iFeelSoLost
iFeelSoLost
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

W zwiazku z moim problemem z makijazem slubnym (musze zrobić go sama :ninja:) pytanie:

Jaki polecacie MOCNO KRYJĄCY PODKŁAD? Mam skórę tłustą. Najlepiej z Sephory, Rossmana albo Natury. Nie piszcie o Lirene, Sorayi i Inglocie - mialam i sa dobre ale zbyt malo kryja, a na slub potrzebuje czegos porządnego.
Mile widziane marki Loreal, Maybelline, La roche posay, Vichy i inne w przedziale cenowym od 40 - 100 zł.

Czekam na propozycje.

pijana
pijana
  19 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Jak dla mnie Lasting Performance był bardzo dobrze kryjący :)

Potwierdzam, kryjący, a jednocześnie wcale nie jest ciężki (wg mnie), gdyby nie za ciemny kolor tobym została przy nim chyba do końca życia.
Konto usunięte
Konto usunięte: La roche posay toleriane teint

Również godny polecenia.
Konto usunięte
Konto usunięte: Revlon Color Stay

Też, ale wolałam Lasting Performance.
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam mega tłusta cerę, jeśli chodziło o tego typu imprezy to u mnie sprawdził się vichy dermablend.

Jak dla mnie krycie mega, ale robił się taki brzydki jakiś na twarzy, nie trzymał się długo, a nie mam tłustej cery tylko mieszaną.
Konto usunięte
Konto usunięte: Essence stay all day fajny, dobrze kryje długo się utrzymuje, według mnie lepszy od colorstaya

:wtf: Zaskoczyłaś mnie, że Essence ma taki podkład !
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaskoczyłaś mnie, że Essence ma taki podkład !

Podbijam, mnie też :wtf: Aż pójdę jutro do drogerii sprawdzić.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  19 sierpnia 2011

Wiecie, z tym wytrzymaniem do białego rana - nie musi. Najwazniejszy jest kościół i PLENER żeby dobrze wyglądać, potem poradzę sobie pudrem sypkim i bibułkami z pudrem, trochę korektora i po sprawie. :and: koszmar z tą kosmetyczką wyszedł i teraz kolejny problem. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Potwierdzam, kryjący, a jednocześnie wcale nie jest ciężki (wg mnie), gdyby nie za ciemny kolor tobym została przy nim chyba do końca życia.

dobra, wezme w takim razie ten, ale kupie go hmm w ostatnim tygodniu bo chce pare razy na solarium isc (wiem, wiem :zonk:), najwyzej jak mi nie spasuje to szybko polece kupic cos innego, bo teraz to co zrobie.
A jutro jade po jakis ladny matowy + perlowy cien beżowo-śmietankowy, zeby nie bylo za duzo koloru ale zeby powieka byla ladnie wygladzona i cisne z makijazem.
justCax
justCax
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aki polecacie MOCNO KRYJĄCY PODKŁAD? Mam skórę tłustą.

tu mogę poradzić, bo używałam mnóstwo podkładów, mam cerę mieszaną ale w strefie T błyszczy się strasznie, mam niedoskonałości, dlatego muszę miec w miare mocne krycie.

1. revlon colorstay

Jako jedyny matował mi skórę na cały dzień! do tego mega kryjący, tylko trzeba poćwiczyć z jego aplikacją. dostępny w wersjach dla skóry tłustej oraz suchej. Ja na Twoim miejscu brałabym ten, z doświadczenia wiem, że świetnie spisuje się na jakieś imprezy, wyjścia, bo nie trzeba go za często poprawiać (mi z moją mega błyszczącą się brodą i nosem wystarcza na jakieś hmm.. 10 godzin?)
polecam, miałam kilka buteleczek.

2. la roche posay- toleriane

super kryje, łątwiej się rozprowadza niż tego typu podkłady, naturalnie wygląda ale minusem jest to, że nie matuje, przynajmniej nie mnie. musze walić na niego sporo sybkiego, gdyby nie to, uwielbiałabym ten podkład. do tego mega wydajny.

3. max factor-lasting performance

dobrze kryje, nie robi maski, dobrze się rozprowadza, zrezygnowałam z niego z powodu błyszczenia się skóry (bo zależy mi na tym bardzo, żeby była matowa)

z innych to polecam jeszcze Maybelline Supersilky- też trzymał mi się świetnie i nie powodował błyszczenia, ale teraz nie mogę go znaleźć, podobno weszła jakaś nowa wersja, ja testowałam tylko stara. Na Twoim miejscu nie bawiłabym się tylko kupiłabym ze 2-3 z poleconych tu podkładów i sprawdziła na swojej skórze. Moja jest dość cienka i wrażliwa, także ja np musiałąbym sprawdzić , czy mnie nie uczula itp.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

tylko w super-pharmie w silesii z revlona jest bardzo mało kolorów i nie umialam dopasowac, bo chcialam dopasowac tam a zamowic na allegro. :and:
justCax
justCax
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko w super-pharmie w silesii z revlona jest bardzo mało kolorów i nie umialam dopasowac, bo chcialam dopasowac tam a zamowic na allegro.

a w rossmannie? tylko patrz do cery tłustej/mieszanej bo podobno kolory się różnią. ja bym jednak pocisnęła żeby go znaleźć i wypróbować. ładne ma kolorki, na prawde można coś wybrać, mam cerę śrenią, nie za jasną ale ciemna też nie jest i miałam kolory 180, 200, 220 i trzysta coś, także na prawde jest duża gama kolorystyczna.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a w rossmannie? tylko patrz do cery tłustej/mieszanej bo podobno kolory się różnią. ja bym jednak pocisnęła żeby go znaleźć i wypróbować. ładne ma kolorki, na prawde można coś wybrać, mam cerę śrenią, nie za jasną ale ciemna też nie jest i miałam kolory 180, 200, 220 i trzysta coś, także na prawde jest duża gama kolorystyczna.

w rossmanie go nie ma ani u mnie, ani w gliwicach, ani w katowicach, zabrzu, nigdzie ;/ tylko tam widzialam i jeszcze po 80 zl, ale jestem w stanie przebolec i dac, moze przyloze sie i poszukam.
justCax
justCax
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w rossmanie go nie ma ani u mnie, ani w gliwicach, ani w katowicach, zabrzu, nigdzie ;/ tylko tam widzialam i jeszcze po 80 zl, ale jestem w stanie przebolec i dac, moze przyloze sie i poszukam.

o kurcze, u mnie jest w rosmannie.. spróbuj, ja myślę, że skoro masz tłustą cerę to warto.
iFeelSoLost
iFeelSoLost
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o kurcze, u mnie jest w rosmannie.. spróbuj, ja myślę, że skoro masz tłustą cerę to warto.

ja mam stwierdzony lekki łojotok, nadczynosc gruczołów łojowych wiec skore mam bardzo tłustą a przy tym wrażliwą - z byle drapniecia robi sie czerwona.
justCax
justCax
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam stwierdzony lekki łojotok, nadczynosc gruczołów łojowych wiec skore mam bardzo tłustą a przy tym wrażliwą - z byle drapniecia robi sie czerwona.

znam to, bo też mam wrażliwą, do tego od czasu do czasu wyskoczy jakiś wulkan (ostatnio mniej na szczęście) więc nie jest kolorowo. tyle, że policzki mam ładne, nigdy nic nie wyskakuje no i się nie błyszczą jak reszta...
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znam to, bo też mam wrażliwą, do tego od czasu do czasu wyskoczy jakiś wulkan (ostatnio mniej na szczęście) więc nie jest kolorowo. tyle, że policzki mam ładne, nigdy nic nie wyskakuje no i się nie błyszczą jak reszta...

u mnie masakra jest przy nosie, na skrzydełkach nosa i brodzie - tam skora blyszczy sie najbardziej i jeszcze na policzkach w miejscu pod oczami tak jakby :zonk: KOSZMAR
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  19 sierpnia 2011

widzę same pozytywy na temat tego revlona na internecie, ani jednej nieprzychylnej opinii, no to mamy zwycięzcę. :] :D

justCax
justCax
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie masakra jest przy nosie, na skrzydełkach nosa i brodzie - tam skora blyszczy sie najbardziej i jeszcze na policzkach w miejscu pod oczami tak jakby KOSZMAR

tez na nosie mam straszny tłuszcz i wiem, jakie to uciążliwe. większość podkładów tylko to potęguje :zonk: no coż, wierze, że znajdziesz coś dla siebie, w końcu ślub to ważny dzień i fajnie by było, gdybyś nie musiała się martwić o makijaż. powodzenia w poszukiwaniach podkładu :bye:
justCax
justCax
  19 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę same pozytywy na temat tego revlona na internecie, ani jednej nieprzychylnej opinii, no to mamy zwycięzcę. :] :D

ja wierzę, że się nie zawiedziesz, tylko nie zniechęcaj się co do aplikacji-do najłatwiejszych nie należy, ale idzie się nauczyć :)
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  19 sierpnia 2011

dzięki :-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.