MmNIEZAPOMINAJKAmM
MmNIEZAPOMINAJKAmM
  9 września 2011 (pierwszy post)

Cześć;) Jutro po raz pierwszy ide do domu mojego chlopaka. A co z tym sie wiąże poznam jego rodzicow. Strasznie sie boje, ze cos nie wypali Mam zamiar zalozyc ta sukienkę
Czarne zamszowe szpilki i teraz problem , jesli by bylo zimno to swetr czarny czy chabrowy, rajstopy czarne czy cieliste?
Kupić czekoladki ? Jesli tak to jakie polecacie?

Co myślicie o tych ;)?
Włosy rozpuszczone czy spięte?

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  9 września 2011

Jeśli to uroczysty obiad, to myślę, że możesz kupić jakieś czekoladki, bukiet kwiatów czy butelkę dobrego wina, ale to oczywiście zależy od Ciebie. Co do ubioru to najważniejsze abyś czuła się swobodnie. Spotkanie z rodzicami faceta na pewno będzie dla Ciebie stresujące więc nie możesz jeszcze ubrać się w coś takiego, w czym nie będziesz czuła się komfortowo. Jeśli lubisz tą sukienkę,dobrze się w niej czujesz, to ja jestem za.

Darunia511
Darunia511
  9 września 2011

Dla mnie zbyt oficjalnie i elegancko. Spójrz na to z tej strony, że rodzice chłopaka moge być ubrani całkiem normalnie. Ubierz się po prostu schludnie.

EwigerFeind
EwigerFeind
  9 września 2011

Rajstopy cieliste i sweterek czarny

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  9 września 2011

Przegięcie jak dla mnie, będzie widać, że coś grasz. Chyba, że serio rodzice chłopaka są sztywni. Najlepiej spytaj go o charakter tego obiadu, a najlepiej niech powie Ci w co on się ubierze.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 września 2011

Jak poznalam tesciowa pierwszy raz, to bylam w 8 miesiacu ciazy, byl Maj wiec pewnie mialam sukienke... z reszta zawsze dbalam o siebie i swoj wizerunek...

Moja rada taka: Nie wysilaj sie, i tak cie ocenia za to co mowisz, a nie za to co masz na sobie - byleby czyste bylo, wiadomo :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  9 września 2011

Czarne rajstopy, czarny sweter.
I jak ktoś wyżej wspomniał zapytaj o charakter obiadu.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Alucard
Alucard
  9 września 2011
Patrishia
Patrishia: http://www.bigshinyrobot.com/reviews/wp-content/uploads/2011/05/yoda1.jpg

Udało Ci się :crylol:
SoDope
SoDope
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

pierwszego dnia zobaczą Cie w sukni balowej .. następnego w dresie ..
i po co ta szopka ? :woot:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  9 września 2011

Masz 19 lat, z chłopakiem jesteś pewnie od niedawna więc co Ty na pogrzeb idziesz? Jeśli to nie jest jakaś okazja to ubierz się normalnie a nie będziesz robiła z siebie na pozór poważną.
Załóż spodnie, jakaś fajną bluzeczke i będzie ok.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dresiarz1
Dresiarz1
  11 września 2011

Idz w dresie i zapytaj odrazu gdzie trzymają złoto.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.