AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Zmywalny tatuaż .. na usta ;)



Odpowiednio wykrojony na usta plasterek przykłada się do warg, delikatnie namacza i po chwili odrywa zbędny pasek papieru.

Efekty? Podobno takie:





Słyszałyście o tym? Co sądzicie? Podoba się? Myślicie, że w jakiś sposób podbiją rynek?
Wydaje mi się, ze tego typu wynalazki to tylko na jakieś bale kostiumowe, czy sesje zdjęciowe. Pewnie w większości przypadków wygląda karykaturalnie.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja to bym się skrzywdziła

Ja i tak mam włosy niczym włóczykij, więc nie byłoby widać :D

Kusza
Kusza: Jak dla mnie lipa i wiocha, jestem zwolenniczką raczej naturalnego wyglądu, takie usta do niczego by mi nie pasowały.

Zawsze mogłabyś sobie zrobić oczy do kompletu, któraś z dziewczyn pokazywała naklejany mejk ap :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: pierwsze słyszę/ raczej nie dla mnie, ale na jakieś specjalne okazję czemu nie/ ja ogólnie rzadko się czymś świechtam po wargach/ myślę że nie bo za dużo z tym zabawy

Tez nie przepadam. Jak już mam wybrać - błyszczyk. Szminkę mam tylko jedną i to w odcieniu nude.

Konto usunięte
Konto usunięte: sama mi ten pomysł podałas na tacy :D

Wiesz, zawsze można otworzyć interes - zabiegi naturalnie powiększające :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: To już naprawdę mega pesymistyczne podejście :D

W przypadku rzeczy nieodwracalnych - oj tak, przynaje się bez bicia :D
moonlight28
moonlight28
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz, zawsze można otworzyć interes - zabiegi naturalnie powiększające

i nie trzeba miec do tego specjalnych umiejętności :D

zdyniam.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i nie trzeba miec do tego specjalnych umiejętności :D zdyniam.

otóż to :D

:)
mirra20
mirra20
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tez nie przepadam. Jak już mam wybrać - błyszczyk. Szminkę mam tylko jedną i to w odcieniu nude.

ja mam jeden błyszczyk i dwie pomadki: nude i intensywny róż używane przy okazji wesel lub jakichś wyjść
Kusza
Kusza
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze mogłabyś sobie zrobić oczy do kompletu, któraś z dziewczyn pokazywała naklejany mejk ap

Ano, zrobiłabym tak sobie tylko po to, żeby z domu nie móc wyjść dopóki tego jakoś nie oderwę/zetrę/zmyję :mrgreen:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 sierpnia 2011

O żesz.

W życiu by tego nie zrobiła moim wspanialym ustom :mrgreen:.

Rynku to to nie podbije :nie:.

:ziober2:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam jeden błyszczyk i dwie pomadki: nude i intensywny róż używane przy okazji wesel lub jakichś wyjść

Zastanawiam się jedynie nad tymi pomadkami Astora, flamaster, co reklamują w tv teraz :)

Kusza
Kusza: Ano, zrobiłabym tak sobie tylko po to, żeby z domu nie móc wyjść dopóki tego jakoś nie oderwę/zetrę/zmyję

Papierem ściernym :ninja:

MaqdaIena
MaqdaIena: O żesz. W życiu by tego nie zrobiła moim wspanialym ustom . Rynku to to nie podbije .

Magdaleno, a mało to idiotycznych rzeczy podbiło rynek? :ziober2:
Darunia511
Darunia511
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Do zdjęć na pewno, chociaż też zależy od wzoru :) Np. w tym linku z allegro, pierwsze zdjęcie - brunetka z różową panterką (?) + tęczowe usta niżej wyglądają według mnie mało atrakcyjnie nawet na zdjęciach :)

Mnie kuszą najbardziej brokatowe, chociaż taki efekt do zdjec można samemu uzyskać. Kropki mi się podobają i różowa skóra węża. przetestuje.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Magdaleno, a mało to idiotycznych rzeczy podbiło rynek?


Nie wiem, nie znam się na gadzetach i jakiś dziwnych nowościach, większość cudów wiem od Was, albo co jest modne, ofkors mam to głęboko w poważaniu, ale to Wy jesteście moimi przewodniczkami po świecie mody i urody :ziober2:.

Ale Agniech no proszę Cię, kto o zdrowych zmysłach ponalepia sobie na wary takie gówna i wyjdzie w tym na ulicę ? :mrgreen:. Miej trochę wiary w ludzi :ziober2:.
:ziober2:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie kuszą najbardziej brokatowe, chociaż taki efekt do zdjec można samemu uzyskać. Kropki mi się podobają i różowa skóra węża. przetestuje.

Pochwal się potem efektem, co? :)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie kuszą najbardziej brokatowe, chociaż taki efekt do zdjec można samemu uzyskać. Kropki mi się podobają i różowa skóra węża. przetestuje.


Jak Cię zobaczę z tym w tramwaju ( znów:mrgreen:) to dobiegnę i zeskrobię :ziober2: !.
:ziober2:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 sierpnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Nie wiem, nie znam się na gadzetach i jakiś dziwnych nowościach, większość cudów wiem od Was, albo co jest modne, ofkors mam to głęboko w poważaniu, ale to Wy jesteście moimi przewodniczkami po świecie mody i urody .

Oj kochana moja, ja jestem konserwatywnym dinozaurem :ziober2:
Może gdybym miała nieograniczone finanse, testowałabym jak leci wszystko :ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: Ale Agniech no proszę Cię, kto o zdrowych zmysłach ponalepia sobie na wary takie gówna i wyjdzie w tym na ulicę ? . Miej trochę wiary w ludzi

Za dużo ode mnie wymagasz :ziober2:
Wstydź się :*
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj kochana moja, ja jestem konserwatywnym dinozaurem

Ja chyba bardziej jednak :D.
Obserwuję i czasem podobają Ci się rzeczy, które są dla mnie totalną abstrakcją :DDD.

Ale wiesz, ja to nawet balerin bym nie założyła :mrgreen:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może gdybym miała nieograniczone finanse, testowałabym jak leci wszystko

Np. naklejki na twarz ?:ziober2:.

Konto usunięte
Konto usunięte: Za dużo ode mnie wymagasz Wstydź się :*

Nie wstydzę !
;*.
:ziober2:
mirra20
mirra20
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiam się jedynie nad tymi pomadkami Astora, flamaster, co reklamują w tv teraz :)

ja nie jestem podatna na reklamy więc mnie nie przekonuję
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 sierpnia 2011
MaqdaIena
MaqdaIena: Ja chyba bardziej jednak :D. Obserwuję i czasem podobają Ci się rzeczy, które są dla mnie totalną abstrakcją :DDD. Ale wiesz, ja to nawet balerin bym nie założyła .

Obserwujesz mnie :zakochany:

Ale nie podobają mi się rzeczy z pierwszych stron gazet, ale czesto jakieś starocie wygrzebane, na ktore moda byla dawno, albo jej nigdy nie bylo :D !

MaqdaIena
MaqdaIena: Np. naklejki na twarz ?.

A co! :ziober2: hahaha

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie jestem podatna na reklamy więc mnie nie przekonuję

W sumie nie tyle sama reklama mnie przekonuje, co sama pomadka w pisaku mnie ciekawi, bo nie miałam styczności :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.