gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  10 października 2011 (pierwszy post)
Maść ichtiolowa.

Stosował ktoś? Wyczytałam, że jest na trądzik. Odstrasza kolorem i zapachem, więc nie wiem czy eksperymentować na własnej buzi.

+ w Super Pharm jest promocja na wszystkie kosmetyki Iwostinu! -30 % Zaopatrzyłam się dziś w emulsję matującą (tą zieloną) i jutro jadę po resztę.

Pozdrawiam, ta z krzywymi nogami :pavarotti:
katrina1991art
katrina1991art
  14 października 2011

na mnie maść ichtiolowa podziałała, kiedyś mnie strasznie "obsypało" i stosowałam różne specyfiki, w różnych cenach, a pomogła właśnie ta, polecona przez znajomą mamy. Śmierdzi niemiłosiernie, to fakt, ale efekt jest jak najbardziej godny polecenia i kosztuje grosze.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2011
gagulina
gagulina: ta z krzywymi nogami


zapomnialas o grubych udach :pavarotti:

na temat masci niestety nic nie wiem, nigdy nie mialam tradziku :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  14 października 2011
gagulina
gagulina: Wyczytałam, że jest na trądzik.

na szybko przychodzi mi co najmniej 10 zastosowań ichtiolu, na trądzik akurat sie rzadziej stosuje, najczęściej na wszelakie stany zapalne i bakteryjne waginy :) przynajmniej u mnie w aptece wiekszość recept na maści ichtiolowe to recepty od ginekologów.

gagulina
gagulina: Odstrasza kolorem i zapachem

wszystko zalezy od tego jakie ma podłoze. Maści 'oldschoolowe' robione na lanolinie śmierdza niemożebnie i maja kolor kału, te robione na Hazcobazie są duzo przyjemniejsze.

a co do działania - to chyba jedna z bardziej sprawdzonych maści, i znana od wieków. Oczywiście ta pro receptura.
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  14 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hazcobazie

Hascobazie*
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.