JacekGmoch
JacekGmoch
  6 października 2011 (pierwszy post)

Cześć.
Przeglądając z rana pewien portal natknąłem się na pewne zdjęcia i jeszcze ciekawsze komentarze do nich. Zdjęcia te prezentują wymuskanych facetów w niemęskich pozach. Oglądając te zdjęcia mnie nasuwa się na myśl takie zdanie, że dbanie o siebie wcale nie jest złe, ale nie można przesadzać. Za to komentarze dziewczyn, użytkowniczek portalu na którym są te zdjęcia mnie szokują. Dziewczynom ogólnie tacy faceci się podobają i są zdania,że wszyscy Ci, którzy uważają to za coś niemęskiego zwyczajnie w świecie zazdroszczą. Ja się z tym nie zgadzam,ale chętnie poznam Wasze zdanie na temat stylu takich oto panów:



Są męscy? Mogą być pociągający? Czekam na Wasze opinie. Temat założyłem z nudów i ciekawości. Sam osobiście dbam o siebie,ale nigdy nie upodobniłbym się do kogoś takiego. Lubię się modnie ubierać i dbać o siebie,ale nie do takiego stopnia. Uważam to za przesadę.

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ą muj borze

J/w [znaki]
sylwik
sylwik
  6 października 2011
Prinz
Prinz: patrzec nie musisz, nie?

bez spiny, jak widac temat poruszony tylko w odpowiednim temacie:rotfl:

Prinz
Prinz: znam paru kolesi hetero ktorzy bez korektora czy pudru nie ruszaja sie z domu. oczywiscie to nie Polacy.

oczywisice sa totalnie metro:)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bez spiny,

nie spinam sie, ciebie skreca :D

Konto usunięte
Konto usunięte: oczywisice sa totalnie metro:)

tak srednio, na ciuchy nie zwracaja wiekszej uwagi, byle by rozmiar byl okej i czyste. wg mnie lepiej polozyc korektor pod oczy czy na twarz niz chodzic z fioletowymi pisdami albo pryszczami.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  6 października 2011
naaats
naaats: Ohyda. Ohyda. I ohyda.

Cześć Natek :D Co się tak zniesmaczyłaś :> ?

Prinz
Prinz: mi sie nie podobaja, a sam podchodze pod jakis typ metro :D

Wydaje mi się,że z metro masz wspólnego tylko tyle,że tak samo dużo kasy wydajecie na kosmetyki.

Prinz
Prinz: pilnuj swojego nosa, adwokatow nie potrzebuje.

No się obruszył...

massacre
massacre: ach ten prymitywny czak ^ ^ on mi bardziej na geja wyglada niz Ty - przepraszam :*

Dziękuję, dla mnie to komplement. Gej to zazwyczaj przystojny i męski facet, a nie tak jak w micie - zniewieściały playboy.

Prinz
Prinz: wg mnie lubi poczuc dobra gruba pale w gardle.

Chyba nie muszę wspominać, kto tu wypowiadał się o swoich upodobaniach co do grubej pały w gardle. Pamięć mam akurat dobrą.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: muj borze

podbijam :ninja:

gdzie są moderatorzy? :ziober2:
styka51
styka51
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: iFeelSooLost

Jak tam miesiąc miodowy? :pavarotti:
Babsy
Babsy
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

siemka żoneczko;)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  6 października 2011

nie znam sie ale beka, za moich czasów to w gimbazie miało sie szerokie spodnie i bluzy z kapturem no i lubiło sie chibchob

Aneczka17f
Aneczka17f
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Są męscy? Mogą być pociągający? Czekam na Wasze opinie. Temat założyłem z nudów i ciekawości. Sam osobiście dbam o siebie,ale nigdy nie upodobniłbym się do kogoś takiego. Lubię się modnie ubierać i dbać o siebie,ale nie do takiego stopnia. Uważam to za przesadę.

Na widok takiego faceta mam odruch wymiotny, dla mnie to taka meska p**da;) rozumie mze kazdy facet powinie no siebie dbac ale bez przesady ja nawet nie zniosłabym kolesia z podkładem na twarzy.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć Natek :D Co się tak zniesmaczyłaś :> ?

No patrząc na zdjęcia wyżej no to się bardzo zniesmaczyłam :D

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  6 października 2011
styka51
styka51: Jak tam miesiąc miodowy?

Hej :* a, leci.. 3 tyg spędziliśmy razem teraz mój MĄŻ (masakra brzmi) pracuje :-) a ja uczę się gotować...

Babsy
Babsy: siemka żoneczko;)

heloł :*
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja uczę się gotować...


:crylol:
podrzucic ci dobry przepis na schaba z jablkami i cynamonem? wlasnie robie... to znaczy, zaraz zaczne :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej :* a, leci.. 3 tyg spędziliśmy razem teraz mój MĄŻ (masakra brzmi) pracuje :-) a ja uczę się gotować...

No skoro pracuje, to dobre obiadki mu się należą ^^ Poza tym mam nadzieję, ze docieracie się równie dobrze jak Massacre z Jarem? :rotfl:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  6 października 2011

wszystkie laski teraz zwyzywaja tych pedałów ze zdjec od zniewiesciałych gejów itp itd (i maja racje)

a jak przyjdzie co do czego to 75% dziewczyn prowadza sie po ulicy z takim czyms :rotfl:

SlodkaMartus1988
SlodkaMartus1988
  6 października 2011

To nie metro tylko młode gejki:P
a to różnica;)Hahahaha.

ale ogólnie lubie metroseksualnych facetów,ale nie tego typu jak na fotkach;)I to raczej z daleka:D mogę sobie na takich popatrzeć,ale nie wyobrażam sobie być z takim;)A zamieszkać to już w ogóle:D
ja to bym musiała mieć w takim wypadku w domu dwie łazienki,bo przecież taki metro to pewnie ze 2godziny w niej siedzi:P
jak z takim wytrzymać?
to przecież baby mają się stroić malować i to my kobiety mamy prawo siedzieć w łazience godzinami:D
Facet owszem musi być zadbany,ale nie potrzeba mu raczej 2ch godzin na przygotowanie się do wyjścia:D
Faceci lepiej byście sprawdzili swoje buciki czy czyste są;)Bo czasem się zdarza,że macie uświnione;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.