ShinyStern
ShinyStern
  25 września 2011 (pierwszy post)
Witam!
jestem w klasie maturalnej i może to za wcześnie ale już myślę o studniówce:)
tzn, jak każda dziewczyna chciałabym wyglądać po prostu dobrze. przeglądając nowego joy'a trafiłam na ciałkiem fajna sukienkę Blake Lively


no i właśnie problem jest w tym, ze w sklepach na pewno nie znajde podobnej sukienki, wieć trzeba bedzie szyć. nigdy w życiu nie mialam sukienki szytej na miare, i nawet nie mam pojecia ile czasu wczesniej trzeba sie za to zabrać i czy w ogole opłaca sie? ale to jest mniej ważne.

druga sprawa jest taka, ze Blake jest wysoka[173cm] ja mam tylko 162cm, ponadto moja figura calkowicie odbiega od figury Blake
--> Będzie mi pasować taka sukienka? dodam, ze zrobilabym male modyfikacje tzn góra sukienki byla by wiazana na szyi, no i przód bym wlasnie zrobila krótki a tył dłuzszy jak na zdjeciu:)
co o tym sądzicie?:skok3:
ShinyStern
ShinyStern
  27 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie chcesz chyba iść w czarnej ?

wlasnie chyba w czarnej
Babsy
Babsy
  27 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znalazlam cos takeigo:

druga jest fajna, pierwsza wyglada, jakbys wlasnorecznie sobie ta firane doszyla, a trzecia w ogole;/
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  27 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sukienki z topshopu

ładne są, bardzo nawet :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie chcesz chyba iść w czarnej ?

Czemu nie?
ShinyStern
ShinyStern
  27 września 2011
Babsy
Babsy: druga jest fajna, pierwsza wyglada, jakbys wlasnorecznie sobie ta firane doszyla, a trzecia w ogole;/

mi sie wszystkie podobaja..

gagulina
gagulina: ładne są, bardzo nawet :)

w ogole duzo sukienek mi sie podobalo, no ale niestety sukienki topshopu sa bardzo grzeczne i rzadkością jest spotkać dekolt a ja niestety musze go miec ..;/
SoDope
SoDope
  1 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat sukienki nie dla mnie:)

no ale wybierałabym bardziej coś krótkiego niż długiego.
Kusza
Kusza
  1 października 2011

Taka sukienka nadaje się na czerwony dywan a nie na studniówkę. Nie wyobrażam sobie jak będziesz w niej np tańczyć, ktoś Ci ją nadepnie i
1. wyrżniesz orła
2. urwie Ci się kawałek sukienki
Na studniówkę bardziej eleganckie pasują... Całkiem nie pasuje moim zdaniem do okazji.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.