massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011 (pierwszy post)
Tula Paulinea "Tulisa" Contostavlos
urodzona w Londynie (Camden Town) 13 lipca 1988 w rodzinie emigrantow z Irlandii i Grecjii - nice mix :) Czesto wysmiewana za akcent, ktory ponoc przypomina wydzwiekiem slang klasy robotniczej, zwanej u nas w Londynie cockney - ach biedni my wszyscy emigranci ^^
Najbardziej znana jest z wokalu w hip hopowej grupie N-Dubz
Tutaj ich kawalki:
N-Dubz "Cold shulder"
http://www.youtube.com/watch?v=NDSLcWXrZFM
N-Dubz ft. Mr Hudson - Playing With Fire
http://www.youtube.com/watch?v=S0QFLZCH3FI&feature=relmfu
N-Dubz ft. Bodyrox - We Dance On (Soundtrack from Street Dance)
http://www.youtube.com/watch?v=H1BkR760o94&feature=relmfu

Ja dowiedzialam sie kim jest Tulisa dopiero w momencie gdy zasiadla w jury w 8 edycji angielskiego X Factora... Kontrowersje sie zaczely gdy odrzuceni na przesluchaniach "wokalisci" zaczeli sie na nia wydzierac, ze nigdy nie zastapi Cheryl Cole. Padaly w jej strone slowa takie jak "scumbag"...
Oto zdjecia Tulisy
Kiedys:




Ostatnio:






Staralam sie wrzucic zdjecia bez lub z jak najmniejsza ingerencja magicznych obrobek ;)

1. Znacie ja? Lubicie jej muzyke?
2. Fajna dupeczka? Co na tak, co na nie?
3. Ladniejsza wg Ciebie od Cheryl Cole?
4. Dla tych ktorym sie chcialo kliknac w linki do jej kawalkow na yt - myslicie ze jej zespol to takie brytyjskie Black Eyed Peas z odzysku? :ninja: sorry nie chcialam nic sugerowac


Pozdro :piwo:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Patrishia
Patrishia
  14 września 2011
massacre
massacre: http://www.picpiggy.com/bank/cheryl_cole_ears_shots-1266946670.jpg

Tu bardzo ładnie. : D Zdecydowanie ładniejsza od tej z tematu.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011
Patrishia
Patrishia: Zdecydowanie ładniejsza od tej z tematu.


no ba :Zakochany:
chcialabym wygladac tak jak ona :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Darunia511
Darunia511
  15 września 2011
massacre
massacre: 1. Znacie ja? Lubicie jej muzyke? 2. Fajna dupeczka? Co na tak, co na nie? 3. Ladniejsza wg Ciebie od Cheryl Cole? 4. Dla tych ktorym sie chcialo kliknac w linki do jej kawalkow na yt - myslicie ze jej zespol to takie brytyjskie Black Eyed Peas z odzysku? sorry nie chcialam nic sugerowac

1. Nie znam, nie słyszałam, patrząc na nią stawiam ze jej mzyka nie trafi w ogóle w mój gust.
2. Nie fajna, wygląda jak solaro-blachara
3. Nie wiem kto to
Darunia511
Darunia511
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu wygląda najlepiej !

Nie stać ją na porzadnego fryzjera? :woot:.
pijana
pijana
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie stać ją na porzadnego fryzjera? .

Patrząc na wszystkie zdjęcia mam wrażenie, że tak... Ale na tym zdjęciu jest najmniej "przekombinowana".
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Patrząc na wszystkie zdjęcia mam wrażenie, że tak... Ale na tym zdjęciu jest najmniej "przekombinowana".


co chcecie od laski, pochodzi z londynskich slamsow - w X Factorze juz zaczeli nad nia pracowac i wyglada wporzo - nieco smiesznie, bo ubieraja ja bardzo elegancko, niestety chodzic nie potrafi w szpilkach a i garbi sie, co przy eleganckich kieckach marnie wyglada :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  15 września 2011

typowy brytyjski pasztet, jak wszystko co tam mieszka

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: typowy brytyjski pasztet


chyba grecki...
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wszystko co tam mieszka


to brytyjskie czy to co tam mieszka jest pasztetem?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  15 września 2011
massacre
massacre: to brytyjskie czy to co tam mieszka jest pasztetem?

i to i to

massacre
massacre: chyba grecki...

wyczytałem ze urodzona w Londynie :woot:
no ale jak wolisz, grecki pasztet
Transcendencja
Transcendencja
  15 września 2011
massacre
massacre: Sylvinka ma w sobie tyle naturalnosci i powabu a do bezposredniosc i szczerosc ktore w zaden sposob nie ujmuja jej klasy i gdzie cala mieszkanka tych cech tworzy u niej charyzmatyczny wdziek i seksapil, ktorego wiekszosci lasek w jej wieku brakuje

Więc wiesz jaki musi być następny temad . Typ Urody - :ziober2:
Jakieś nude foteczki coś :w00t:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakieś nude foteczki coś


gdzie byles jak wrzucala swoje fotunie w stroju kapielowym?
jeszcze taka poza tylem uwydatniajaca jej soczysty kraglutki tyleczek :w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: wyczytałem ze urodzona w Londynie


moj syn tez jest urodzony w Londynie, Anglikiem nigdy nie bedzie, bez wzgledu na to jaki paszport ma w kieszeni

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Transcendencja
Transcendencja
  15 września 2011
massacre
massacre: gdzie byles jak wrzucala swoje fotunie w stroju kapielowym? jeszcze taka poza tylem uwydatniajaca jej soczysty kraglutki tyleczek

Jak zawsze nie ma mnie tam gdzie powinno być moje miejsce :and:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zawsze nie ma mnie tam gdzie powinno być moje miejsce


zrobilam konkurs na najpiekniejsze czesci ciala, tutaj na MiU i dziewczyny wklejaly a ja wybieralam :ziober2:

w temacie do nabijania, pewnie ze 100 stron wstecz :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Transcendencja
Transcendencja
  15 września 2011
massacre
massacre: zrobilam konkurs na najpiekniejsze czesci ciala, tutaj na MiU i dziewczyny wklejaly a ja wybieralam w temacie do nabijania, pewnie ze 100 stron wstecz

Jestem jednak zbyt leniwy :D Lepiej wklepię odżywkę we włosy i pójdę ssać kciuka :ziober2:
Gód najt.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gód najt.


dobranoc - tez mnie lozko wzywa, jestem za leniwa, zeby sie udac do sypialni...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.