ziomekarka
ziomekarka
  17 sierpnia 2011 (pierwszy post)

ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?kupujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  17 sierpnia 2011

wole tego nie podliczas :nie: .
a po za tym nie mam tak , że co miesiąc wydaje powiedzmy to 500 zł . ;))

Konto usunięte
Konto usunięte: ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas

akcesoria kosmetyczne też się liczą.?
Lampa UV . :) 420 zl .
Paulinessa
Paulinessa
  17 sierpnia 2011

Mam nadzieję, że jednak mało odpowiedzi tu się pojawi, bo sobie wyobrażam już kłótnię za moment.

Aneczka17f
Aneczka17f
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?


Nie mam jakiejś ustalonej sumy którą muszę wydać na miesiąc na kosmetyki, raz więcej, raz mniej;)

Konto usunięte
Konto usunięte: ?kupujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?

od chłopaka to raczej często dostaje kosmetyki w prezencie.

Konto usunięte
Konto usunięte: ?ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

aparat fotograficzny za 150$ a 2 lata temu to było jakieś 450 zł.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?


teraz mniej, zbieramy na depozyt na chawire... w sumie nie wiem dokladnie, kazdego miesiaca sa to wydatki innej miarki. zazwyczaj kupuje dla calej rodziny, wiec wliczam to w budzet domowy.

Konto usunięte
Konto usunięte: kupujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?


za wlasne pieniadze, za wspolne pieniadze... zalezy jaka karte mam pod reka :D
czasem mam Store Cards, ktore splacaja sie DD z mojego konta bo tak mam ustawione.

Konto usunięte
Konto usunięte: ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?


Oj dawno to bylo, ale pamietam jak dzis ten wydatek :ninja: buty za £475 (£474.99) i torbe za niecale £300 :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

Jeśli dobrze pamiętam to były to spodnie Wranglery za ponad 200 zł, teraz kupuję tańsze.

Konto usunięte
Konto usunięte: ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?

W tym miesiącu kupiłam tylko jeden kosmetyk więc mało, a ilosc zależy od moich potrzeb.
Tak samo jest z ubraniami, nie kupuje po to, żeby wydac kase i miec byle co w szafie, bo jeśli coś potrzebuję albo coś mi się podoba to idę i kupuję :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
sylwik
sylwik
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?

zalezy od miesiaca. zarabiam latem wiec zdecydowana wiekszosc ubran i kosmetykow kupuje latem/poczatkiem jesieni:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: kupujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?

za wlasne. czasem cos rodzice zarzuca-coraz rzadziej, a nie wyobrazam sobie brac kasy od faceta:)

Konto usunięte
Konto usunięte: ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

auto, hahhaha:crylol:

z ubran hmmm, motocyklowa kurtka-500:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam nadzieję, że jednak mało odpowiedzi tu się pojawi, bo sobie wyobrażam już kłótnię za moment.

bedzie sie ciekawie czytalo:ninja:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  17 sierpnia 2011

Nie liczę ile wydaje, ale nie są to astronomiczne kwoty. Staram się do zakupów podchodzić z dużym rozsądkiem.
Czasami się wyda niewiele więcej, ale to dlatego, ze wszystkie podstawowe kosmetyki mają zwyczaj kończyć mi się w tym samym czasie.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?


widze odpowiedzi nie zwiazane z moda i uroda a ja wpisalam odziez :and:

no to kij, najdrozsza to mieszkanie i auto :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

noiczegotu
noiczegotu
  17 sierpnia 2011

Kupuję wyłącznie za swoje, a ile wydaję to...tak pomyślałam i stwierdziłam, że niewiele :woot: Ciuchy kupuję rzadko i zazwyczaj na takie zakupy wyciągają mnie baby, sama z siebie nigdy nie pójdę bo nawet nie wpadnę na to, że mogłabym potrzebować jakiejś szmaty. W lipcu np. kupiłam sobie dwie bokserki i krótkie spodenki, czyli coś ok 100zł. Z kosmetykami jest tak samo. Używam tylko tych do pielęgnacji, tych wszelakich kolorowych nie potrzebuję więc nie mam, no poza tuszem do rzęs i eyelinerem, którymi się pomarzę od święta. Makijaże sraże to nie moja bajka, szkoda mi na to czasu.
Także moje wydatki to rachunki, książki, dom, zwierzęta :woot:

ImaDrug
ImaDrug
  17 sierpnia 2011

Zarabiam na siebie więc kupuję za swje,czasem chłopak mi coś kupi ale nie proszę go o to.Najdroższa recz ...hmm..samochód ;)
a z kosmetyków to najdroższa rzecz to zestaw joico k-pak chyba 98 zł;)
buty za 200

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kupujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?

Za własne.

Konto usunięte
Konto usunięte: ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

Aparat za 7 stów, glany z paskami za 300 czy 400 zł.
marta0859
marta0859
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ile miesiecznie wydajecie na ciuchy plus kosmetyki?

Różnie, to zależy co danego miesiąca jest mi potrzebne i co mi się kończy. Nie czuję potrzeby podawania kwot tu na forum :P

Konto usunięte
Konto usunięte: kupujecie za wlasna pieniadze czy ciagniecie od chlopaka badz rodzicow?

Dostaję pieniądze od rodziców.

Konto usunięte
Konto usunięte: ile kosztowala najdrozsza rzecz ktora kupilas i co to bylo?

Laptop, telewizor i tego typu rzeczy :woot: A z kosmetycznych to chyba najdroższa rzecz koło 100 zł kosztowała, z ciuchów długa czarna kiecka na maturę w której tylko raz wyszłam i nigdy więcej.
co to jakieś przesłuchanie? :D
marta0859
marta0859
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: którymi się pomarzę od święta.

Chyba pomażę* prędzej.
Jak już masz w zwyczaju wszystkich na forum pouczać to naucz się pisać chociaż :ninja:
marzę-> marzyć
mażę-> mazać
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co to jakieś przesłuchanie? :D


ziomek arka ksiazke pisze :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.