iFeelSoLost
iFeelSoLost
  18 sierpnia 2011 (pierwszy post)

W zwiazku z moim problemem z makijazem slubnym (musze zrobić go sama :ninja:) pytanie:

Jaki polecacie MOCNO KRYJĄCY PODKŁAD? Mam skórę tłustą. Najlepiej z Sephory, Rossmana albo Natury. Nie piszcie o Lirene, Sorayi i Inglocie - mialam i sa dobre ale zbyt malo kryja, a na slub potrzebuje czegos porządnego.
Mile widziane marki Loreal, Maybelline, La roche posay, Vichy i inne w przedziale cenowym od 40 - 100 zł.

Czekam na propozycje.

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 sierpnia 2011

o jeszcze Max Factor, Rimmel, Boujois itp.

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2011

Jak dla mnie Lasting Performance był bardzo dobrze kryjący :)

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Jak dla mnie Lasting Performance był bardzo dobrze kryjący :)

o jest rimmel? wlasnie myslalam o nim.
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o jest rimmel? wlasnie myslalam o nim.

Nie, nie to jest Max Factor. Ale faktycznie! Z rimella był Lasting Finish i jak dla mnie genialnie pokrywał!
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  18 sierpnia 2011

Dermacol - najtańszy ale uwaga może tworzyć maskę więc polecam mieszać z innym podkładem, według mnie to najbardziej kryjący podkład/kamuflaż

Estee Lauder maximum cover krycie mega ale jest drogi i niedostępny w Polsce ( na allegro można go kupić )

Essence stay all day fajny, dobrze kryje długo się utrzymuje, według mnie lepszy od colorstaya

La roche posay toleriane teint ale uwaga sprawdzaj filtry im większy filtr w przypadku tego podkładu to 25 możesz na zdjęciach wychodzić blado tak jest w przypadku podkładów z dużym filtrem mogą rozjaśniać twarz na zdjęciach

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 sierpnia 2011

teraz juz panikuje :and:

Patrycja9119
Patrycja9119
  18 sierpnia 2011

Revlon Color Stay

ambiwalencja
ambiwalencja
  18 sierpnia 2011

Mam mega tłusta cerę, jeśli chodziło o tego typu imprezy to u mnie sprawdził się vichy dermablend. Teraz używam maybelline superstay 24h, ale wątpię,żeby przetrwał wesele czy ślub.

Darunia511
Darunia511
  18 sierpnia 2011

Zależy jeszcze co dla kogo jest mocne.
Dla mnie mocny to jest Dermacol i Mac, aczkolwiek sądze, ze nie o taki efekt Ci chodziło... Słabszy ale nadal mocny ColorStay Revlona, później Maybelline SuperStay 24h.
No i jak ma sie długo trzymać, to użyłabym bazy

SoDope
SoDope
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki polecacie MOCNO KRYJĄCY PODKŁAD?

Nie widziałam po ile jest na Allegro ale Estee Lauder Double Wear z tym, że jest on bardzo ciężki .. a odpowiednikiem o 'lżejszej' formie to Maximum Cover.
zobacz sobie czy gdzieś dostaniesz tego próbki czy na allegro czy .. gdzieś.
Aneczka17f
Aneczka17f
  18 sierpnia 2011

Toleriane Teint koryguje niedoskonałości skóry i ujednolica jej koloryt dzięki doskonałym właściwościom kryjącym. Wzbogacony o innowacyjny składnik - Neurosensynę, redukującą mikropodrażnienia - jest doskonale tolerowany przez skórę nawet najbardziej reaktywną. Czynnik ułatwiający rozprowadzanie, wydłuża trwałość makijażu bez tworzenia efektu maski
Testowany na skórze wrażliwiej, atopowej i trądzikowej.
Wskazania: każdy typ skóry, rozległe niedoskonałości.
Zalety:
- wysoka tolerancja,
- bezzapachowy,
- bez konserwantów,
- z filtrem SPF 25,
- nie powoduje powstawania zaskórników.

U mnie się to wszystko sprawdza prawie w 100%, poza zapachem bo ma taki dziwny, nie wiem, nie potrafię go określić.

Paulinessa
Paulinessa
  18 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: Jak dla mnie Lasting Performance był bardzo dobrze kryjący :)


Konto usunięte
Konto usunięte: Revlon Color Stay


i jeszcze Mary Kay, ale to na necie.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  18 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Estee Lauder Double Wear

moja kuzynka miała próbkę tego podkładu z gazety - jak sie nim pomalowała to bardzo fajnie jej zmatowił cerę, a dodam, że ma cerę tłustą i zazwyczaj świeci się jak psu jajca :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte:

jeśli masz gdzieś niedaleko douglasa to możesz się wybrać do niego po odlewkę tego podkładu i wypróbować na sobie :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
asiulcia1
asiulcia1
  18 sierpnia 2011

z estee lauder sa dobre, ale nie wiem czy wytrzyma od rano do bialego rana :woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.