mmaryjka
mmaryjka
  2 września 2011 (pierwszy post)

hejho rodzacy.

Matthew Lewis
pamiętacie go? uroczy grubasek z żabą z filmów o Harrym Potterze...


dzisiaj wygląda tak:



Joseph Gordon-Levitt
a jego pamiętacie? grał w wielu, wielu filach(niektórych rewelacyjnych), w polsce znany z dr Quinn


dzisiaj wygląda tak:


Megan Fox
znana nie wiem z czego, kiedyś wyglądała tak:


dzisiaj wygląda tak:


jednak czas działa niektórym na korzyść, w ostatnim przypadku czas + dobry chirurg ze skalpelem:mrgreen:

1. Pomyślałby ktoś z was, że grubasek Neville z biegiem czasu zmieni się w fajnego faceta?
2. Która zmiana najbardziej was kręci?
3. A jak jest u was? Uważacie, że czas działa na waszą korzyść czy wręcz przeciwnie? :mrgreen:
4. Myślicie, że pieniądze jakimi dysponują mają znaczny wpływ na ich lepszy wygląd? (pomijam Fox której pomógł skalpel) Dlaczego?

pozdrawiam, maryja

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  5 września 2011
massacre
massacre: moj tez tak mowi, nie lubi gdy jestem za chuda tez tak mysle, ze cyce przed zajsciem a lipo po porodzie

no widzisz jaka rozsadna jestes :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  5 września 2011
Prinz
Prinz: no widzisz jaka rozsadna jestes


no ba, nie tak jak ty, kuwa rok bez czekolady jak tak mozna?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  5 września 2011
massacre
massacre: no ba, nie tak jak ty, kuwa rok bez czekolady jak tak mozna? http://community.secondlife.com/t5/image/serverpage/image-id/6299iDC1A1164915592DF/image-size/tiny?v=mpbl-1&px=48

mozna, mialem zaciecie :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Paulinessa
Paulinessa
  8 września 2011

Prizn! :w00t: W00t: :w00t:

Paulinessa
Paulinessa
  8 września 2011

Prinz :rotfl:

pijana
pijana
  12 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Pomyślałby ktoś z was, że grubasek Neville z biegiem czasu zmieni się w fajnego faceta? 2. Która zmiana najbardziej was kręci? 3. A jak jest u was? Uważacie, że czas działa na waszą korzyść czy wręcz przeciwnie? 4. Myślicie, że pieniądze jakimi dysponują mają znaczny wpływ na ich lepszy wygląd? (pomijam Fox której pomógł skalpel) Dlaczego?

1. Nie, bo pierwszy raz widzę go na oczy
2. Żadna mnie nie kręci ;d
3. Wyglądam na 16 lat, ale kiedyś byłam chyba trochę ładniejsza
4. Mają, wszystko zostało już wyżej wymienione (kosmetyki, specjaliści itd.)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.