massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011 (pierwszy post)
Tula Paulinea "Tulisa" Contostavlos
urodzona w Londynie (Camden Town) 13 lipca 1988 w rodzinie emigrantow z Irlandii i Grecjii - nice mix :) Czesto wysmiewana za akcent, ktory ponoc przypomina wydzwiekiem slang klasy robotniczej, zwanej u nas w Londynie cockney - ach biedni my wszyscy emigranci ^^
Najbardziej znana jest z wokalu w hip hopowej grupie N-Dubz
Tutaj ich kawalki:
N-Dubz "Cold shulder"
http://www.youtube.com/watch?v=NDSLcWXrZFM
N-Dubz ft. Mr Hudson - Playing With Fire
http://www.youtube.com/watch?v=S0QFLZCH3FI&feature=relmfu
N-Dubz ft. Bodyrox - We Dance On (Soundtrack from Street Dance)
http://www.youtube.com/watch?v=H1BkR760o94&feature=relmfu

Ja dowiedzialam sie kim jest Tulisa dopiero w momencie gdy zasiadla w jury w 8 edycji angielskiego X Factora... Kontrowersje sie zaczely gdy odrzuceni na przesluchaniach "wokalisci" zaczeli sie na nia wydzierac, ze nigdy nie zastapi Cheryl Cole. Padaly w jej strone slowa takie jak "scumbag"...
Oto zdjecia Tulisy
Kiedys:




Ostatnio:






Staralam sie wrzucic zdjecia bez lub z jak najmniejsza ingerencja magicznych obrobek ;)

1. Znacie ja? Lubicie jej muzyke?
2. Fajna dupeczka? Co na tak, co na nie?
3. Ladniejsza wg Ciebie od Cheryl Cole?
4. Dla tych ktorym sie chcialo kliknac w linki do jej kawalkow na yt - myslicie ze jej zespol to takie brytyjskie Black Eyed Peas z odzysku? :ninja: sorry nie chcialam nic sugerowac


Pozdro :piwo:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ImaDrug
ImaDrug
  14 września 2011

Nie mam pojęcia kto to
3/10
Nie ma co porównywać do Cheryl

madzia2143
madzia2143
  14 września 2011

jakas dziwna... :woot:

Transcendencja
Transcendencja
  14 września 2011

W ogóle nie przemawia do mnie ta dupeczka . Wolałbym Sylvinkę zdecydowanie .

voiceontheradio
voiceontheradio
  14 września 2011

na tym zdjęciu z rąsi wygląda jak upośledzona

1, kompletnie do mnie nie trafia

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu wygląda najlepiej ! W blondzie okropnie. Nie znam jej, no ale Cheryl jest zdecydowanie ładniejsza.


w blond tez mi sie nie podoba, w ciemniejszych lepiej, jakkolwiek najlepiej chyba w tych najbardziej aktualnych - szatynowych

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolałbym Sylvinkę zdecydowanie .


podobna do Sylvinki, wiadomo ze Sylvinka nie ma konkurencji :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  14 września 2011
massacre
massacre: 1. Znacie ja?

pierwsze słyszę

massacre
massacre: 2. Fajna dupeczka?

nie w moim guście. nie podoba mi się.

massacre
massacre: 3. Ladniejsza wg Ciebie od Cheryl Cole?

odkąd cheryl zainwestowała w dobrych chirurgów to jest całkiem całkiem, więc ciężko jej będzie ją przebić.

massacre
massacre: . Dla tych ktorym sie chcialo kliknac w linki do jej kawalkow na yt

kuwa, masakra jakaś:wtf:
luk7
luk7
  14 września 2011
massacre
massacre: 1. Znacie ja? Lubicie jej muzyke? 2. Fajna dupeczka? Co na tak, co na nie? 3. Ladniejsza wg Ciebie od Cheryl Cole? 4. Dla tych ktorym sie chcialo kliknac w linki do jej kawalkow na yt - myslicie ze jej zespol to takie brytyjskie Black Eyed Peas z odzysku? sorry nie chcialam nic sugerowac

1.Nie znam,nie słyszałem i nie chcę w prawdzie powiedziawszy.
2. Nie jest fajną dupeczką,no chyba,że rozbijamy się o miss dyskoteki umcy umcy i o seksie przerywanym w golfie.
3.Nie.
4.Nie słuchałem jej piosenek
Patrishia
Patrishia
  14 września 2011

Brzydka nie jest, ale nic szczególnego. : ) Cheryl nie kojarzę, ale z googli wnioskuję, że jest Cheryl ładniejsza.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: więc ciężko jej będzie ją przebić


daj jej czasu, ma dopiero 23 lata - liftingi jeszcze przed nia :swir:
Konto usunięte
Konto usunięte: kuwa, masakra jakaś


ja rozumiem, ze w Polsce jej nikt nie zna, bo w Anglii robia z niej gwiazde, a szczerze powiedziawszy sama ani jednego jej kawalka NIGDY w radio nie slyszalam, a slucham czesto :ninja:
Patrishia
Patrishia: Cheryl nie kojarzę


:-O
http://www.youtube.com/watch?v=lvMM72RFfv8
http://www.youtube.com/watch?v=4umc87T5UMs&ob=av2e
Kocham Cheryl :zakochany:


"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  14 września 2011
massacre
massacre: Kocham Cheryl

zmieniam zdanie. w jasnych włosach wygląda dużo lepiej.
chociaż i tak sprawia wrażenie, jakby miała lekkiego zeza :ninja:
asiulcia1
asiulcia1
  14 września 2011
massacre
massacre: 1. Znacie ja? Lubicie jej muzyke?

nie znam

massacre
massacre: 2. Fajna dupeczka? Co na tak, co na nie? 3. Ladniejsza wg Ciebie od Cheryl Cole?

nie podoba mi sie, na tym zdj na czerwonym dywanie jeszcze jakos fajnie wyglada:)
Cheryl juz lepsza

massacre
massacre: 4. Dla tych ktorym sie chcialo kliknac w linki do jej kawalkow na yt - myslicie ze jej zespol to takie brytyjskie Black Eyed Peas z odzysku?

to ja leniwa jestem ;d
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż i tak sprawia wrażenie, jakby miała lekkiego zeza


moze miec i zeza - dla mnie jest boska :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Transcendencja
Transcendencja
  14 września 2011
massacre
massacre: podobna do Sylvinki, wiadomo ze Sylvinka nie ma konkurencji :D

Dobra dupeczka także podbijam .

massacre
massacre: Kocham Cheryl

Całkiem spoko ale i tak Sylvinka > :ziober2
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Całkiem spoko ale i tak Sylvinka > :ziober2


Sylvinka ma w sobie tyle naturalnosci i powabu a do bezposredniosc i szczerosc ktore w zaden sposob nie ujmuja jej klasy i gdzie cala mieszkanka tych cech tworzy u niej charyzmatyczny wdziek i seksapil, ktorego wiekszosci lasek w jej wieku brakuje :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.