POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  22 sierpnia 2011 (pierwszy post)
Maybelline Volum Express Colossal Cat Eyes
Nowa maskara Colossal Cat Eyes zapewnia niespotykaną dotąd objętość rzęs. Innowacyjna Szczoteczka z pazurem oraz kolagenowa formuła sprawiają, że rzęsy są nawet o 8-10 razy grubsze. Wystarczy chwila, by rzęsy w zewnętrznym kąciku były wydłużone i wywinięte, zapewniając nam prawdziwie kocie spojrzenie. Szczoteczka tuszu została specjalnie zaprojektowana tak, aby jak najlepiej dopasowywać się do kształtu rzęs i nadawać im maksymalne wydłużenie oraz objętość.

używał ktos tej maskary?
zastanawiam sie nad kupnem, ale nie wiem czy warto inwestowac kase ;)
pijana
pijana
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na okęciu nie polecam kupować. w większości ceny bardzo podobne bądź takie same jak w sephorze/douglasie, a produkty mogą być stare. w polsce nie ma interesujących bezcłówek tak naprawdę.

Tak też myślałam, co za kraj...
Konto usunięte
Konto usunięte: jak w turcji to nie wiem, ile razy byłam tyle razy nie miałam czasu się zatrzymać w żadnym sklepie.

Na lotnisku ani w sklepie bezcłowym w mieście raczej nie będzie słynnych tureckich podróbek, może coś upoluję, liczę na to.
Konto usunięte
Konto usunięte: bezcłówka w londynie rządzi. jakby upolować przelot za 200zł to opłaca się lecieć na same zakupy w bezcłówce

Wybieram się tam jak sójka za morze, pewnie dlatego, że nie mam z kim lecieć. Może kiedyś się ten cud zdarzy.
mmaryjka
mmaryjka
  22 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a lotnisku ani w sklepie bezcłowym w mieście raczej nie będzie słynnych tureckich podróbek, może coś upoluję, liczę na to.

ale i tak uważaj;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Wybieram się tam jak sójka za morze, pewnie dlatego, że nie mam z kim lecieć. Może kiedyś się ten cud zdarzy.

e tam. ja jak jestem nastawiona na zakupy i ewentualnie zwiedzanie typu galerie, jakieś zabytki etc to jadę sobie sama na 3-4 dni i jest ok.
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  22 sierpnia 2011

nie nie chce go nawet kupywać mimo ze promocja na niego podajże w rossmanie za 24 zł ale wole dołożyć i kupić coś lepszego skleja rzęsy nic po za tym jak każdy z tej firmy -.- przeciętny ...

pijana
pijana
  22 sierpnia 2011

Następna "kupywaczka" :crylol:

Killuminati
Killuminati: jak każdy z tej firmy

Oj, a do niedawna zachwycałaś się bodajże Lash Stiletto.
agoosiaaa
agoosiaaa
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O, dobrze, że tu jesteś - powiedz mi czy Diorshow Extase wydłuża dobrze, czy bardziej skupia się na pogrubianiu ?

bardziej na wydluzaniu :tak:
jeszcze tylko ostrzege, ze trzeba sie nim ''nauczyc'' malowac, bo inaczej mozna sobie rzesy posklejac.
ja po uzyciu go przejezdzam rzesy jeszcze szczoteczka z innego tuszu, zeby wlasnie ie byly posklejane :)
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Następna "kupywaczka"

:crylol:

ja piernicze :ninja:
nie wiem czemu ktoś może kupywać a ja kupować, jak to mozliwe :and:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  23 sierpnia 2011

Jak mam kupować to wole pierwszą, znaną mi wersje.
Sprawdza się, używam. Nie znalazłam do tej pory lepszego.

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bardziej na wydluzaniu jeszcze tylko ostrzege, ze trzeba sie nim ''nauczyc'' malowac, bo inaczej mozna sobie rzesy posklejac. ja po uzyciu go przejezdzam rzesy jeszcze szczoteczka z innego tuszu, zeby wlasnie ie byly posklejane :)

zreszta u mnie on wyglada tak (po 1 warstwie)

pijana
pijana
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zreszta u mnie on wyglada tak (po 1 warstwie)

Ładny efekt daje. Jak nie znajdę Chanel to wezmę ten :-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wybieram się tam jak sójka za morze, pewnie dlatego, że nie mam z kim lecieć. Może kiedyś się ten cud zdarzy.


wpadnij na bro jak juz sie wybierzesz :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agnostyczka90
agnostyczka90
  23 sierpnia 2011
POCALUJ
POCALUJ: używał ktos tej maskary?

Nie, po "zwykłej" wersji tego tuszu, mam dość :and:
Jeśli mogę coś polecić to z tańszych loreal telescopic,a z droższych dior show extase, mam fotki z użycia telescopica, jest cudny, polecam :tak: .
SoDope
SoDope
  23 sierpnia 2011
POCALUJ
POCALUJ: używał ktos tej maskary?

moja koleżanka kupiła bo miała wersjętą zwykła i mówiła, że 'gówno' warte.
agnostyczka90
agnostyczka90
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: miała wersjętą zwykła i mówiła, że 'gówno' warte.

to fakt, choć zależy to od indywidualnych upodobań, dla mnie ten tusz to makabra, podobnie, jak każdy z tej firmy :and: daje dobry efekt, ale się obsypuje i rozmazuje :and: .
SoDope
SoDope
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ostatnio w Biedronce były tusze z błyszczykami z Eveline - ja go mam i bardzo polecam.
SoDope
SoDope
  23 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

moje rzęsy z tym tuszem prezentują się tak
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.