Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  8 września 2011 (pierwszy post)

Uwielbiam je, mam koło 7 par, ale co z tego jak ze 2 z nich mi po prostu śmierdzą :wtf:.

Zawsze jak mam gołą stopę w balerinkach, a przy okazji je gdzieś przemoczę później mi tak dziwnie cuchną. I nie dzieje się tak ze wszystkimi.

Octem próbowała wyczyścić no to trochę wywietrzało, perfumami przecież psiukać nie będę, a płyn do płukania ubrań pomógł tylko kiedyś w jednym przypadku po czym buty się całe rozkleiły.

Co radzicie?

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
boniwinter
boniwinter
  8 września 2011
Babsy
Babsy: sa wkladki weglowe do butow, czy jakies, hamujace zapach. w intermarche widzialam, a le w zwyklym obuwniczym chyba tez beda.

wkladki do balerinek?
sa same w sobie cieniutkie, wiec jakie musza byc wkladki?
Babsy
Babsy
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wkladki do balerinek? sa same w sobie cieniutkie, wiec jakie musza byc wkladki?

aa tak, ja nosilam je do balerinek i bylo ok. one sa miekkie i podczas chodzenia sie odksztalcaja, uginaja, nie wiem jak to powiedziec.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 września 2011
Sylvinka
Sylvinka: Co radzicie?

Myj częściej nogi :ziober2:

A na serio przecież psikaczy do tego jest full i jeszcze trochę.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Brzeginka
Brzeginka
  9 września 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A na serio przecież psikaczy do tego jest full i jeszcze trochę.

A z domowych sposobów egzamin, jeśli chodzi o odświeżenie zapachu butów, zdaje nasypanie na noc sody oczyszczonej albo herbaty ^^
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chodź bez butów bo stopy masz fajne


podbijam

ja bym kupila jakis spray
zazwyczaj buty zrobione z jakis tanich gowien smierdza :ninja: i zazwyczaj sa to baleriny - nie wiem dlaczego...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A z domowych sposobów egzamin, jeśli chodzi o odświeżenie zapachu butów, zdaje nasypanie na noc sody oczyszczonej albo herbaty ^^

Saszetki? :D

Pewnie tej sypanej.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kkkasiunia1988
kkkasiunia1988
  10 września 2011

ja mam ten sam problem mimo ze juz wszystkiego probowalam...

boniwinter
boniwinter
  10 września 2011
massacre
massacre: zazwyczaj buty zrobione z jakis tanich gowien smierdza i zazwyczaj sa to baleriny - nie wiem dlaczego...

ja tez wlasnie nie wiem....ale
mam dwie pary drozszych z Clarks'a i sa skorzane. Generalnie to dobry sklep, w ktorym gowna nie kupisz, a mimo to tez mi nogi smierdza.
Jaki jest w tym sens?
chyba zaczne chodzic w wansach :zonk:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki jest w tym sens? chyba zaczne chodzic w wansach


no bez kitu, ja przestalam kupowac baleriny miedzy innymi dlatego wlasnie. bez sensu wypiedolic w uj siana a i tak beda ci capic jak buty za 2 zeta :zonk:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

boniwinter
boniwinter
  10 września 2011
massacre
massacre: no bez kitu, ja przestalam kupowac baleriny miedzy innymi dlatego wlasnie. bez sensu wypiedolic w uj siana a i tak beda ci capic jak buty za 2 zeta

ale przeciez to takie fajne, wygodne i pasujace praktycznie do wszystkiego botki!!!!
nie rozumie budowy tego buta bo przeciez mam wiele butow na plaskim obcasie (nie przepadam za szpilkami) i nie mam zadnego problemu, a baleriny to jest totalny koszmar jezeli chodzi o zapach.
Dlaczego? co jest nie tak?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale przeciez to takie fajne, wygodne i pasujace praktycznie do wszystkiego botki!!!! nie rozumie budowy tego buta bo przeciez mam wiele butow na plaskim obcasie (nie przepadam za szpilkami) i nie mam zadnego problemu, a baleriny to jest totalny koszmar jezeli chodzi o zapach. Dlaczego? co jest nie tak?


nie wiem, przestalam sie zastanawiac bo przestalam je nosic - mam jedne, materialowe, ktore spokojnie moge wrzucic do pralki. Z reszta zauwazylam, ze to do czego nosilam baleriny rownie dobrze gra z trampkami



do bardziej eleganckich rzeczy ubieram obcasy i mam swiety spokoj. baleriny odstawilam juz jakis spory czas temu, bedzie z 2 lata. mialam wlasnie rozkminke, czy to wina moich stop? czy obuwia? ale kazde jedne konczyly sie na tym samym... podejrzewam, ze moze miec to podloze w ksztalcie podeszwy, ktora jest cienka i plaska - nie chce roznosic tu absurdu, ale musi to jakos wplywac, ze kobietom sie stopy poca, czy cos, ze te buty cuchna :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

boniwinter
boniwinter
  10 września 2011
massacre
massacre: eleganckich rzeczy ubieram obcasy

nie mam ani jednej pary szpilek:and:

massacre
massacre: czy to wina moich stop?

jak juz wiesz to nie wina Twoich stop bo jak widac po temacie kazda z nas ma ten sam problem

massacre
massacre: jakis spory czas temu, bedzie z 2 lata.

to ladnie, ale ja nadal mam, ale nosze skarpeteczki bawelniane i jest lepiej

massacre
massacre: ze to do czego nosilam baleriny rownie dobrze gra z trampkami

trampki bardzo ladne, ale ja nie moge ich nosic na codzien bo praca mi na to nie pozwala.

massacre
massacre: nie chce roznosic tu absurdu, ale musi to jakos wplywac, ze kobietom sie stopy poca, czy cos, ze te buty cuchna

najgorsze jest to jak sie kogos odwiedza i trzeba buty zdjac bleeeeee
to jest problem
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam ani jednej pary szpilek


mowie ogolnie o obcasie, szpilce, platformie- koturnie - cokolwiek co ma grubsza, solidna podeszwe

Konto usunięte
Konto usunięte: trampki bardzo ladne, ale ja nie moge ich nosic na codzien bo praca mi na to nie pozwala.


ja do pracy tez nie powinnam nosic, ale mam to w dupie :rotfl:
generalnie mam w biurze buty na zmiane, jakby szef sie rzucal :lol:
jest tez cos posredniego - nie ze te buty mi sie podobaja, bo takich nie mam, ale wszystko co ma grubsza podeszwe niz baleriny wchodzi w gre :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.