agoosiaaa
agoosiaaa
  13 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Fransa - kolekcja na jesien 2011

Jesienna kolekcja dunskiej marki Fransa to propozycja dla osób lubiacych wygode i stonowana elegancje.

W kolekcji przewazaja szarosci oraz czern - inne barwy pojawiaja sie tu tylko w postaci okazyjnych akcentów. Ta ograniczona paleta barw nie odbiera jednak kolekcji uroku - wprost przeciwnie - stonowana kolorystyka pozwala dostrzec forme projektów, które codzienny ubiór czynia szykownym i eleganckim.

(artykul z zeberka.pl)

Zdjecia:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.


Pytania:
1. Co sadzicie o powyzszej kolekcji?
2. Co podoba wam sie najbardziej?
3. A co najmniej?


Eyeliner - kobiecy MUST HAVE!



Wyraziste spojrzenie, prosta elegancja, seksowne kocie oko - eyeliner jest kosmetykiem, który sprawdza sie przy kazdego rodzaju makijazu. Jesli jeszcze nie jestes do niego przekonana - powinnas zmienic zdanie!

Marzy ci sie kobiecy, seksowny makijaz? Wbrew pozorom nie potrzebujesz do tego calej gamy kosmetyków. Czarny eyeliner to juz produkt kultowy w temacie makijazu. Mozemy na niego liczyc absolutnie zawsze, o kazdej porze dnia i nocy. W delikatniejszej wersji jak najbardziej pasuje do codziennych stylizacji, wieczorem natomiast wystarczy poprawic kreski na grubsze i zmyslowy, koci look gotowy!

Jest jednym z ulubionych kosmetyków kazdej kobiety. Nawet tej , która w codziennym makijazu stawiaja na naturalnosc. Oprócz tego, ze nadaje makijazowi charakter - zageszcza optycznie rzesy i sprawia, ze oczy wydaja sie wieksze.

Kosmetyk sprawia, ze nasze spojrzenie nabiera wyrazu, a ksztalt oka staje sie piekniejszy. Optyczne powiekszenie najlatwiej uzyskac malujac górna powieke czarna kreska, a dolna biala. Mozna takze wypróbowac sposób wymagajacy wiekszej precyzji - wnetrze obrysowac na bialo, a tuz nad jasna kreska namalowac ciemna.

Niegdys najpopularniejsze byly miekkie eyelinery w olówku. Pózniej weszly na rynek tusze z pedzelkiem. Ostatnio pojawia sie jeszcze wiecej nowinek, jak chocby wersja w pisaku, czy w zelu.



Mimo, ze nie wychodzi z mody nigdy - dzis kreatorzy mody pokazuja jak mozna sie nim bawic na wiele innych sposobów. Zdaje sie, ze symetryczne, grube, czarne ( i nie tylko) kreski eyelinera staja sie w makijazu kolejnym, mocnym trendem. Eyeliner polozony na górnej powiece zawsze bedzie wygladal ladnie, elegancko i klasycznie.

Pytania:
4. Uzywacie eyelinera?
5. Podoba wam sie makijaz przy jego uzyciu?
6. Jakie eyelinery lubicie najbardziej - w olowku, z pedzelkiem, w pisaku czy moze w zelu?
7. Jesli uzywacie eyelinera, to jakiego?
8. szukam eyelinera, z cieniutkim pedzelkiem, jakies propozycje?


Pozdrawiam, Aga :)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  13 października 2011

Powyższa kolekcja w większości mi się podoba.
Bez wymyślności, króluje zwyczajność.
Na duże nie 10,11, 15 :) reszta może być.

Nie używam eyelinera, bo nie umiem ;)

Babsy
Babsy
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Uzywacie eyelinera? 5. Podoba wam sie makijaz przy jego uzyciu? 6. Jakie eyelinery lubicie najbardziej - w olowku, z pedzelkiem, w pisaku czy moze w zelu? 7. Jesli uzywacie eyelinera, to jakiego?

4. tak:)
5. jeden z moich ulubionych:)
6. chyba w pisaku. choc nie mialam jeszcze zelowego:)
7. pedzelek, pisak
ale ile sie namecze zeby zrobic dwie identyczne kreski, to ło ludzie:ninja: rysujac ogonek, zalamuje mi sie pedzelek/pisak na powiece i jakies krzywusy wychodza, ktore ze 3 razy poprawiam.

ps. end nie dziala:and:
marta0859
marta0859
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o powyzszej kolekcji? 2. Co podoba wam sie najbardziej? 3. A co najmniej?

wszystko wiszące i bezkształtne... nic mi się stąd nie podoba

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Uzywacie eyelinera?

nie, wolę kreski robić kredką niż eyelinerem, poza tym taki czarny makijaż na górnej powiece mi nie pasuje bo mam małe oczy

Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Podoba wam sie makijaz przy jego uzyciu?

tak, jednak nie pasuje każdemu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 6. Jakie eyelinery lubicie najbardziej - w olowku, z pedzelkiem, w pisaku czy moze w zelu?

w ołówku
w pisaku pewnie też są "wygodne", ale nie używałam, a jakie to są w żelu to nie wiem :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: 7. Jesli uzywacie eyelinera, to jakiego?

kredek używam :)


tego na tą śliską dolną część powieki, a na górną czasem kolorowe, też z tej firmy.
pijana
pijana
  13 października 2011

Kolekcja kompletnie nie dla mnie, nuda.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Uzywacie eyelinera? 5. Podoba wam sie makijaz przy jego uzyciu? 6. Jakie eyelinery lubicie najbardziej - w olowku, z pedzelkiem, w pisaku czy moze w zelu? 7. Jesli uzywacie eyelinera, to jakiego?

4. Taak
5. W większości przypadków tak
6. W pisaku oraz w kałamarzyku
7. Tak jak wyżej, marki odpowiednio Essence i Golden Rose
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fransa - kolekcja na jesien 2011

Nie zachwyciło mnie nic.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pytania: 4. Uzywacie eyelinera? 5. Podoba wam sie makijaz przy jego uzyciu? 6. Jakie eyelinery lubicie najbardziej - w olowku, z pedzelkiem, w pisaku czy moze w zelu? 7. Jesli uzywacie eyelinera, to jakiego? 8. szukam eyelinera, z cieniutkim pedzelkiem, jakies propozycje?

4. Używam.
5. Podoba.
6. Mam w pisaku i sobie chwalę.
7. Czarnego tylko.
8. Nie mam pojęcia.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

sylwik
sylwik
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o powyzszej kolekcji?

ze 2 rzeczy sa ok.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Uzywacie eyelinera? 5. Podoba wam sie makijaz przy jego uzyciu? 6. Jakie eyelinery lubicie najbardziej - w olowku, z pedzelkiem, w pisaku czy moze w zelu? 7. Jesli uzywacie eyelinera, to jakiego?

codziennie.
tak:)
ostatnio cien + inglot duraline. bo moge miec go kazdego koloru.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  13 października 2011

piękna kolekcja :zakochany:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Zadziora
Zadziora
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Co sadzicie o powyzszej kolekcji? 2. Co podoba wam sie najbardziej? 3. A co najmniej


1. Fajna ale szkoda, że takie stonowane kolory.
2. Najbardziej lubię paseczki :zakochany:
3. Ciemne kolory.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Uzywacie eyelinera? 5. Podoba wam sie makijaz przy jego uzyciu? 6. Jakie eyelinery lubicie najbardziej - w olowku, z pedzelkiem, w pisaku czy moze w zelu? 7. Jesli uzywacie eyelinera, to jakiego? 8. szukam eyelinera, z cieniutkim pedzelkiem, jakies propozycje?


4. Nie.
5. Tak :D ale ja nie umiem się z nim obchodzić :D
Basiula
Basiula
  13 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytania: 1. Co sadzicie o powyzszej kolekcji? 2. Co podoba wam sie najbardziej? 3. A co najmniej?

zbytnio nie powaliła mnie na kolana
Modelka :zakochany: i kamizelka z 2 i 3 zdjęcia :tak:
spodnie modelki :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Uzywacie eyelinera? 5. Podoba wam sie makijaz przy jego uzyciu? 6. Jakie eyelinery lubicie najbardziej - w olowku, z pedzelkiem, w pisaku czy moze w zelu? 7. Jesli uzywacie eyelinera, to jakiego? 8. szukam eyelinera, z cieniutkim pedzelkiem, jakies propozycje?

używacie :tak:

jest przede wszystkim wyrazisty, a skoro używam to musi mi sie podobać :tak:

w ołówku nie mogę, mam tłustą cerę i mi się szybko rozmazuje. Kiedyś w pisaku
używałam, ale raz nie mogłam dostać i kupiłam z pędzelkiem, na początku nie umiałam sie pomalować, teraz jest to na odwrót, tylko pędzelek :)

Mam z basica, jest tani i w miarę dobry, nie narzekam na niego, trzyma się cały dzień, nie rozmazuje sie szybko jak pada deszcz czy ryczę :ziober2:

zalezy co masz na myśli cieniutki pędzelek :D
malami81
malami81
  13 października 2011

Kolekcja w większości mi się podoba....

Jeśli chodzi o eyeliner to tak używam i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie makijażu bez kreski...
Używam eyelinera z Clinique (lepiej mi pasuje niż Bobbi Brown) a na co dzień (jak się śpieszę rano do pracy) żelowej kredki z Avonu (mimo, że nie znoszę tej firmy to kredka jest naprawdę warta uwagi i chyba jakościowo nawet lepsza niż Urban Decay) - robię nią kreskę a jaskółkę wywijam "wysmarowanym" w niej pędzelkiem

agoosiaaa
agoosiaaa
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kredek używam :) http://urodapolska.com/img/p/144-195-thickbox.jpg tego na tą śliską dolną część powieki, a na górną czasem kolorowe, też z tej firmy.

kredke to juz znalazlam idealna, z loreala, ale dzieki :)

Basiula
Basiula: w ołówku nie mogę, mam tłustą cerę i mi się szybko rozmazuje. Kiedyś w pisaku używałam, ale raz nie mogłam dostać i kupiłam z pędzelkiem, na początku nie umiałam sie pomalować, teraz jest to na odwrót, tylko pędzelek :) Mam z basica, jest tani i w miarę dobry, nie narzekam na niego, trzyma się cały dzień, nie rozmazuje sie szybko jak pada deszcz czy ryczę zalezy co masz na myśli cieniutki pędzelek :D

takiego chyba raczej u mnie nie ma :woot:
no cieniutki pedzelek, zeby to wlosie bylo dlugie i cieniutkie, nie wiem jak to wytlumaczyc :woot:
uzywam teraz tego i jak widac on ma gruby ten pedzelek

malami81
malami81: Używam eyelinera z Clinique

tego: http://beautybombshells.files.wordpress.com/2010/02/eyedefiningliquidliner.jpg ??
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tego: http://beautybombshells.files.wordpress.com/2010/02/eyedefiningliquidliner.jpg ??

??
Basiula
Basiula
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no cieniutki pedzelek, zeby to wlosie bylo dlugie i cieniutkie, nie wiem jak to wytlumaczyc

on ma takie włosie, mniej więcej.
http://3.bp.blogspot.com/-6i5-9IUBAnY/TjMCqZsOZjI/AAAAAAAAAdg/3KJwCKGlyRo/s1600/IMG2368.jpg

Konto usunięte
Konto usunięte: i jak widac on ma gruby ten pedzelek

z tego co widze to on ma sztywny pędzelek a nie wiotki :wtf:
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 października 2011
Basiula
Basiula: on ma takie włosie, mniej więcej. http://3.bp.blogspot.com/-6i5-9IUBAnY/TjMCqZsOZjI/AAAAAAAAAdg/3KJwCKGlyRo/s1600/IMG2368.jpg

no wlasnie o cos takiego mi chodzi :tak:

Basiula
Basiula: z tego co widze to on ma sztywny pędzelek a nie wiotki

no wlasnie w tym problem :/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.