POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  22 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Maybelline Volum Express Colossal Cat Eyes
Nowa maskara Colossal Cat Eyes zapewnia niespotykaną dotąd objętość rzęs. Innowacyjna Szczoteczka z pazurem oraz kolagenowa formuła sprawiają, że rzęsy są nawet o 8-10 razy grubsze. Wystarczy chwila, by rzęsy w zewnętrznym kąciku były wydłużone i wywinięte, zapewniając nam prawdziwie kocie spojrzenie. Szczoteczka tuszu została specjalnie zaprojektowana tak, aby jak najlepiej dopasowywać się do kształtu rzęs i nadawać im maksymalne wydłużenie oraz objętość.

używał ktos tej maskary?
zastanawiam sie nad kupnem, ale nie wiem czy warto inwestowac kase ;)
agnostyczka90
agnostyczka90
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moje rzęsy z tym tuszem prezentują się tak

Jak dla mnie nie jest źle, choć mam zboczenie co do rzęs i nie jestem zbyt obiektywna :and: .
Jak na tę markę, jest oki, masz fajne rzęsy :tak: .
SoDope
SoDope
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

wiesz to było zdjęcie telefonem 2.0 .. i przy chyba 2 warstwach produktu ..
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz to było zdjęcie telefonem 2.0 .. i przy chyba 2 warstwach produktu ..

Jęsli Tobie się podoba jest oki :)
Ja się zastanawiam nad sztucznym rzęsami na swój ślub, choć boję się bo mam strasznie złe opinie na te temat :and:.
SoDope
SoDope
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jęsli Tobie się podoba jest oki :)

fakt, żeby to wyglądalo w miare normalnie bo jak widzę WACHLARZE posklejanych rzęs to aż mnie odpycha XDDD

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się zastanawiam nad sztucznym rzęsami na swój ślub, choć boję się bo mam strasznie złe opinie na te temat .

złe opinie to Ty mogłaś usłuszeć o przedłużaniu rzes 1:1 a nie na temat takich doklejanych na jedną noc .. :D
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: złe opinie to Ty mogłaś usłuszeć o przedłużaniu rzes 1:1

O tym właśnie pisałam :)
SoDope
SoDope
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się zastanawiam nad sztucznym rzęsami na swój ślub

dla mnie pojęcie sztuczne rzęsy to coś takiego

a przedłużyć i zagęścić to już inne pojęcie :D

Ja 1:1 miałam i z mojego punktu widzenia - NIE POLECAM.
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a przedłużyć i zagęścić to już inne pojęcie :D


Konto usunięte
Konto usunięte: Ja 1:1 miałam i z mojego punktu widzenia - NIE POLECAM.

no to miałam na myśli,a że się znam to pokręciłam :).

Konto usunięte
Konto usunięte: NIE POLECAM.

A dlaczego? Znaczy jakie są minusy?Bo tez słyszałam,że to nic dobrego, zwłaszcza jak ktoś ma ładne rzęsy :( .,
SoDope
SoDope
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A dlaczego? Znaczy jakie są minusy?Bo tez słyszałam,że to nic dobrego, zwłaszcza jak ktoś ma ładne rzęsy :( .,

miałam. po 24 godzinach zaczeły mnie piec oczy .. -wyrywałam to gnójstwo.
SoDope
SoDope
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

pomijam fakt, że te przyklejone rzęsy jak są dobrze przyklejone - wypadają wraz z tą TWOJA naturalną rzęsą.. chyba, że klej puści.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pomijam fakt, że te przyklejone rzęsy jak są dobrze przyklejone - wypadają wraz z tą TWOJA naturalną rzęsą.. chyba, że klej puści.


:szok:
mi nie powyrywaly rzes, ale jak wyzej, nosze soczewki, ogolnie mam wrazliwe oczy - po 2-3 dniach wygladalam jak nacpana albo po nieprzespanych nocach, bialka czerwone - masakra.
z kolei sztuczne rzesy sobie kleje i jest okejka :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SoDope
SoDope
  23 sierpnia 2011
massacre
massacre: mi nie powyrywaly rzes

tutaj nie chodzi o wyrywanie rzęs tylko po prostu naturalny proces ich wypadania ..
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Bardzo podobne opinie słyszałam i dlatego powoli z tego rezygnuję, zwłaszcza,że mam dość długie rzęsy.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj nie chodzi o wyrywanie rzęs tylko po prostu naturalny proces ich wypadania ..


zle sie wyslowilam, za duzo ostrych fotek w dniu dzisiejszym widzialam

w sensie nie utracilam zadnych rzes

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  23 sierpnia 2011
massacre
massacre: wpadnij na bro jak juz sie wybierzesz

Nie omieszkam :napalony:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

widze juz spragniona jestes :mrgreen:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.