JacekGmoch
JacekGmoch
  6 października 2011 (pierwszy post)

Cześć.
Przeglądając z rana pewien portal natknąłem się na pewne zdjęcia i jeszcze ciekawsze komentarze do nich. Zdjęcia te prezentują wymuskanych facetów w niemęskich pozach. Oglądając te zdjęcia mnie nasuwa się na myśl takie zdanie, że dbanie o siebie wcale nie jest złe, ale nie można przesadzać. Za to komentarze dziewczyn, użytkowniczek portalu na którym są te zdjęcia mnie szokują. Dziewczynom ogólnie tacy faceci się podobają i są zdania,że wszyscy Ci, którzy uważają to za coś niemęskiego zwyczajnie w świecie zazdroszczą. Ja się z tym nie zgadzam,ale chętnie poznam Wasze zdanie na temat stylu takich oto panów:



Są męscy? Mogą być pociągający? Czekam na Wasze opinie. Temat założyłem z nudów i ciekawości. Sam osobiście dbam o siebie,ale nigdy nie upodobniłbym się do kogoś takiego. Lubię się modnie ubierać i dbać o siebie,ale nie do takiego stopnia. Uważam to za przesadę.

Darunia511
Darunia511
  6 października 2011

hahaha nie, nie, nie :D

Gothiclady
Gothiclady
  6 października 2011

LOLOLOLOLOLO :ziober2: nie, nie są męscy. to już chyba zniewieściały gej jest bardziej męski od panów (?) na w/w zdjęciach

Babsy
Babsy
  6 października 2011

na co mi lalus, ktory bedzie malowal sie i ukladal wlosy na impreze dluzej ode mnie?:haft:

sylwik
sylwik
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Są męscy? Mogą być pociągający?

kazdy facet, ktory uzywa nadmiaru kosmetykow, robi makijaz(!), chodzi w rurkach itd. jest obrzydliwy.
osobniki na zdjeciach oczywiscie zaliczaja sie do tej grupy:rotfl:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: robi makijaz(!)

Uważaj,bo zaraz jeden z użytkowników tego foruma się obruszy :D
sylwik
sylwik
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uważaj,bo zaraz jeden z użytkowników tego foruma się obruszy :D

makijaz na tym forum z osobnikow z penisem naklada tylko prinz, z racji orientacji ma to wybaczone^^
chociaz tak, az mnie skreca jak wkleja zdjecia, meskie nogi nie sa stworzone do rurek a twarz do makijazu:And:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 października 2011

Facet musi o siebie dbać, ale są jakieś granice. Nie można popadać ze skrajności w skrajność. Z pewnością przeraziłoby mnie, jeśli mężczyzna posiadałby więcej kosmetyków ode mnie i spędzał przed lustrem więcej czasu niż ja.

Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi w rurkach

podbijam po milionkroć!
Denaris
Denaris
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Są męscy? Mogą być pociągający?


Osobiście patrząc na takie zdjęcia nasuwa mi się co najwyżej słowo ,,zniewieściały". Nie widzę tutaj nic ,,męskiego", a już tym bardziej niema na tych zdjęciach nic co pociąga.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z racji orientacji ma to wybaczone^^

Nie wiem czy ten w sposób nie naraziłaś się jeszcze bardziej :p

Konto usunięte
Konto usunięte: chociaz tak, az mnie skreca jak wkleja zdjecia, meskie nogi nie sa stworzone do rurek a twarz do makijazu

Poczekaj, niedługo się pewnie dowiesz,że wielu aktorów swoją twarz pokrywa makijażem, i to wcale nic dziwnego ,że faceci się malują!
justCax
justCax
  6 października 2011

no nieeee :D z resztą wątpię, żeby którejkolwiek pani podobało się coś takiego.

mmaryjka
mmaryjka
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Są męscy? Mogą być pociągający?

NIE, aczkolwiek sposób w jaki się ubierają wg mnie świadczy o braku smaku, gustu, a o stylu już nie wspomnę. myślę nawet, że jest pewna forma choroby.
justCax
justCax
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poczekaj, niedługo się pewnie dowiesz,że wielu aktorów swoją twarz pokrywa makijażem, i to wcale nic dziwnego ,że faceci się malują!

Daruś, makijaż na scenę czy plan filmowy to zupełnie inna kwestia ^^
u0u
u0u
  6 października 2011

Wiadomo, że trzeba dbać o siebie, ale no bez przesady.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  6 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Daruś, makijaż na scenę czy plan filmowy to zupełnie inna kwestia ^^

Ależ Kamuś, ja o tym wiem :P To co napisałem to po prostu argument użytkownika, który w ten sposób tłumaczył fakt tego,że używa podkładu itp.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo, że trzeba dbać o siebie, ale no bez przesady.

Podbijam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.