monikamonisia20
monikamonisia20
  9 września 2011 (pierwszy post)
Witam. dziewczyny jestem załamana. nigdzie nie ma u mnie podkładu colorstay a muszę zamówic na już. Pomóżcie jaki odcień by mi pasował. Używałam z vichy normaderm tein nr. 25 sand i był lekko za ciemny i wpadał w róż. Co mi nie bardzo pasowało. Jaki z revlona by był idealny?
numer 180 czy może odcień Nude?
z góry dziękuje za pomoc.
monikamonisia20
monikamonisia20
  9 września 2011
massacre
massacre: okej, zrobilam foty kamerka z laptopa, wiec kijowa jakosc i nie wiem czy Ci to pomoze:

dzięki kochana bardzo mi pomogłaś.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: od 19,07 br. właśnie brak komentarzy mnie martwi.


a innych sprzedawcow nie ma, ktorzy maja ten podklad?

Konto usunięte
Konto usunięte: dzięki kochana bardzo mi pomogłaś.


nie ma za co :) akurat dzisiaj mam go na twarzy. uzywam roznych, zeby mi sie cera do zadnego nie przyzwyczaila zanadto ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

monikamonisia20
monikamonisia20
  9 września 2011
massacre
massacre: a innych sprzedawcow nie ma, ktorzy maja ten podklad?

ten ma niedrogo hehe, ale chyba w tym przypadku dołoże parę groszy i będe miałą pewność, ze dotrze do mnie

massacre
massacre: nie ma za co :) akurat dzisiaj mam go na twarzy. uzywam roznych, zeby mi sie cera do zadnego nie przyzwyczaila zanadto ;)


ja mam odwrotnie, że jak jeden mi przypasi tak cały czas na nim śmigam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.