AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Zmywalny tatuaż .. na usta ;)



Odpowiednio wykrojony na usta plasterek przykłada się do warg, delikatnie namacza i po chwili odrywa zbędny pasek papieru.

Efekty? Podobno takie:





Słyszałyście o tym? Co sądzicie? Podoba się? Myślicie, że w jakiś sposób podbiją rynek?
Wydaje mi się, ze tego typu wynalazki to tylko na jakieś bale kostiumowe, czy sesje zdjęciowe. Pewnie w większości przypadków wygląda karykaturalnie.

adra1992
adra1992
  16 sierpnia 2011

Nie slyszlam, ale w takich ustach to chyba tylko na sylwestra lub bal przebierancow :D

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko na jakieś bale kostiumowe, czy sesje zdjęciowe. Pewnie w większości przypadków wygląda karykaturalnie.

Dokładnie. Ja słyszałam z kolei o takich naklejkach, ale na powieki, co też zresztą wyglądało nieco tandetnie.



Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 sierpnia 2011

Nie widziałem, nie słyszałem. Głupota :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

moonlight28
moonlight28
  16 sierpnia 2011

Nie do codziennego użytku jak już, okazjonalnie być może

Letal
Letal
  16 sierpnia 2011

ale ta panterka nawet fajnie wygląda.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie do codziennego użytku jak już, okazjonalnie być może

Np. do loda :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałyście o tym? Co sądzicie? Podoba się? Myślicie, że w jakiś sposób podbiją rynek?

Widziałam ... na YouTubie ... - no nie wiem.
Ponoć aplikacja tego jest debilnie dobijająca bo potrzeba mimo wszystko wyciąć odpowiedni kształt do swoich ust... Na pokazach mody to może i będzie robiło furore ale na codzienny makijaż to raczej nie będzie 'opłacalne' ani korzystne.

Wyobraz sobie Twoja minę gdy w banku obsługuje Cie babka z takimi ustami na panterkę..
pijana
pijana
  16 sierpnia 2011

Fajnie, że każdy ma takie same usta i do każdych to będzie pasowało :zonk:

SoDope
SoDope
  16 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: moonlight28:Nie do codziennego użytku jak już, okazjonalnie być może Np. do loda

obstawiam, że przy takim tarciu to się 'zmywa' bo ponoć przez taki 'tatuaż' można pić tylko przez słomkę... bo inaczej zostawiasz ślady ...
:and:
SoDope
SoDope
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie, że każdy ma takie same usta i do każdych to będzie pasowało

Musisz sobie SAMEMU wyciąć ..
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: obstawiam, że przy takim tarciu to się 'zmywa' bo ponoć przez taki 'tatuaż' można pić tylko przez słomkę... bo inaczej zostawiasz ślady ...

Pewnie tak, albo zostaje na małym ślad geparda lub tęczy :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SoDope
SoDope
  16 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pewnie tak, albo zostaje na małym ślad geparda lub tęczy :D

nie pewnie tak - tylko tak jest.

:>
więc nie wiem czy chciałbyś na tym Twoim małym ... śladu proporcjonalnie odwrotnym do tego co 'proponujesz' mam tutaj na myśli 'geparda'
moonlight28
moonlight28
  16 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Np. do loda

raczej nie przetrwałoby wtedy testu na wytrzymałość :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie widziałem, nie słyszałem. Głupota :D


podbijam to co kaszub pisze :Ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.