voiceontheradio
voiceontheradio
  12 sierpnia 2011 (pierwszy post)

cze!

polećcie coś na mega przesuszoną skóra na twarzy co nie zapcha jednocześnie.
żel effaclar + effaclar duo zrobiły mi masakre na twarzy :[
robiłam peeling, maseczke nawilżająca z la roche posay i nakładałam grubą warstwe lrp hydreane riche, nic nie ruszyło soł potrzebuje cudu.

druga sprawa to:


czy ktoś z Was widział tę sukienkę ? dotykał or coś tam?
mianowicie chodzi mi o to jak z materiałem, czy nie jest to firana bo wiadomo na zdjęciu wygląda ok.

komentarze w stylu, ze wszystkie ubrania z h&m to szmaty proszę zachować głęboko w sobie.

tyle, fęks za porady kobiety.

Jasmyne
Jasmyne
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: polećcie coś na mega przesuszoną skóra na twarzy co nie zapcha jednocześnie. żel effaclar + effaclar duo zrobiły mi masakre na twarzy :[ robiłam peeling, maseczke nawilżająca z la roche posay i nakładałam grubą warstwe lrp hydreane riche, nic nie ruszyło soł potrzebuje cudu.

Polecam Physiogel, jest świetny na takie rzeczy :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: czy ktoś z Was widział tę sukienkę ? dotykał or coś tam? mianowicie chodzi mi o to jak z materiałem, czy nie jest to firana bo wiadomo na zdjęciu wygląda ok.

Ładna, tez jestem ciekawa.. :)
voiceontheradio
voiceontheradio
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam Physiogel, jest świetny na takie rzeczy

no właśnie mam i też nie daje rady :and:

nawet przestałam używać effaclaru i zaczęłam używać żelu physiogel bez wody by jeszcze bardziej nie wysuszyć, ale nic.
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: polećcie coś na mega przesuszoną skóra na twarzy co nie zapcha jednocześnie.

Jak dla mnie numerem jeden jest ten krem :


ewentualnie coś z Iwostinu, też mają świetne kosmetyki.

Do tego może maść z witaminą A na noc?
Jasmyne
Jasmyne
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie mam i też nie daje rady nawet przestałam używać effaclaru i zaczęłam używać żelu physiogel bez wody by jeszcze bardziej nie wysuszyć, ale nic.

To może żel aloesowy ? Taki najlepiej 98-96 % aloesu.
voiceontheradio
voiceontheradio
  12 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: ewentualnie coś z Iwostinu, też mają świetne kosmetyki. Do tego może maść z witaminą A na noc?

z l'oreala miałam ten triple active tylko jakiś inny i mnie zapchał niesamowicie
mam krem iwostin sensitia intensywnie nawilżający aktualnie, ale jest za lekki

o witaminie a nie pomyślałam, kupię!
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

to faktycznie kiepsko! Hmm... kiedyś nakładałam tez oliwę z oliwek na noc, ale może zapchać.
voiceontheradio
voiceontheradio
  12 sierpnia 2011
gagulina
gagulina: to faktycznie kiepsko! Hmm... kiedyś nakładałam tez oliwę z oliwek na noc, ale może zapchać.

kiepsko, kiepsko aż mnie cała twarz swędzi
to nie będę próbować lepiej :and:
adra1992
adra1992
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: polećcie coś na mega przesuszoną skóra na twarzy co nie zapcha jednocześnie.

Nie wiem co znaczy ''zapchac'' ale ja mam dosc problemowa twarz (mega sucha i wrazliwa) i odziwo zadne wynalazki z górnej pólki nie dzialaly lub jeszcze bardziej podraznialy.
Najlepszy krem jaki znalazlam to za 2 euro w Lidlu, z Cien'a z kaczuszka na opakowaniu :ninja: Dla dzieci. Ale nie wiem czy zadziala w Twoim przypadku.
Ostatnio tez dostalam ''uczulenia'' po tym jak umylam gebe zwyklym mydlem. Pieklo jakbym cala noc spala z glowa na solarium, geba cala czerwona. Lekarz przepisal mi Hydrocortisil i dziala - jesli kiedys uzuwalas silcock base (nie wiem czy tak sie nazywa po polsku(?) krem podobny troche do wosku) to ten krem wydaje mi sie ze to to samo lecz w duze lepszej konsystencji, no i zostawia 'powloke' zabezpieczajaca - kuracja trwa tydzien dwa razy dziennie. Mi przeszlo po dwóch uzyciach.
Darunia511
Darunia511
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: polećcie coś na mega przesuszoną skóra na twarzy co nie zapcha jednocześnie. żel effaclar + effaclar duo zrobiły mi masakre na twarzy :[ robiłam peeling, maseczke nawilżająca z la roche posay i nakładałam grubą warstwe lrp hydreane riche, nic nie ruszyło soł potrzebuje cudu.

Od czasu jak używam na noc oliwki dla dzieci moja cera baaardzo się poprawiła, a przesuszała mi się miejscami. Próbowałam wielu rzeczy..
XElectroGirlX
Posty: 28 (po ~149 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
XElectroGirlX
  12 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: polećcie coś na mega przesuszoną skóra na twarzy co nie zapcha jednocześnie.


Może spróbuj Effaclar H lub Cetaphil
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  13 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: komentarze w stylu, ze wszystkie ubrania z h&m to szmaty proszę zachować głęboko w sobie.

wszystkie ubrania z H&M to szmaty :mrgreen:

Podejrzewam Aś, że jest to jakiś miękki, cienki, lejący się materiał :woot:
BlondyneczkaBasia
BlondyneczkaBasia
  13 sierpnia 2011

Też polecam Effaclar H bądź alternatywnie inne produkty H z marek jak Bioderma czy Avene i koniecznie trzymaj sie tej maseczki z LRP, to cudo podobnie, jak maseczka w tubie z Avene

adra1992
adra1992
  13 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy ktoś z Was widział tę sukienkę ? dotykał or coś tam? mianowicie chodzi mi o to jak z materiałem, czy nie jest to firana bo wiadomo na zdjęciu wygląda ok.


100% poliester. Pewnie firana. Jak klikniesz na czarna wersje to widac ze polprzezroczysta i ''sliska''
adra1992
adra1992
  13 sierpnia 2011

Zle kliklam. w img, zamiast url
http://www.hm.com/pl/product/92759?article=92759-A#article=92759-A

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.