Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  8 września 2011 (pierwszy post)

Uwielbiam je, mam koło 7 par, ale co z tego jak ze 2 z nich mi po prostu śmierdzą :wtf:.

Zawsze jak mam gołą stopę w balerinkach, a przy okazji je gdzieś przemoczę później mi tak dziwnie cuchną. I nie dzieje się tak ze wszystkimi.

Octem próbowała wyczyścić no to trochę wywietrzało, perfumami przecież psiukać nie będę, a płyn do płukania ubrań pomógł tylko kiedyś w jednym przypadku po czym buty się całe rozkleiły.

Co radzicie?

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
agoosiaaa
agoosiaaa
  8 września 2011
Sylvinka
Sylvinka: Octem próbowała wyczyścić no to trochę wywietrzało, perfumami przecież psiukać nie będę, a płyn do płukania ubrań pomógł tylko kiedyś w jednym przypadku po czym buty się całe rozkleiły.

dzia. sa slonce przeciez specjalne spraye do butow, ja uzywam takich:

uzywam go zawsze do kozakow, bo jednak noga sie poci, moge polecic :Tak:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  8 września 2011

W jakichś tam gazetkach były podawane różne domowe , 'cudowne' sposoby na to by zlikwidować ten przykry zapach. Poszperaj to może coś znajdziesz. Na pewno nie potrzebne do tego były żadne preparaty z apteki tylko jakieś proste domowe składniki.

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  8 września 2011

chodź bez butów bo stopy masz fajne :w00t:

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  8 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W jakichś tam gazetkach były podawane różne domowe , 'cudowne' sposoby na to by zlikwidować ten przykry zapach. Poszperaj to może coś znajdziesz. Na pewno nie potrzebne do tego były żadne preparaty z apteki tylko jakieś proste domowe składniki.

Dzięki Darek, poszukam. Chociaż właśnie to mama poleciła ocet, który gówno dał.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  8 września 2011
Sylvinka
Sylvinka: Dzięki Darek, poszukam. Chociaż właśnie to mama poleciła ocet, który gówno dał.

Jestem pewien,że to nie o ocet chodziło, tylko chyba hmm o mieszankę sody z czymś tam. Szkoda,że nie pamiętam w jakiej gazecie to czytałem.
Nie ma za co ;-)
boniwinter
boniwinter
  8 września 2011
Sylvinka
Sylvinka: Uwielbiam je, mam koło 7 par, ale co z tego jak ze 2 z nich mi po prostu śmierdzą .

ja tez uwielbiam i mam ten sam problem.
Tu chodzi przede wszystkim o "material" z ktorego sa wykonane tzn w srodku ma sie racja. Jezeli wnetrze buta ma sztuczne tworzywo to zawsze beda nogi smierdzialy, jezeli w srodku jest skaja kiepskiej jakosci to bedzie to samo.
Przynajmniej tak wywioskowalam.

Sylvinka
Sylvinka: Co radzicie?

ja nosze te malenkie skarpeteczki...nie mam pojecia jak to sie fachowo nazywa...sorry
ale kupuje cieniutkie 100% bawelny, a nie rajstopowe i powiem Ci ze jest lepiej
styka51
styka51
  8 września 2011
Sylvinka
Sylvinka: Co radzicie?

Ja tak miałam w jednej parze, wzięłam wymyłam je porządnie nawilżonym ręcznikiem, a potem na całą noc zostawiałm w nich wacik nasączony octem ;) Nie śmierdzi... co jakiś czas przemywam octem i jest klasa ;)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  8 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem pewien,że to nie o ocet chodziło, tylko chyba hmm o mieszankę sody z czymś tam. Szkoda,że nie pamiętam w jakiej gazecie to czytałem. Nie ma za co

Mało ważne.

Podobno włożenie do zamrażarki pomaga :rotfl:, włożyłam.
Jak nie to cytryna.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nosze te malenkie skarpeteczki...nie mam pojecia jak to sie fachowo nazywa...sorry ale kupuje cieniutkie 100% bawelny, a nie rajstopowe i powiem Ci ze jest lepiej

ważne że wiem o co chodzi :)
też trochę chodziłam, ale zazwyczaj wolałam bez
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  8 września 2011

Aha , przypomniało mi się o takim specyfiku jak 'kwas borowy'. Poczytaj o tym, może to pomoże. Z innych sposobów widzę polecaną przeze mnie sodę i plasterki cytryny.

boniwinter
boniwinter
  8 września 2011
Sylvinka
Sylvinka: ale zazwyczaj wolałam bez

ale jak widzisz inaczej sie nie da:(
najgorsze jest to, ze mi zadne desodoranty do tego celu przeznaczone nie pomagaly
a naprawde nie mam problemu z pocacymi sie nogami dzieki Bogu tylko i wylacznie z balerinami.
Poza tym mam tez problem z tymi butami w kwestii lakieru do paznokci bo prawie kazde mi go "zdzieraja" z paznokcia :woot:
i tylko w balerinach oczywiscie
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  8 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym mam tez problem z tymi butami w kwestii lakieru do paznokci bo prawie kazde mi go "zdzieraja" z paznokcia i tylko w balerinach oczywiscie

z samych końcówek prawda? Ja jak przerzuciłam się na te "jaskrawe" kolory typu niebieski to tak mi zeszedł po pewnym dniu że aż wbił się w materiał i teraz jak nie mam pomalowanych to barwi mi troszkę palca na niebiesko :and:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  8 września 2011
Sylvinka
Sylvinka: Podobno włożenie do zamrażarki pomaga , włożyłam.

Sylwia mistrz :D miażdżysz
boniwinter
boniwinter
  8 września 2011
Sylvinka
Sylvinka: z samych końcówek prawda? Ja jak przerzuciłam się na te "jaskrawe" kolory typu niebieski to tak mi zeszedł po pewnym dniu że aż wbił się w materiał i teraz jak nie mam pomalowanych to barwi mi troszkę palca na niebiesko

hahaha dokladnie to samo tylko z bordowym.
Wiec dlaczego tak je lubimy?:ssh:
przeciez same problemy sa z nimi:zonk:
Babsy
Babsy
  8 września 2011

sa wkladki weglowe do butow, czy jakies, hamujace zapach. w intermarche widzialam, a le w zwyklym obuwniczym chyba tez beda.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.