mmaryjka
mmaryjka
  2 września 2011 (pierwszy post)

hejho rodzacy.

Matthew Lewis
pamiętacie go? uroczy grubasek z żabą z filmów o Harrym Potterze...


dzisiaj wygląda tak:



Joseph Gordon-Levitt
a jego pamiętacie? grał w wielu, wielu filach(niektórych rewelacyjnych), w polsce znany z dr Quinn


dzisiaj wygląda tak:


Megan Fox
znana nie wiem z czego, kiedyś wyglądała tak:


dzisiaj wygląda tak:


jednak czas działa niektórym na korzyść, w ostatnim przypadku czas + dobry chirurg ze skalpelem:mrgreen:

1. Pomyślałby ktoś z was, że grubasek Neville z biegiem czasu zmieni się w fajnego faceta?
2. Która zmiana najbardziej was kręci?
3. A jak jest u was? Uważacie, że czas działa na waszą korzyść czy wręcz przeciwnie? :mrgreen:
4. Myślicie, że pieniądze jakimi dysponują mają znaczny wpływ na ich lepszy wygląd? (pomijam Fox której pomógł skalpel) Dlaczego?

pozdrawiam, maryja

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. A jak jest u was? Uważacie, że czas działa na waszą korzyść czy wręcz przeciwnie?

Tak samo, z wiekiem coraz piękniejszy :swir:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Patrishia
Patrishia
  2 września 2011

Z Nevillem to trochę tak, że on był dodatkowo charakteryzowany niezbyt korzystnie, przykładowo, PODOBNO miał doklejane te zęby.

Konto usunięte
Konto usunięte: http://images.wikia.com/harrypotter/pl/images/0/08/Matthew.jpg

A na tym foto wyszedł świetnie : D

Konto usunięte
Konto usunięte: Joseph Gordon-Levitt

Tego kojarzę bardziej jako dorosłego, w jakimś filmie albo serialu grał gdzieś niedawno.

Bardzo lubię wszelakie metamorfozy, czy to ludzi, czy miejsc, czy przedmiotów. Dzisiaj miałam radość z odczyszczonego garnka :ninja:

A czy czas działa na moją korzyść, czy nie.. zależy od "elementu", ogólnie trudno mi ocenić. ; )
styka51
styka51
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Pomyślałby ktoś z was, że grubasek Neville z biegiem czasu zmieni się w fajnego faceta? 2. Która zmiana najbardziej was kręci? 3. A jak jest u was? Uważacie, że czas działa na waszą korzyść czy wręcz przeciwnie? 4. Myślicie, że pieniądze jakimi dysponują mają znaczny wpływ na ich lepszy wygląd? (pomijam Fox której pomógł skalpel) Dlaczego?

1. Nie oglądałam Harrego, ale fakt wyrobił się chłopak.
2. Tego chłopca z Dr Quinn.
3. Do 17/18 lat wyglądałam jak pół dupy za krzoka, teraz jest lepiej, ale niedługo pojawią się zmarszczki i będzie lipa.
4. Pewnie tak, wizażyści, styliści dużo robią ( zazwyczaj dobrego). A jak się ma kasę, to stać na tych fryzjerów itp.
SoDope
SoDope
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak jest u was? Uważacie, że czas działa na waszą korzyść czy wręcz przeciwnie?

Im jestem starsza tym młodziej wyglądam :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślicie, że pieniądze jakimi dysponują mają znaczny wpływ na ich lepszy wygląd? (pomijam Fox której pomógł skalpel) Dlaczego?

Tak - nie ukrywajmy się im wiecej ktoś ma pieniędzy tym może więcej przeznaczyć na wygląd czyt kosmetyki,styliste i inne .. a w świecie Gwiazd niestety takie zaplecze jest bardzo ważne.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Która zmiana najbardziej was kręci?

neville'a bo troche sie z nim utozsamiam

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. A jak jest u was? Uważacie, że czas działa na waszą korzyść czy wręcz przeciwnie?

hmm mysle ze jest lepiej niz kiedys. schudlem 40 kg, wyostrzyly mi sie rysy, zaczalem zwracac uwage jak sie ubieram..
przed

i teraz

:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Myślicie, że pieniądze jakimi dysponują mają znaczny wpływ na ich lepszy wygląd? (pomijam Fox której pomógł skalpel) Dlaczego?

mysle ze kasa ma wplyw, ale samozaparcie i chec zmiany sa rowniez wazne

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

SoDope
SoDope
  2 września 2011
Prinz
Prinz:

jestes moim ... mistrzem XD
sylwik
sylwik
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Pomyślałby ktoś z was, że grubasek Neville z biegiem czasu zmieni się w fajnego faceta?

oj nie:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Która zmiana najbardziej was kręci?

1 i 3. drugi jest kiepski nadal. lubie ta sucza urode megan, a neville wyrosl na niezle ciacho:)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. A jak jest u was? Uważacie, że czas działa na waszą korzyść czy wręcz przeciwnie?

tak.
bo w podstawowoce bylam taaaaak brzydka... teraz mi sie troche ta twarz tak ustawila, ze z dobrym makijazem wygladam calkiem dobrze:)
co innego cialo, ale to jest do zalatwienia paroma miesiacami silowni:mrgreen:
feuliette
feuliette
  2 września 2011
Prinz
Prinz:

wcale nie jesteś do siebie podobny :szok:
Babsy
Babsy
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Pomyślałby ktoś z was, że grubasek Neville z biegiem czasu zmieni się w fajnego faceta?

nie, ale teraz lece na niego:w00t:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Która zmiana najbardziej was kręci?

matthew no i megan:)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. A jak jest u was? Uważacie, że czas działa na waszą korzyść czy wręcz przeciwnie?

na korzysc- w gimnazjum i liceum wygladalam tragicznie;P

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Myślicie, że pieniądze jakimi dysponują mają znaczny wpływ na ich lepszy wygląd? (pomijam Fox której pomógł skalpel) Dlaczego?

dostep do lepszych kosmetykow, zabiegow, uslug...
Babsy
Babsy
  2 września 2011
Prinz
Prinz:

o kurka, jak nie Ty;)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 września 2011
Prinz
Prinz:

+20kg nadwagi :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Pomyślałby ktoś z was, że grubasek Neville z biegiem czasu zmieni się w fajnego faceta?

hmmm... nie wiem, gosciu mnie zupelnie nie pociaga, nie nazwalabym go fajnym :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Która zmiana najbardziej was kręci?

jezeli chodzi o wielkosc zmian to 1 oczywiscie - bo zmienil sie najbardziej.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. A jak jest u was? Uważacie, że czas działa na waszą korzyść czy wręcz przeciwnie?

na razie jeszcze dziala na moja korzysc :D
oby jak najdluzej :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Myślicie, że pieniądze jakimi dysponują mają znaczny wpływ na ich lepszy wygląd? (pomijam Fox której pomógł skalpel) Dlaczego?

Maja. Oczywiscie pomijajac operacje plastyczne i takie tam maja duzo latwiej jesli chodzi np. o prywatnego trenera, ktory pomoze osiagnac wymarzona sylwetke, odpowiedni stylisci, fryzjerzy, dentysci (bo wiadomo ze biale proste zeby w 99% przypadkow to wlasnie ich dzielo) itp, itd.
No i nie musza sie martwic co wlozyc do garnka, wiec zawsze mniej stresu.

Tez pozdrawiam.
dont0say0anything
dont0say0anything
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Pomyślałby ktoś z was, że grubasek Neville z biegiem czasu zmieni się w fajnego faceta? 2. Która zmiana najbardziej was kręci? 3. A jak jest u was? Uważacie, że czas działa na waszą korzyść czy wręcz przeciwnie? 4. Myślicie, że pieniądze jakimi dysponują mają znaczny wpływ na ich lepszy wygląd? (pomijam Fox której pomógł skalpel) Dlaczego?

1. Nigdy w życiu... Wyglądał jak ropucha a wyrósł na całkiem fajnego gościa
2. Z tych co pokazałaś tego drugiego typka
3. Na korzyść zdecydowanie
4. Z pewnością im więcej kasy tym więcej możliwości, ale jeśli ktoś nie jest totalnym pasztetem to i przeciętnie wysokim kosztem może się dobrze wystylizować
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  2 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestes moim ... mistrzem XD

mow mi...mistrzu :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: wcale nie jesteś do siebie podobny

a miedzy fotkami jest tylko 3 lata roznicy :)

Babsy
Babsy: o kurka, jak nie Ty;)

ludzie ktorych nie widzialem x lat, nie poznaja mnie ;D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: +20kg nadwagi

40

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.