massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011 (pierwszy post)
Tula Paulinea "Tulisa" Contostavlos
urodzona w Londynie (Camden Town) 13 lipca 1988 w rodzinie emigrantow z Irlandii i Grecjii - nice mix :) Czesto wysmiewana za akcent, ktory ponoc przypomina wydzwiekiem slang klasy robotniczej, zwanej u nas w Londynie cockney - ach biedni my wszyscy emigranci ^^
Najbardziej znana jest z wokalu w hip hopowej grupie N-Dubz
Tutaj ich kawalki:
N-Dubz "Cold shulder"
http://www.youtube.com/watch?v=NDSLcWXrZFM
N-Dubz ft. Mr Hudson - Playing With Fire
http://www.youtube.com/watch?v=S0QFLZCH3FI&feature=relmfu
N-Dubz ft. Bodyrox - We Dance On (Soundtrack from Street Dance)
http://www.youtube.com/watch?v=H1BkR760o94&feature=relmfu

Ja dowiedzialam sie kim jest Tulisa dopiero w momencie gdy zasiadla w jury w 8 edycji angielskiego X Factora... Kontrowersje sie zaczely gdy odrzuceni na przesluchaniach "wokalisci" zaczeli sie na nia wydzierac, ze nigdy nie zastapi Cheryl Cole. Padaly w jej strone slowa takie jak "scumbag"...
Oto zdjecia Tulisy
Kiedys:




Ostatnio:






Staralam sie wrzucic zdjecia bez lub z jak najmniejsza ingerencja magicznych obrobek ;)

1. Znacie ja? Lubicie jej muzyke?
2. Fajna dupeczka? Co na tak, co na nie?
3. Ladniejsza wg Ciebie od Cheryl Cole?
4. Dla tych ktorym sie chcialo kliknac w linki do jej kawalkow na yt - myslicie ze jej zespol to takie brytyjskie Black Eyed Peas z odzysku? :ninja: sorry nie chcialam nic sugerowac


Pozdro :piwo:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  14 września 2011
massacre
massacre: 1. Znacie ja? Lubicie jej muzyke? 2. Fajna dupeczka? Co na tak, co na nie? 3. Ladniejsza wg Ciebie od Cheryl Cole? 4. Dla tych ktorym sie chcialo kliknac w linki do jej kawalkow na yt - myslicie ze jej zespol to takie brytyjskie Black Eyed Peas z odzysku? sorry nie chcialam nic sugerowac

1 + 2. fajna dupeczka, ale muzyki nie slucham. + tragiczni sa na koncertach.
3. hmm, chyba nie :woot:
4. bo ja wiem, nigdy mi cos takiego do glowy by samo nie przyszlo, wiec chyba nie :woot:
marta0859
marta0859
  14 września 2011
massacre
massacre: 1. Znacie ja? Lubicie jej muzyke?

nie znam, pierwsze słyszę

massacre
massacre: 2. Fajna dupeczka? Co na tak, co na nie?

Może być.
Na tak oczy, brwi (oprócz ostatniego zdjęcia), włosy. Nogi na nie.

massacre
massacre: 3. Ladniejsza wg Ciebie od Cheryl Cole?

Cheryl Cole mi się w ogóle nie podoba, trudno mi powiedzieć. Moim zdaniem ładniejsza, ale podobieństwa nie widzę.
Silencio30
Silencio30
  14 września 2011
massacre
massacre: Ladniejsza wg Ciebie od Cheryl Cole?

Cheryl jest zajebistaaaa, porównywanie w ogóle jej urody do tamtej to dla mnie pomyłka
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie znam, pierwsze słyszę


w Anglii gdy zasiadla w jury X Factora zreobili z niej wielka gwiazde - w radio jej w zyciu nie slyszalam i tez nie znalam

Konto usunięte
Konto usunięte: Nogi na nie.


co ma nie tak z nogami? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Cheryl Cole mi się w ogóle nie podoba,


:-O
jaki jest twoj typ atrakcyjnej kobiety? czesto postujesz na nie :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Letal
Letal
  14 września 2011
massacre
massacre: 1. Znacie ja? Lubicie jej muzyke?

nie

massacre
massacre: 2. Fajna dupeczka? Co na tak, co na nie?

średnia. z 3 + dałbym jej. Cycki ma ok :ziober2:

massacre
massacre: 3. Ladniejsza wg Ciebie od Cheryl Cole?

z pewnością nie.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cheryl jest zajebistaaaa, porównywanie w ogóle jej urody do tamtej to dla mnie pomyłka


Tulisa zastapila Cheryl w angielskim X Factorze - porownan nie dalo sie uniknac, nawet w X Factorze w trakcie przesluchan.

Jak dla mnie laseczka fajna jest, ale do Cheryl jej daleko - fakt :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  14 września 2011
massacre
massacre: co ma nie tak z nogami?

brzydkie są :ninja:
Ja nic nie mówię, bo ja mam podobne, tylko trochę chudsze, po prostu wyrażam swoją opinię na jej temat.;)

massacre
massacre: :-O jaki jest twoj typ atrakcyjnej kobiety? czesto postujesz na nie :D

Mam kilka.
Hilary Duff


Megan Fox


Adriana Lima


Kendra Wilkinson (gdyby nie ten jej tleniony na żółto łeb)


A figurę i ciało, moim zdaniem najlepsze ma Barbara Mori

Milf trochę, ale dobrze się trzyma :ziober2:
sorry za nadmiar zdjęć :ninja:
marta0859
marta0859
  14 września 2011

chociaż dla mnie i tak z tych sławnych "gwiazd" to Megan jest od zawsze numerem 1, dla mnie jej twarz+ciało Barbary M = kobieta idealna :ziober2:

dont0say0anything
dont0say0anything
  14 września 2011

Fajny pączuś z twarzy, moim zdaniem milion razy ładniejsza niż Cheryl.

Martitta
Martitta
  14 września 2011
massacre
massacre: 1. Znacie ja? Lubicie jej muzyke? 2. Fajna dupeczka? Co na tak, co na nie? 3. Ladniejsza wg Ciebie od Cheryl Cole?

1. Nie mam pojęcia kto to.
2. No nawet, nawet.
3. A w życiu...
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  14 września 2011

Okropnie sztuczna. Na ostatnim zdjęciu moooże i ładnie wyszła. Ale ogólnie to 1.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciało Barbary M


ma swietna talie ^^
Konto usunięte
Konto usunięte: Megan jest od zawsze numerem 1


w tym sie roznimy - nie patrze na piekno przez pryzmat operacji plastycznych - ich nadmiar dyskwalifikuje u mnie kazda "pieknosc"
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajny pączuś z twarzy


co nie? mam jakis taki do niej nie wiem... brak sympatii, bo dla mnie Cheryl jest jedna z najpiekniejszych - no ale buzie ma przyjemna :D ja lubie paczusie :rotfl:
naaats
naaats: Okropnie sztuczna.


:-O

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  14 września 2011
massacre
massacre: ma swietna talie ^^

.... cycki, tyłek i nogi. jeżeli chodzi o ciało, wszystko mi się w niej podoba :D z tych całych "celebrytek" jak dla mnie, ciało ma najładniejsze.

massacre
massacre: w tym sie roznimy - nie patrze na piekno przez pryzmat operacji plastycznych - ich nadmiar dyskwalifikuje u mnie kazda "pieknosc"

Trudno mi kogokolwiek oceniać, wszystkie gwiazdki mają mocno poprzerabiane zdjęcia, przeszły niejedną operację plastyczną, zakrywają się 'profesjonalnym', mocnym makijażem, dlatego no... :) spośród wszystkich przerobionych wybrałam te, które są najbardziej w moim guście, bez względu na wszelkie ulepszenia.
pijana
pijana
  14 września 2011

Tu wygląda najlepiej ! W blondzie okropnie. Nie znam jej, no ale Cheryl jest zdecydowanie ładniejsza.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.