iFeelSooLost
iFeelSooLost
  11 września 2011 (pierwszy post)

Witam. :ziober2:

Zamówilam dzisiaj piękną kołdrę puchową 160x200 + poduszki itp. Ale jest to duża kołdra i nie mamy do niej pościeli.
Ostatnio bardzo modne są pościele w różnokolorowe wzory, flanelowe, z kory, z satyny, z bawełny.

Jestem w tym zupełnie zielona? :woot:
1. Jakie pościele są hmm najładniejsze? Z kory? Z flaneli? Z bawełny? Z satyny?
2. W jakich się Wam najlepiej śpi?
3. I najważniejsze: widziałam mnóstwo pościeli na allegro, np. z kory w cenach od 60 zł, wydaje mi się mało :wtf: Ile trzeba dać za dobrą pościel?
4. Które pościele są lepsze na lato a które na zimę?

Pozdrawiam :-)

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  11 września 2011

Aha zapomniałam zapytać:
Jaka to jest pościel z satyny bawełnianej? Jest to zwykła śliska satyna? Czy jakaś inna?

madzia2143
madzia2143
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie pościele są hmm najładniejsze? Z kory? Z flaneli? Z bawełny? Z satyny? 2. W jakich się Wam najlepiej śpi? 3. I najważniejsze: widziałam mnóstwo pościeli na allegro, np. z kory w cenach od 60 zł, wydaje mi się mało Ile trzeba dać za dobrą pościel? 4. Które pościele są lepsze na lato a które na zimę?

ad.1 jak dla mnie ładnie prezentuje się satyna, ale jest nie praktyczna, za śliska (wg mnie)
ad.2 w satyno-bawełnie :tak:
ad.3 nie lubię kory :nie: wg mnie za dobrą pościel ok 120zł najmniej.
ad.4 ojj nie wiem... satyna jest cienka więc może na lato fajna, ale jak już mówiłam ja jej nie lubię. Satyno-bawełna - jak najbardziej tak!
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ad.2 w satyno-bawełnie

Co to jest za materiał? Taki jak zwykła satyna?
madzia2143
madzia2143
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to jest za materiał? Taki jak zwykła satyna?

nie :)
satyna jest śliska i cieniutka, a satyno-bawełna jest grubsza, nie jest tak bardzo śliska jak satyna ale ma lekki połysk w przeciwieństwie to zwykłej bawełnianej pościeli :) ja na prawdę lubię ten materiał jeśli chodzi o pościele.
iffy
iffy
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie pościele są hmm najładniejsze? Z kory? Z flaneli? Z bawełny? Z satyny?

z kory są fatalne, wyglądają jak szmata, na satynie dupa się ślizga i mój kot ją bardzo zaciąga pazurami. :ninja: najlepiej u mnie sprawdzają sie bawełniane.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie pościele są hmm najładniejsze? Z kory? Z flaneli? Z bawełny? Z satyny?

Z satyno-bawełny.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. W jakich się Wam najlepiej śpi?

W w/w.

Konto usunięte
Konto usunięte: I najważniejsze: widziałam mnóstwo pościeli na allegro, np. z kory w cenach od 60 zł, wydaje mi się mało Ile trzeba dać za dobrą pościel?

Kora 20zł, lepsza 55zł, satyno-bawełna ceny od 19zł-150zł.
Wiem bo moja młoda ma sklep z pościelami :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Które pościele są lepsze na lato a które na zimę?

Na zimę kora i flanela bo jest ciepła.
Na lato satyno-bawełna

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Paulinessa
Paulinessa
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie pościele są hmm najładniejsze? Z kory? Z flaneli? Z bawełny? Z satyny?


1. Najładniejsze to z satyny oczywiście.

Konto usunięte
Konto usunięte: W jakich się Wam najlepiej śpi?


Satyna bawełniana. Satyna jest chłodna.

Konto usunięte
Konto usunięte: I najważniejsze: widziałam mnóstwo pościeli na allegro, np. z kory w cenach od 60 zł, wydaje mi się mało Ile trzeba dać za dobrą pościel?


Ja mam swoją za jakieś 50zł.

Konto usunięte
Konto usunięte: Które pościele są lepsze na lato a które na zimę?


Ja śpię cały rok w satynie bawełnianej. Satyna może jest fajna na lato, bo taka "zimna". Kory tak czy inaczej nie lubię, jest zbyt szorstka.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  11 września 2011

To chyba kupię tą z satyny bawełnianej :woot: widzę, ze prowadzi w rankingu :-)

Fieska
Fieska
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie pościele są hmm najładniejsze? Z kory? Z flaneli? Z bawełny? Z satyny? 2. W jakich się Wam najlepiej śpi? 3. I najważniejsze: widziałam mnóstwo pościeli na allegro, np. z kory w cenach od 60 zł, wydaje mi się mało Ile trzeba dać za dobrą pościel? 4. Które pościele są lepsze na lato a które na zimę?


1. Satynowe lub bawełniane. Ale nie te podróbki satyny.
2. jw
3. Myślę, że tak od 120 zł w górę, ale zapewne można też znaleźć coś tańszego, co równie jest dobre. Nie koniecznie cena gra rolę.
4. Latem śpię pod satyno-bawełnianą, a zimą pod grubo bawełnianą.

W sumie najlepiej pościele jest kupować w sklepie, gdzie materiał można dotknąć i zobaczyć. Kupisz na allegro i potem nie będziesz zadowolona, bo okaże się, że materiał Ci nie pasuje. Chyba, że nie masz problemu z tym, żeby to w razie czego odesłać.
asiulcia1
asiulcia1
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie pościele są hmm najładniejsze? Z kory? Z flaneli? Z bawełny? Z satyny?

Z satyny najładniejsze:)

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. W jakich się Wam najlepiej śpi?

Z kory najbardziej lubię wg mnie sa wygodne :D

Konto usunięte
Konto usunięte: I najważniejsze: widziałam mnóstwo pościeli na allegro, np. z kory w cenach od 60 zł, wydaje mi się mało

za 55-60 kupisz juz dobra posciel z kory :tak:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 września 2011

Mam jedną z franeli i ją uwielbiam, jest taka miła w dotyku :zakochany:

reszta raczej z kory a satyna jest do dupy bo zimna

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 września 2011

flaneli* :martuska:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
pijana
pijana
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie pościele są hmm najładniejsze? Z kory? Z flaneli? Z bawełny? Z satyny? 2. W jakich się Wam najlepiej śpi? 3. I najważniejsze: widziałam mnóstwo pościeli na allegro, np. z kory w cenach od 60 zł, wydaje mi się mało Ile trzeba dać za dobrą pościel? 4. Które pościele są lepsze na lato a które na zimę?

1. Z satyny
2. W satynie :zakochany: Czaaasem w jakiejś miękkiej bawełnie.
3. Miałam satynową, która wytrzymała kilka lat, a kosztowała chyba 60 zł :-)
4. Cały rok śpię w satynie, wg mnie ciepło zależy od kołdry, a nie od poszewki...
styka51
styka51
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jakie pościele są hmm najładniejsze? Z kory? Z flaneli? Z bawełny? Z satyny? 2. W jakich się Wam najlepiej śpi? 3. I najważniejsze: widziałam mnóstwo pościeli na allegro, np. z kory w cenach od 60 zł, wydaje mi się mało Ile trzeba dać za dobrą pościel? 4. Które pościele są lepsze na lato a które na zimę?

1. W każdym typie można znaleźć coś ładnego ;)
2. Mi najlepiej się śpi w grubej korze, nie śliska się, nie jest za gorąca i ogólnie gra gitara.
3. Ja za swoją korę dałam 80 zł i nie narzekam, nie siepie się, nie wyciera, materiał nie blaknie.
4. Bawełna pewnie lepsza na zimę.

I nigdy nie będę mieć pościeli satynowej, śliska się, leci z łóżka, przykryć nie nie można i ogólnie nie lubię takich "lejących" pościeli.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka to jest pościel z satyny bawełnianej?

Moi rodzice mają taką pościel, mogę polecić, oni za ten duży rozmiar po 200 zł dawali ale świetna jest. Lepsza niż zwykła satyna - nie śliska się i nie włazi w dupę. Kolor nie blaknie.

Konto usunięte
Konto usunięte: z kory są fatalne, wyglądają jak szmata,

Sorry, ale nie prawda. Mam większość pościeli z kory i ta wysokogatunkowa nie wygląda jak szmata. Dostałam kiedyś pościel z kory za 30 zł z targu - ta się siepała, ale te droższe są bardzo dobre i szczerze polecam, o.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.