gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  10 października 2011 (pierwszy post)
Maść ichtiolowa.

Stosował ktoś? Wyczytałam, że jest na trądzik. Odstrasza kolorem i zapachem, więc nie wiem czy eksperymentować na własnej buzi.

+ w Super Pharm jest promocja na wszystkie kosmetyki Iwostinu! -30 % Zaopatrzyłam się dziś w emulsję matującą (tą zieloną) i jutro jadę po resztę.

Pozdrawiam, ta z krzywymi nogami :pavarotti:
EngagedAngel
EngagedAngel
  10 października 2011
gagulina
gagulina: Maść ichtiolowa. Stosował ktoś? Wyczytałam, że jest na trądzik. Odstrasza kolorem i zapachem, więc nie wiem czy eksperymentować na własnej buzi.

Śmierdzi to mało powiedziane:) Ale warto spróbować u mnie były efekty, ale przerzuciłam się na coś innego co mi znajoma poleciła.
luk7
luk7
  10 października 2011

Nie używałem.
Wybiorę się jutro do super pharm.
Pozdrawiam,ten co ma winogron.

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  10 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale przerzuciłam się na coś innego co mi znajoma poleciła.

Zdradź na co :mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  10 października 2011
gagulina
gagulina: w Super Pharm jest promocja na wszystkie kosmetyki Iwostinu!

w ogóle szał ciał jest teraz w super pharmie. maski biovaxu po 10zł, kremy z 50 do 30zł i tego typu rzeczy.
Paulinessa
Paulinessa
  10 października 2011
gagulina
gagulina: Stosował ktoś? Wyczytałam, że jest na trądzik. Odstrasza kolorem i zapachem, więc nie wiem czy eksperymentować na własnej buzi.


Jeśli już, to tylko na środek syfka, wyciągnie ropę :)
EngagedAngel
EngagedAngel
  10 października 2011
gagulina
gagulina: Zdradź na co

Clotrimazolum. Co prawda jest to maść przeciwgrzybicza i antybakteryjna, w dodatku do.. hmm.. do podwozia:) Ale efekty po niej jak po żadnym innym specyfiku.
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 października 2011
gagulina
gagulina: Pozdrawiam, ta z krzywymi nogami


luk7
luk7: Pozdrawiam,ten co ma winogron.

:crylol: :rotfl:
luk7
luk7
  10 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Zapraszam to Cię uraczę...winem :crylol::w00t:
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 października 2011
luk7
luk7: Zapraszam to Cię uraczę...winem

To chyba za pare tygodni dopiero :mrgreen:
luk7
luk7
  10 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba za pare tygodni dopiero

Dla chcącego nic trudnego.
Sorki,dla napalonego :rotfl:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  11 października 2011
gagulina
gagulina: Stosował ktoś? Wyczytałam, że jest na trądzik. Odstrasza kolorem i zapachem,

Nie lepiej Tormentiol ? Albo maść cynkową ? Mniej śmierdzą i też działają : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

purae
purae
  11 października 2011

Maść ichtiolowa praktycznie nie działa, ale koleżanka poleciła mi Afronis i tormentiol ;) najpierw Afronisem przetrzeć skórę gdzie są 'syfki' ( tylko od mycia buzi trzeba troche odczekać bo inaczej piecze ) i potem na noc tormentiolem. Wszystko ładnie schodzi, obie te rzeczy są tanie, minusik taki że nie przyjemnie pachną :mrgreen:

Zadziora
Zadziora
  11 października 2011
gagulina
gagulina: Stosował ktoś? Wyczytałam, że jest na trądzik. Odstrasza kolorem i zapachem, więc nie wiem czy eksperymentować na własnej buzi.

Wyciąga ropę, dobra jest na takie mega syfy, które się zebrać nie mogą. Ja nakładam na noc, rano wyciskam, przysuszam i zaraz znika :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Maść ichtiolowa praktycznie nie działa

Na mnie podziałała ;)
Denaris
Denaris
  11 października 2011
gagulina
gagulina: Stosował ktoś?

Stosowałam - ale nie na twarz, tylko na palec jak zaczęła mi się ropa zbierać ...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.