja jestem blondynką :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Uzywacie eyelinera? 5. Podoba wam sie makijaz przy jego uzyciu? 6. Jakie eyelinery lubicie najbardziej - w olowku, z pedzelkiem, w pisaku czy moze w zelu? 7. Jesli uzywacie eyelinera, to jakiego? 8. szukam eyelinera, z cieniutkim pedzelkiem, jakies propozycje?


a nie uzywasz tego z Rimmela?

4. tak
5. tak
6. rozne, zalezy od mejkapu, jaki chce miec
7. nie mam swojego ulubionego, uzywam roznych, jeszcze nie trafilam na swoj ideal, choc jestem bardzo zadowolona z tych, ktore mam:
1. Daniel Sandler

2. Mac

3. Bourjis w pisaku

4. Loreal - najgorszy z tych czterech...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Basiula
Basiula
  14 października 2011

chociaż testery sobie sama robie :rotfl: odkręcam i sprawdzam :ninja:
jeszcze nikt mie nie wyrzucil za to ze sklepu :ninja:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie o cos takiego mi chodzi


a w Body Shopie sprawdzalas? ja stamtad nie mialam zadnego eyelinera, ale moja kumpela jest wielbicielka cieniutkich kreseczek i ma wlasnie eyeliner z BS - powiem Ci, ze kreseczki ma zawsze idealne

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  14 października 2011
Basiula
Basiula: a myślałam, ze to ja jestem blondynką

:rotfl:

massacre
massacre: a nie uzywasz tego z Rimmela?

no wlasnie chce teraz jakis z inna koncowka :D

Basiula
Basiula: chociaż testery sobie sama robie odkręcam i sprawdzam jeszcze nikt mie nie wyrzucil za to ze sklepu

:rotfl:
mysle ze u mnie sa normalnie testery, tylko po prostu nie wpadlam na to, by sprawdzic :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 października 2011
massacre
massacre: a w Body Shopie sprawdzalas? ja stamtad nie mialam zadnego eyelinera, ale moja kumpela jest wielbicielka cieniutkich kreseczek i ma wlasnie eyeliner z BS - powiem Ci, ze kreseczki ma zawsze idealne

musze zobaczyc, mam vouchera na dyszke off jak wydam 25 to i tak musze sie przejsc :rotfl:
Basiula
Basiula
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mysle ze u mnie sa normalnie testery, tylko po prostu nie wpadlam na to, by sprawdzic

Oj aga, Aga :nie:
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 października 2011
Basiula
Basiula: Oj aga, Aga

no co :rotfl:
EwigerFeind
EwigerFeind
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o powyzszej kolekcji? 2. Co podoba wam sie najbardziej? 3. A co najmniej?

1. Git ;]
2. Ogólnie mi się podoba.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Uzywacie eyelinera? 5. Podoba wam sie makijaz przy jego uzyciu? 6. Jakie eyelinery lubicie najbardziej - w olowku, z pedzelkiem, w pisaku czy moze w zelu? 7. Jesli uzywacie eyelinera, to jakiego? 8. szukam eyelinera, z cieniutkim pedzelkiem, jakies propozycje?

4. Już nie.
5. make up, jak make up, może być.
6/7. Baz óżnicy, używam raz na ruski rok.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.