voiceontheradio
voiceontheradio
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

cze!

polećcie coś na mega przesuszoną skóra na twarzy co nie zapcha jednocześnie.
żel effaclar + effaclar duo zrobiły mi masakre na twarzy :[
robiłam peeling, maseczke nawilżająca z la roche posay i nakładałam grubą warstwe lrp hydreane riche, nic nie ruszyło soł potrzebuje cudu.

druga sprawa to:


czy ktoś z Was widział tę sukienkę ? dotykał or coś tam?
mianowicie chodzi mi o to jak z materiałem, czy nie jest to firana bo wiadomo na zdjęciu wygląda ok.

komentarze w stylu, ze wszystkie ubrania z h&m to szmaty proszę zachować głęboko w sobie.

tyle, fęks za porady kobiety.

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: polećcie coś na mega przesuszoną skóra na twarzy co nie zapcha jednocześnie.

zrób sobie maseczkę z jogurtu naturalnego i awokado
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  13 sierpnia 2011

eh.. zapomniałam jeszcze dopisać... :zonk:

kup sobie w aptece cutibaze - jest to maść półtłusta - 2,5 roku temu nie wiem czemu stało mi się 'coś' z twarzą, że miałam bardzo podrażnioną cerę, która mnie piekła i swędziała i naskórek mi się łuszczył tak, że sypało się ze mnie . Maść mi przypisał dermatolog i po jakimś tygodniu smarowania mi przeszło :). Do tego łatwo się ją nakłada, bo ma lekką konsystencję :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  16 sierpnia 2011

poprawka , firana jest ładniejsza ;D

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.