massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema


Ponoc kazda z nas ma "swoja" nazwe dla wlasnej waginy. Poza tym, ponoc poza woskowaniem raz w miesiacu (tak wiem, w Polsce sie jezdzi maszynka) 62% kobiet spedza wiecej czasu na dbaniu o twarz niz o wlasna cipeczke.
No okej, wiadomo, wiecej ludzi widzi wasze twarze (przynajmniej ja wierze, ze tak jest :lol:) ale ponoc czestsza uwaga skupiona na naszym kochanym "dole"sprawilaby, ze poczulybysmy sie pewniejsze siebie i atrakcyjniejsze.




Statystyki:
1. 92% z nas ma nazwe dla swojej waginy
2. 63% z nas uzywa jedynie mydla lub zwyklego plynu pod prysznic do higieny intymnej
3. Ponoc kazda z nas spedza przecietnie JEDYNIE 5 min dziennie na pielegnacje swojej ci
peczki
4. Tylko 10% z nas mialo w calosci wydepilowana woskiem
5. 43% czuloby sie mniej komfortowo wychodzac z domu bez umytej buzi czy wlosow niz bez umytej waginki
6. 65% z nas spedza wiecej czasu na myciu i pielegnacji naszych wlosow (na glowie) niz pozostalych czesci ciala.

Pytania:
1. Jak nazywacie swoja vagine?
2. Co uzywacie do jej higieny i jak czesto?
3. W jaki sposob je depilujecie - brazilian, hollywood, zostawiacie naturalny busz...? I jaka metoda?
4. Uwazacie ze zaniedbujecie swoja wagine w porownaniu do pielegnacji innych czesci ciala?
5. Jak sie odnosicie do wyzej wymienionych statystyk? Utozsamiacie sie z wiekszoscia? Tak? Nie?


Pozdro :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jak nazywacie swoja vagine? 2. Co uzywacie do jej higieny i jak czesto? 3. W jaki sposob je depilujecie - brazilian, hollywood, zostawiacie naturalny busz...? I jaka metoda? 4. Uwazacie ze zaniedbujecie swoja wagine w porownaniu do pielegnacji innych czesci ciala? 5. Jak sie odnosicie do wyzej wymienionych statystyk? Utozsamiacie sie z wiekszoscia? Tak? Nie?

1. Hm..... Cipucha :D
2. Jakiś płyn do higieny intymnej mam i chusteczki też do higieny... No codziennie rano i wieczorem się myję, a chusteczki w międzyczasie.
3. Depilacja holiłudzka - inaczej czuje się dziwnie :ninja: Maszynką z 3 ostrzami gilleta :D Plastrami się bawiłam, ale nie dałąm rady.
4. Myślę, ze nie. Dbam o każdą część ciała tak samo.
5. Nie wiem jak się odnieść do tego. Kiedyś używałąm tylko mydła, nie odważę się drugi raz woskiem, nazywam ją po swojemu...
sylwik
sylwik
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: tez bym chciala, ale zgodnie ze statystykami dbam o inne czesci ciala bardziej i cycki ida pierwsze pod noz a siana na wszystko od razu brak

nie no, na grouponach da sie za kilka stow ustrzelic serie np 3 zabiegow, a 3-5 sa niezbedne, wiec da sie przezyc, jak juz sie uzbiera kase:ninja:
chyba nie implanty, z twoim cycem:ninja:

massacre
massacre: ja dalam rade, choc za pierwszym razem chcialam zlezc ze "stolu" i uciec

u kosmetyczki to glupio zwiac ze stolu, co innego jak robic samemu:crylol:
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jak nazywacie swoja vagine?


moja jest no name :mrgreen:

massacre
massacre: 2. Co uzywacie do jej higieny i jak czesto?


Lactacyd emulsja do higieny intymnej i chusteczki. Jeśli chodzi o emulsję to 2 razy dziennie, chusteczki po każdej wizycie na tronie :mrgreen:

massacre
massacre: 3. W jaki sposob je depilujecie - brazilian, hollywood, zostawiacie naturalny busz...? I jaka metoda?


Zawsze na gładko. Nigdy nie byłam na woskowaniu pipki u kosmetyczki, więc tylko golarki i żele, ale niedługo to się zmieni bo mam dwa gupony na depilację

massacre
massacre: 4. Uwazacie ze zaniedbujecie swoja wagine w porownaniu do pielegnacji innych czesci ciala?


Myślę, że dbam o nią bardzo dobrze.

massacre
massacre: 5. Jak sie odnosicie do wyzej wymienionych statystyk? Utozsamiacie sie z wiekszoscia? Tak? Nie?


jesli chodzi o numer 6 to u mnie na odwrot jest
TheWitch
TheWitch
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: pewnie zawsze ci z Jadzi ladnie pachnie - podziwiam, ja z tych co mydlem sie trzaskaja od stop do glow - w sensie shower gelem. choc mysle o kupnie wynalazku pod tytulem FEMFRESH - uzywalas kiedys?

no, uzywam i chusteczek i plynu i nawet mam dezodorant do cipki :rotfl:

massacre
massacre: 1. Jak nazywacie swoja vagine? 2. Co uzywacie do jej higieny i jak czesto? 3. W jaki sposob je depilujecie - brazilian, hollywood, zostawiacie naturalny busz...? I jaka metoda? 4. Uwazacie ze zaniedbujecie swoja wagine w porownaniu do pielegnacji innych czesci ciala? 5. Jak sie odnosicie do wyzej wymienionych statystyk? Utozsamiacie sie z wiekszoscia? Tak? Nie?

1. nie nazywam :woot:
2. femfresh plynu - codziennie. do tego chusteczki z tej semej serii. uzywalam tez freshnelle z always ale nie wiem gdzie kup[ic :bezradny:
tych:
3. gole badz hardkor depilatorem, ale wole golic :D
4. nie wydaje mi sie :D
NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jak nazywacie swoja vagine? 2. Co uzywacie do jej higieny i jak czesto? 3. W jaki sposob je depilujecie - brazilian, hollywood, zostawiacie naturalny busz...? I jaka metoda? 4. Uwazacie ze zaniedbujecie swoja wagine w porownaniu do pielegnacji innych czesci ciala? 5. Jak sie odnosicie do wyzej wymienionych statystyk? Utozsamiacie sie z wiekszoscia? Tak? Nie?

1. nie ma imienia :rotfl:
2. płyn do higieny intymnej, czasem husteczki, jak nie ma nic pod ręką to sama woda, ok. 3 razy dziennie
3. od jakiegoś czasu tylko maszynka, nie rwę bo zdecydowałam się na laser
4. bo ja wiem :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może sama byś odpowiedziała na pytania:P


ok

massacre
massacre: 1. Jak nazywacie swoja vagine? 2. Co uzywacie do jej higieny i jak czesto? 3. W jaki sposob je depilujecie - brazilian, hollywood, zostawiacie naturalny busz...? I jaka metoda? 4. Uwazacie ze zaniedbujecie swoja wagine w porownaniu do pielegnacji innych czesci ciala? 5. Jak sie odnosicie do wyzej wymienionych statystyk? Utozsamiacie sie z wiekszoscia? Tak? Nie?


1. cipeczka
2. rano i wieczorem prysznic/ kapiel - zwykly shower zel tkj do reszty ciala :and:
3. goracy wosk - calosc
4. byc moze, ale grzyba nie mam i nigdy nie mialam :ninja:
5. Utozsamiam sie z wiekszoscia, stad ten temat - ilekroc mysle o jakims plynie do higieny intymnej to sobie mysle, kuwa kolejne 5 min extra stracone pod prysznicem :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: W tym zacnym temacie aż prosi się o pytania dla menów :D


dobrze

w jaki sposob dbasz o psioche swojej kobiety, czym pachnie jak sie nosem zblizasz do niej i w jaki sposob jest wydepilowana?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: to tutaj sie przezywaja kobiecymi imionkami helgi etc.


Jaro do swoich kolegow w formie zenskiej gada
"ty chyba glupia jestes"
"lubisz to suko"
"latwa jestes co?"
:ninja:
no ale patrzac na mnie, kto by sie spodziewal normalnego chlopa przy mym boku :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: no ale patrzac na mnie, kto by sie spodziewal normalnego chlopa przy mym boku

dobrze ze jestes uswiadomiona :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: w jaki sposob dbasz o psioche swojej kobiety, czym pachnie jak sie nosem zblizasz do niej i w jaki sposob jest wydepilowana?


:rotfl:

to macie chłopaki, odpowiadajcie. Załatwiłem wam

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nie implanty, z twoim cycem


chyba tak, z moim wiekiem :rotfl:
nie bede czekac, az mi zwisna - zabezpieczyc sie trzeba :D

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet mam dezodorant do cipki


nie potrzebuje, mi tam nie smierdzi :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: depilatorem


:szok:
to juz jest hardkor nad hardkory ! :crylol:

KUWA SLYCHAC ZE ZBLIZA SIE WIECZOR, JUZ ZNOWU ZACZYNAJA HELIKOPTERY NAD MIASTEM, POLICJA, KARETKI NA SYRENACH :zonk:
niech ich w koncu wszystkich zamkna, powynosili przedwczoraj najlepsze 3d tv z Currysa :martuska:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: dobrze ze jestes uswiadomiona :D


taaa, tata mnie wiele nauczyl :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: to macie chłopaki, odpowiadajcie. Załatwiłem wam


a ty czemu NIE ODPOWIEDZIALAS na moje pytania?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: Jaro do swoich kolegow w formie zenskiej gada "ty chyba glupia jestes" "lubisz to suko" "latwa jestes co?"

skądś to znam...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: a ty czemu NIE ODPOWIEDZIALAS na moje pytania?

Bo to moja tajemnica :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Bo to moja tajemnica :D


fajna tajemnica jak tu juz wszyscy teraz wiedza ze zamiast pena masz szparke :swir:

Konto usunięte
Konto usunięte: skądś to znam...


Twoj ma tak samo?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.