ShinyStern
ShinyStern
  25 września 2011 (pierwszy post)
Witam!
jestem w klasie maturalnej i może to za wcześnie ale już myślę o studniówce:)
tzn, jak każda dziewczyna chciałabym wyglądać po prostu dobrze. przeglądając nowego joy'a trafiłam na ciałkiem fajna sukienkę Blake Lively


no i właśnie problem jest w tym, ze w sklepach na pewno nie znajde podobnej sukienki, wieć trzeba bedzie szyć. nigdy w życiu nie mialam sukienki szytej na miare, i nawet nie mam pojecia ile czasu wczesniej trzeba sie za to zabrać i czy w ogole opłaca sie? ale to jest mniej ważne.

druga sprawa jest taka, ze Blake jest wysoka[173cm] ja mam tylko 162cm, ponadto moja figura calkowicie odbiega od figury Blake
--> Będzie mi pasować taka sukienka? dodam, ze zrobilabym male modyfikacje tzn góra sukienki byla by wiazana na szyi, no i przód bym wlasnie zrobila krótki a tył dłuzszy jak na zdjeciu:)
co o tym sądzicie?:skok3:
feuliette
feuliette
  25 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet nie mam pojecia ile czasu wczesniej trzeba sie za to zabrać i czy w ogole opłaca sie? ale to jest mniej ważne.

zalezy od krawcowej ale gora miesiac i uszyte , tak materiał i robocizna nie powinny przekroczyc 250zł
ShinyStern
ShinyStern
  25 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie powinny przekroczyc 250zł

to tanio:)
luk7
luk7
  25 września 2011

a taki pas posiadasz ?
Myślę,że koszt takiego projektu oscyluje w granicach 400zł

ShinyStern
ShinyStern
  25 września 2011
luk7
luk7: a taki pas posiadasz ?

nie mam, ale mozna kupić
luk7
luk7: Myślę,że koszt takiego projektu oscyluje w granicach 400zł

myslisz ze, tak drogo?
iffy
pijana
pijana
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam tylko 162cm, ponadto moja figura calkowicie odbiega od figury Blake --> Będzie mi pasować taka sukienka?

Nie. Poza tym pomyśl czy chciałabyś ciągle mieć stres czy aby przypadkiem Cię ktoś nie nadepnie.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 września 2011

Jak nie masz nóg do nieba to nie wiem jak to będzie wyglądac :) a jeszcze masz je w ogóle szczupłe? bo ja już widziałam w swoim życiu jedną maskaradę, a pamiętaj że nie wszystko co ładne może Ci pasowac.

Konto usunięte
Konto usunięte: życiu nie mialam sukienki szytej na miare, i nawet nie mam pojecia ile czasu wczesniej trzeba sie za to zabrać i czy w ogole opłaca sie?

Najpierw musisz ugadac sobie z krawcową wszystko, kupic materiał, jakieś zmiany w projekt wprowadzic, a całe to szycie odbędzie się gdzieś tak koło miesiąca albo więcej, moja koleżanka płaciła ostatnio 200 z groszami, także nie tak dużo, ale to ona miała sukienkę w sklepie przymierzoną tylko że w cyckach za mała była i jej na miarę szyli.

Ja bym się ogólnie bała założyc coś uszytego na mnie, bo w sumie nie wiem jakbym w tym wyglądała a szkoda kasy.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  26 września 2011

Uważam,ze taka sukienka w ogóle się nie nadaje na studniówkę. Samobójstwem byłoby założenie jej na imprezę na której tańczy się na parkiecie pełnym ludzi(ryzykując podeptanie i upadki) i siedzi się przy stole w ścisku(ryzykując tym,że krzesłem ją dociśniesz).

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no i właśnie problem jest w tym, ze w sklepach na pewno nie znajde podobnej sukienki, wieć trzeba bedzie szyć. nigdy w życiu nie mialam sukienki szytej na miare, i nawet nie mam pojecia ile czasu wczesniej trzeba sie za to zabrać i czy w ogole opłaca sie? ale to jest mniej ważne.

ja na studniówkę miałam szytą sukienkę, za szycie i materiał dałam razem 100zł, ale krawcowa, która mi ją szyła tak tragicznie zyebała projekt, że chciało mi sie płakac :and:
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ponadto moja figura calkowicie odbiega od figury Blake

to napisz przynajmniej jaką masz figurę? bo to, że masz inną niewiele nam mówi :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
ShinyStern
ShinyStern
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.szafomania.pl/index/page/lang/pl/id/147/product/758.html :)

ciekawe sukienki, tylko kolorki takie chyba za blade jak dla mnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie. Poza tym pomyśl czy chciałabyś ciągle mieć stres czy aby przypadkiem Cię ktoś nie nadepnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Uważam,ze taka sukienka w ogóle się nie nadaje na studniówkę. Samobójstwem byłoby założenie jej na imprezę na której tańczy się na parkiecie pełnym ludzi(ryzykując podeptanie i upadki) i siedzi się przy stole w ścisku(ryzykując tym,że krzesłem ją dociśniesz).

faktycznie moze być scisk na parkiecie, ale czy to bedzie tak strasznie przeszkadzac? nie mam doswiadczenia;/

Sylvinka
Sylvinka: Jak nie masz nóg do nieba to nie wiem jak to będzie wyglądac :) a jeszcze masz je w ogóle szczupłe? bo ja już widziałam w swoim życiu jedną maskaradę, a pamiętaj że nie wszystko co ładne może Ci pasowac.

Gejszalicious
Gejszalicious: to napisz przynajmniej jaką masz figurę? bo to, że masz inną niewiele nam mówi :)

to jest bardziej figura gruszki, mam wiekszy brzuch i wlansie myslalam z etym pasem podkresle talie, a dluzsza sukienka z tylu wydluze sie optycznie ^^ nog najchudszych nie mam ale sa calkiem zgrabne gdy ubiore szpilki i wysmaruje sie balsamem z swiecacymi drobinkami:)
ShinyStern
ShinyStern
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: figura gruszki

:zonk: jabłka*
Babsy
Babsy
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: faktycznie moze być scisk na parkiecie, ale czy to bedzie tak strasznie przeszkadzac? nie mam doswiadczenia;/

oj moze... treny ladnie wygladaja, ale nic poza tym;/ nikt sie nie bedzie na Ciebie ogladal, czy tanczac, nie ma akurat pod nogami twojej kiecki. a na koniec imprezy mozesz miec a w strzepach dół. kiecka tak na styk, do ziemi tez powinna niezle wygladac;)
ShinyStern
ShinyStern
  26 września 2011
Babsy
Babsy: kiecka tak na styk, do ziemi tez powinna niezle wygladac;)

no jest to jakieś wyjscie;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.