agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Tymczasowy tatuaz zamiast kresek eyelinera? Oto nowosc Diora



Nie potrafisz stworzyc idealnych kresek za pomoca eyelinera? Nie martw sie! Marka Dior wychodzi naprzeciw tego typu problemom. Zamiast malowac - mozna kreski... przykleic!

Marka Dior slynie z innowacyjnych pomyslów w dziedzinie Beauty. My, kobiety mamy coraz wiecej mozliwosci, która pozwalaja nam w znacznie szybszy i prostszy sposób podkreslac swoja urode. Jesli nie czujecie sie dobrze w kreowaniu wlasnego wizazu - niebawem wasze problemy znikna. W swiecie urody nadchodzi nowa era.

Marka Dior wpadla na pomysl stworzenia tymczasowych "tatuazy" w formie naklejek, które maja pomóc w stworzeniu idealnie równych kresek na powiece lub dlugotrwalego efektu lsniacych drobinek na ustach.

Wszystkie kreski dostepne w palecie, tworza efekt kociego oka. Mamy do wyboru cztery ksztalty. Dwa z nich sa matowe, dwa pozostale ozdobione krysztalkami Swarovskiego.

Podobne rozwiazanie mozna zastosowac równiez na ustach (poniewaz juz jakis czas temu na rynku pojawily sie naklejki imitujace efekt szminki)

Naklejki Dior dostepne sa w drogeriach Sephora. Niestety jak przystalo na marke Dior - cena nie nalezy do najmniejszych. Za Dior Velvet Eyes bedziemy musialy zaplacic $59 (cena zestawu). Nie wiemy jeszcze, kiedy produkt trafi do Polski, ani jaka bedzie jego cena w zlotówkach.





artykul z lula.pl

1. Jak podoba wam sie ten pomysl?
2. Gdyby byly takie naklejki dostepne na polskim rynku (niekoniecznie z diora) - zakupilybyscie??
3. Jak wam sie widzi cena powyzszych naklejek?


Jackpot - jesien 2011

Jackpot / Jackpot

Tegoroczna jesien to wedlug marki Jackpot przede wszystkim ciemna kolorystyka przelamana kilkoma odcieniami fioletu i klasyczne, proste ale jednoczesnie efektowne kroje. W roli przykuwajacych oko detali pojawily sie po raz kolejny wzory skandynawskie.

Na zdjeciach katalogowych pojawila sie modelka Maria Gregersen.

Zdjecia:
1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


artykul z zeberka.pl

4. Jakie wrazenia po obejrzeniu kolekcji?
5. Co podoba wam sie najbardziej?
6. A co najmniej?


(mi osobiscie cala kolekcja bardzo przypadla do gustu, poza tym bardzo milo sie patrzy na modelke :D)

Pozdrawiam, Aga :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dawno nie postowaliśmy robie ot z tematu

dawno Cie tutaj nie bylo kiedy ja jestem :)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dawno Cie tutaj nie bylo kiedy ja jestem :)

praca praca praca wiesz jak jest
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: praca praca praca wiesz jak jest

wiem, ostatnio tez mi sie nawet wchodzic nie chce tutaj :and:
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak podoba wam sie ten pomysl? 2. Gdyby byly takie naklejki dostepne na polskim rynku (niekoniecznie z diora) - zakupilybyscie?? 3. Jak wam sie widzi cena powyzszych naklejek?

1. Praktyczne. Np. na imprezę, nie rozmazuje się. Ale tak na co dzień to po co.
2. Nie kupiłabym.
3. Drogie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jakie wrazenia po obejrzeniu kolekcji? 5. Co podoba wam sie najbardziej? 6. A co najmniej?

4. Wrażenia żadne, nic mnie nie olśniło, nie podoba mi się. Na kilku zdjęciach widać modelkę zamiast ciuchów.
5. Najlepiej nic.
6. Najmniej 6, 8, 12.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Darunia511
Darunia511
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak podoba wam sie ten pomysl? 2. Gdyby byly takie naklejki dostepne na polskim rynku (niekoniecznie z diora) - zakupilybyscie?? 3. Jak wam sie widzi cena powyzszych naklejek?

1.Tak
2. Nie, umiem malować sama kreski.
3. Drogie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jakie wrazenia po obejrzeniu kolekcji? 5. Co podoba wam sie najbardziej? 6. A co najmniej?

Szare, ponure, niczym się nie wyróżniają, nie podobają mi sie.
mmaryjka
mmaryjka
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jakie wrazenia po obejrzeniu kolekcji?

po tych zdjęciach średnio, ALE już nieraz przekonałam się, że kolekcje jackpot''a na zdjęciach w porównaniu z tym co wisi na wieszakach w sklepie to nic. tak miałam z kolekcją letnią. nic mi się nie podobało, a jak weszłam do sklepu to wykupiłam kiecki maxi i do tego koszule.
kocham ich swetry!

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak podoba wam sie ten pomysl? 2. Gdyby byly takie naklejki dostepne na polskim rynku (niekoniecznie z diora) - zakupilybyscie?? 3. Jak wam sie widzi cena powyzszych naklejek?

1. dla kogoś kto nie umie narysować perfekcyjnej kreski na pewno super sprawa. jednak wystarczy dobry pędzelek, a kreska może wyjść idealna za pierwszym razem;)
2. na przetestowanie - tak.
3. cena średnia, ale jak za zestaw, zważywszy, że to dior nie jest tragicznie.
pijana
pijana
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak podoba wam sie ten pomysl? 2. Gdyby byly takie naklejki dostepne na polskim rynku (niekoniecznie z diora) - zakupilybyscie?? 3. Jak wam sie widzi cena powyzszych naklejek?

1. W sumie ok, o ile łatwo byłoby to równo przykleić.
2. Nie
3. Wolę swój eyeliner w pisaku za 10 zł
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jakie wrazenia po obejrzeniu kolekcji? 5. Co podoba wam sie najbardziej? 6. A co najmniej?

4., 5., 6. Wrażenia jak zwykle, czyli beznadzieja, nie znoszę tej firmy, nic oryginalnego, niefajne kolory i fasony.
marta0859
marta0859
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak podoba wam sie ten pomysl? 2. Gdyby byly takie naklejki dostepne na polskim rynku (niekoniecznie z diora) - zakupilybyscie?? 3. Jak wam sie widzi cena powyzszych naklejek?

1. Może fajny, bo pomocny jak ktoś nie potrafi sobie zrobić kresek, na jakąś imprezę, czemu nie... :) ale w sumie ja nie jestem zwolenniczką takich sztucznych dodatków, tak samo jak sztucznych rzęs itp...
2. Nie, bo nie pasują mi czarne kreski robione eyelinerem, zwłaszcza tak grube, wolę kolorowe :) Poza tym jak wyżej pisałam, jakoś nie jestem 'za' takimi udziwnieniami.
3. Tanie to nie jest, wolałabym co innego za tą cenę, a naklejki jak mniemam jednorazowe :)
SoDope
SoDope
  9 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby byly takie naklejki dostepne na polskim rynku (niekoniecznie z diora) - zakupilybyscie??

jakiś fantazyjny wzór to owszem ..
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  9 października 2011

buty z 8 i 12 :zakochany:

ogólnie zestaw nr 9/11 jest przecudowny, którego wszystkie elementy widzę w swojej szafie :D

bluzka z 16 :zakochany:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.