agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Tymczasowy tatuaz zamiast kresek eyelinera? Oto nowosc Diora



Nie potrafisz stworzyc idealnych kresek za pomoca eyelinera? Nie martw sie! Marka Dior wychodzi naprzeciw tego typu problemom. Zamiast malowac - mozna kreski... przykleic!

Marka Dior slynie z innowacyjnych pomyslów w dziedzinie Beauty. My, kobiety mamy coraz wiecej mozliwosci, która pozwalaja nam w znacznie szybszy i prostszy sposób podkreslac swoja urode. Jesli nie czujecie sie dobrze w kreowaniu wlasnego wizazu - niebawem wasze problemy znikna. W swiecie urody nadchodzi nowa era.

Marka Dior wpadla na pomysl stworzenia tymczasowych "tatuazy" w formie naklejek, które maja pomóc w stworzeniu idealnie równych kresek na powiece lub dlugotrwalego efektu lsniacych drobinek na ustach.

Wszystkie kreski dostepne w palecie, tworza efekt kociego oka. Mamy do wyboru cztery ksztalty. Dwa z nich sa matowe, dwa pozostale ozdobione krysztalkami Swarovskiego.

Podobne rozwiazanie mozna zastosowac równiez na ustach (poniewaz juz jakis czas temu na rynku pojawily sie naklejki imitujace efekt szminki)

Naklejki Dior dostepne sa w drogeriach Sephora. Niestety jak przystalo na marke Dior - cena nie nalezy do najmniejszych. Za Dior Velvet Eyes bedziemy musialy zaplacic $59 (cena zestawu). Nie wiemy jeszcze, kiedy produkt trafi do Polski, ani jaka bedzie jego cena w zlotówkach.





artykul z lula.pl

1. Jak podoba wam sie ten pomysl?
2. Gdyby byly takie naklejki dostepne na polskim rynku (niekoniecznie z diora) - zakupilybyscie??
3. Jak wam sie widzi cena powyzszych naklejek?


Jackpot - jesien 2011

Jackpot / Jackpot

Tegoroczna jesien to wedlug marki Jackpot przede wszystkim ciemna kolorystyka przelamana kilkoma odcieniami fioletu i klasyczne, proste ale jednoczesnie efektowne kroje. W roli przykuwajacych oko detali pojawily sie po raz kolejny wzory skandynawskie.

Na zdjeciach katalogowych pojawila sie modelka Maria Gregersen.

Zdjecia:
1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.


14.


15.


16.


artykul z zeberka.pl

4. Jakie wrazenia po obejrzeniu kolekcji?
5. Co podoba wam sie najbardziej?
6. A co najmniej?


(mi osobiscie cala kolekcja bardzo przypadla do gustu, poza tym bardzo milo sie patrzy na modelke :D)

Pozdrawiam, Aga :D
Paulinessa
Paulinessa
  8 października 2011


bardzo mi się podoba :)



Mam niemal identyczny płaszczyk z Carry, z zeszłego roku, ale inny kolor :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak podoba wam sie ten pomysl? 2. Gdyby byly takie naklejki dostepne na polskim rynku (niekoniecznie z diora) - zakupilybyscie?? 3. Jak wam sie widzi cena powyzszych naklejek?


1. Super, super, super! Nie bawię się eyelinerem, bo mi się ręce telepią za bardzo :and:
2. Na pewno, o ile cen byłaby przystępna
3. Za drogie. :and:
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak podoba wam sie ten pomysl? 2. Gdyby byly takie naklejki dostepne na polskim rynku (niekoniecznie z diora) - zakupilybyscie?? 3. Jak wam sie widzi cena powyzszych naklejek?


1. Myślę ,że duża liczba kobiet oszczędziłaby wiele czasu w łazience - w tymczasem ja. Nie zawsze nakładam eyeliner, a jak już nakładam to nieźle się męczę,żeby było równo. ;)

2. Jeżeli byłyby w przyzwoitej cenie, to może bym się skusiał.

3. Nie na moją kieszeń. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Jakie wrazenia po obejrzeniu kolekcji? 5. Co podoba wam sie najbardziej? 6. A co najmniej?

Cała kolekcja mi się bardzo podoba ,zwłaszcza buty ze zdjęcia 12.
:zakochany:
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo mi się podoba :)

podbijam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Super, super, super! Nie bawię się eyelinerem, bo mi się ręce telepią za bardzo

Z tym ze ja tak sobie mysle... jak tu takie cos rowno przykleic :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Za drogie.

tez mysle, ze cena jednak zbyt duza, zwlaszcza ze jest ich tylko 4, wiec w sumie max na 4 dni by starczyly :and:
luk7
luk7
  8 października 2011

Kolekcja taka sobie.
Nic mnie nie zdziwiło,olśniło.
Odgrzewany kotlet.

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cała kolekcja mi się bardzo podoba ,zwłaszcza buty ze zdjęcia 12.

wszyscy lubia 12stke :mrgreen:
Paulinessa
Paulinessa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym ze ja tak sobie mysle... jak tu takie cos rowno przykleic :D


Też fakt :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: tez mysle, ze cena jednak zbyt duza, zwlaszcza ze jest ich tylko 4, wiec w sumie max na 4 dni by starczyly


Może niedługo pojawi się coś tego typu, ale tańszego :)
Patrishia
Patrishia
  8 października 2011

Kreski umiem robić, więc na nic mi to, ale kolekcja świetna. W sumie podobnie ubieram się od roku bo koleżanka śledzi modę zza granicy na bieżąco.. :ninja:

Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wszyscy lubia 12stke

Tylko ten sweterek moro mi się nie podoba.
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko ten sweterek moro mi się nie podoba.

mi sie akurat podoba, natomiast nie jestem przekonana do tej marynarki:


Konto usunięte
Konto usunięte: Też fakt

jedna normalnie, druga na brwi :lol2:
chociaz moze to latwiejsze by bylo, niz sie wydaje :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Może niedługo pojawi się coś tego typu, ale tańszego :)

zazwyczaj tak jest, osobiscie tego nawet z diora jeszcze nigdzie nie widzialam, ale jak pojawi sie na dobre w sklepach to pewnie wszyscy zaraz skopiuja :woot:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  8 października 2011

post dla statystyk

Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi sie akurat podoba, natomiast nie jestem przekonana do tej marynarki:

A mi się znowu marynarka bardzo podoba.
:tak:
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A mi się znowu marynarka bardzo podoba.

w sumie kroj mi sie podoba, natomiast kolor/wzor na tkaninie zupelnie do mnie nie przemawia :D

Konto usunięte
Konto usunięte: post dla statystyk

norma.
Denaris
Denaris
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie kroj mi sie podoba, natomiast kolor/wzor na tkaninie zupelnie do mnie nie przemawia :D

Ja lubię taką kratkę.
:tak:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

dawno nie postowaliśmy robie ot z tematu
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.