ziomekarka
ziomekarka
  17 sierpnia 2011 (pierwszy post)

ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?kupujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?

trudno powiedzieć - czasem przez 2-3miesiące nie wydam na kosmetyki i ciuchy niemalże ani grosza, a czasem przepuszczę w ciągu miesiąca 200-400zł - zazwyczaj wiele kosmetyków kończy mi się w takim samym czasie np. szampon do włosów, odżywka, żel pod prysznic i takie tam bez których nie można się obejść

Konto usunięte
Konto usunięte: kupujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?

kupuję za swoje i za rodziców pieniążki :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

z ciuchów to chyba była sukienka za 330zł
a z kosmetyków - maski algowe, peelingi, mleczko do demakijażu, serum do twarzy, ampułki do dłoni i nie pamiętam co jeszcze - za wszystko dałam ok.800zł, A! dodam, że to kosmetyki do użytku profesjonalnego :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czyjaś głupota jest tym, co zapada mi w pamięć najbardziej


kuwa, czyli pamietasz jak sie zachwycalam twoimi cyckami? o maj gat

Prinz
Prinz: bailey's (lubisZ?), bo za 9,99€ bylo. ale ja jestem wielkopolska menda, sam mam nadzieje ze sie napije, bo lubie


lubie od czasu do czasu, tu to gowno tanie jest - ale tylko oryginalny smak - tych smakowych nie lubie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

marta0859
marta0859
  17 sierpnia 2011
massacre
massacre: kuwa, czyli pamietasz jak sie zachwycalam twoimi cyckami? o maj gat

Prawie dziennie ktoś się nimi zachwyca, dotykają, pytają czy prawdziwe, więc wybacz, nie pamiętam, zbyt często się to dzieje żeby takie akurat rzeczy pamiętać :rotfl:

p.s.
no dobra, żartowałam, pamiętam ten dzień, nie umiałam wtedy nawet zasnąć, miałam mokro całą noc na samą myśl :ninja:
SchwarzeFlamme
SchwarzeFlamme
  17 sierpnia 2011

Mało, zależy, czego potrzebuje.
Ciuchy kupuję raz na ruski rok, na kosmetki to tak do 100zł czasem.
Za swoje kupuję.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  17 sierpnia 2011
massacre
massacre: lubie od czasu do czasu, tu to gowno tanie jest - ale tylko oryginalny smak - tych smakowych nie lubie

ja wlasnie oryginalne kupilem, zawioze babci, ona zaraz na zlotowki przeliczy, a ja wyjde na dobrego wnusia :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś się nimi zachwyca, dotykają, pytają czy prawdziwe


nie dziwie sie, sama bym podotykala
Prinz
Prinz: ona zaraz na zlotowki przeliczy, a ja wyjde na dobrego wnusia


:rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

pijana
pijana
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?kupujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

Jakoś 1000 zł będzie // Oczywiście, że za rodziców, pff // Sukienka na studniówkę za 800 i płaszczyk za 700.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś 1000 zł będzie


bogatemu wszystko wolno :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asiulcia1
asiulcia1
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?k

wszystko zalezy
np wczoraj robilam porzadki i duzo ciuchów poszło ... to podejrzewam, że w tym miesiacu wydam wiecej niz zwykle. ;p

raz wydam 20-50 zl bo mi praktycznie nic nie potrzeba a innego miesiaca wydam 300 zl
zalezy od potrzeb :]

Konto usunięte
Konto usunięte: kupujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?

za swoje, rodzice czasem tez mi cos kupia, niekiedy siostra jakies drobiazgi ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

z tego co sobie przypominam to sukienka i plaszcz
Darunia511
Darunia511
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?kupujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

Nie liczę ile wydaje, kupuje sobie sama za własne pieniądze zazwyczaj. Najdroższe to pewnie jakieś buty, nie wiem, nie mam takich rozkmin życiowych ile na co wydałam.
19kfiatuszek89
19kfiatuszek89
  17 sierpnia 2011

najwięcej wydaje na ubrania dla córki...
a najdroższa rzecz którą kupiłam ( oczywiście z odzieży:)) to chyba ubranie na motocykl, dużo też wydaję na buty

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?kupujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

Sam wszystko. 3 tysie co miech, standard.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Sam wszystko. 3 tysie co miech, standard.


kaszub jak to kaszub, nie ma sumienia i wyzyskuje swojego pracodawce wyciskajac od niego takie pieniadze

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?

czasami mam tak ze w miesiacu nie kupuje w ogóle ciuchów, a w innym miesiacu kupuje pół sklepu. Podobnie z kosmetykami, kupuje raczej na zapas bo nie chce mi sie co tydzien chodzic do drogerii.

Konto usunięte
Konto usunięte: upujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?

za własne - ciuchy i kosmetyki oczywko.

Konto usunięte
Konto usunięte: ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

garniak za 2 tysie
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie o poprawianie błędów mi chodzi, zauważyłam natomiast, że jesteś niezwykle "kąśliwa" i "ironiczna" względem innych, więc jak masz zamiar kogoś pouczać to najpierw zabierz się za siebie. : ))

tak po prawdzie to jakby Ewcia chciała to by Cię wmurowała w podłogę, zarówno fizycznie (:lol:) jak i kąśliwą, celną ripostą, nie drażnij lwa :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.