monikamonisia20
monikamonisia20
  9 września 2011 (pierwszy post)
Witam. dziewczyny jestem załamana. nigdzie nie ma u mnie podkładu colorstay a muszę zamówic na już. Pomóżcie jaki odcień by mi pasował. Używałam z vichy normaderm tein nr. 25 sand i był lekko za ciemny i wpadał w róż. Co mi nie bardzo pasowało. Jaki z revlona by był idealny?
numer 180 czy może odcień Nude?
z góry dziękuje za pomoc.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 września 2011

spojrz na moje zdjecia i zobacz czy kolor naszej cery rozni sie bardzo.
Z Colorstay mam 180 Sand Beige i dla mnie jest idealny :tak:

Druga sprawa, z Maybelline Superstay tez mam odcien Sand Beige i Fawn (Fawn jest jasniejszy) z tego wzgledu ze Maybelline jednak po czasie nieco ciemnieje.
Co do Colorstay nie wiem, bo mam go dopiero kilka dni.

Caly czas testuje i porownuje obydwa, mysle, ze oba kryja tak samo :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

monikamonisia20
monikamonisia20
  9 września 2011
massacre
massacre: Z Colorstay mam 180 Sand Beige i dla mnie jest idealny

hmm może i podobny. bo nude to już ciemniejszy chyba by był.
monikamonisia20
monikamonisia20
  9 września 2011
http://allegro.pl/revlon-colorstay-tlus-110-180-200-220-250-300-i1794665463.html
na tej aukcji odcień 180 to totalna żółć
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://allegro.pl/revlon-colorstay-tlus-110-180-200-220-250-300-i1794665463.html na tej aukcji odcień 180 to totalna żółć


kurcze bym zrobila swojej twarzy zdjecie, bo mam go obecnie na sobie - ale musze sobie telefon zresetowac, bo mi sie zwiesil. jest zoltawy - dla mnie idealny, bo nie mam rozowej cery.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

monikamonisia20
monikamonisia20
  9 września 2011
massacre
massacre: kurcze bym zrobila swojej twarzy zdjecie, bo mam go obecnie na sobie - ale musze sobie telefon zresetowac, bo mi sie zwiesil. jest zoltawy - dla mnie idealny, bo nie mam rozowej cery.

Byłabym wdzięczna, a jęsli się nie uda to cóż . Najwyzej wezme ten 180 ryzyk fizyk
sylwik
sylwik
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomóżcie jaki odcień by mi pasował. Używałam z vichy normaderm tein nr. 25 sand i był lekko za ciemny i wpadał w róż.

a mialas jakis podklad, ktory mial idealny odcien? moze troche za jasny/ciemny, ale tonacja akurat?
monikamonisia20
monikamonisia20
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a mialas jakis podklad, ktory mial idealny odcien? moze troche za jasny/ciemny, ale tonacja akurat?

szczerze od dawien dawna używam tego jedynego.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłabym wdzięczna, a jęsli się nie uda to cóż . Najwyzej wezme ten 180 ryzyk fizyk


wez, dla mnie najwazniejsze jest to, ze nie wpada w roz. Z kolei Maybelline Fawn jest nieco rozowawy. Nie mam ciemnej cery, zwlaszcza teraz jesienia, slonca nie ma i 180 kupowalam w ciemno przez Internet - strzal w 10 :D

foty nie zrobie :(

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

sylwik
sylwik
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szczerze od dawien dawna używam tego jedynego.

to niestety nie pomoge, nie ma normaderm na foundation matrix
monikamonisia20
monikamonisia20
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to niestety nie pomoge, nie ma normaderm na foundation matrix

to odpuszczam;/
zamówię ten 180 zobaczymy
monikamonisia20
monikamonisia20
  9 września 2011

kobiety a powiedzcie mi. bo ten sprzedawca z linku ma tylko 4komentarze, a ogółem dużo ludzi zakupiło tam podkład. czy to możliwe, że jeszcze nie wystawiły one komentarza temu sprzedającemu czy jak.http://allegro.pl/revlon-colorstay-softflex-gratis-mieszana-tlusta-i1803703614.html. wolę zakupić u pewnego sprzedawcy

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 września 2011

okej, zrobilam foty kamerka z laptopa, wiec kijowa jakosc i nie wiem czy Ci to pomoze:


"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kobiety a powiedzcie mi. bo ten sprzedawca z linku ma tylko 4komentarze, a ogółem dużo ludzi zakupiło tam podkład. czy to możliwe, że jeszcze nie wystawiły one komentarza temu sprzedającemu czy jak.http://allegro.pl/revlon-colorstay-softflex-gratis-mieszana-tlusta-i1803703614.html. wolę zakupić u pewnego sprzedawcy


a od jak dawna jest sprzedawca?
ja zawsze patrze na oceny - to dla mnie podstawa, choc nie korzystam z allegro, ale na ebay i na amazon zawsze biore pod uwage oceny i komentarze.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

monikamonisia20
monikamonisia20
  9 września 2011
massacre
massacre: a od jak dawna jest sprzedawca? ja zawsze patrze na oceny - to dla mnie podstawa, choc nie korzystam z allegro, ale na ebay i na amazon zawsze biore pod uwage oceny i komentarze.

od 19,07 br.
właśnie brak komentarzy mnie martwi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.