massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Siema


Ponoc kazda z nas ma "swoja" nazwe dla wlasnej waginy. Poza tym, ponoc poza woskowaniem raz w miesiacu (tak wiem, w Polsce sie jezdzi maszynka) 62% kobiet spedza wiecej czasu na dbaniu o twarz niz o wlasna cipeczke.
No okej, wiadomo, wiecej ludzi widzi wasze twarze (przynajmniej ja wierze, ze tak jest :lol:) ale ponoc czestsza uwaga skupiona na naszym kochanym "dole"sprawilaby, ze poczulybysmy sie pewniejsze siebie i atrakcyjniejsze.




Statystyki:
1. 92% z nas ma nazwe dla swojej waginy
2. 63% z nas uzywa jedynie mydla lub zwyklego plynu pod prysznic do higieny intymnej
3. Ponoc kazda z nas spedza przecietnie JEDYNIE 5 min dziennie na pielegnacje swojej ci
peczki
4. Tylko 10% z nas mialo w calosci wydepilowana woskiem
5. 43% czuloby sie mniej komfortowo wychodzac z domu bez umytej buzi czy wlosow niz bez umytej waginki
6. 65% z nas spedza wiecej czasu na myciu i pielegnacji naszych wlosow (na glowie) niz pozostalych czesci ciala.

Pytania:
1. Jak nazywacie swoja vagine?
2. Co uzywacie do jej higieny i jak czesto?
3. W jaki sposob je depilujecie - brazilian, hollywood, zostawiacie naturalny busz...? I jaka metoda?
4. Uwazacie ze zaniedbujecie swoja wagine w porownaniu do pielegnacji innych czesci ciala?
5. Jak sie odnosicie do wyzej wymienionych statystyk? Utozsamiacie sie z wiekszoscia? Tak? Nie?


Pozdro :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

sylwik
sylwik
  10 sierpnia 2011

AHAHAHAHAHA:mrgreen:

massacre
massacre: 1. Jak nazywacie swoja vagine?

hah, jestem wyjatkowa:ziober2: nie nazywam:D
massacre
massacre: 3. W jaki sposob je depilujecie - brazilian, hollywood, zostawiacie naturalny busz...? I jaka metoda?

brazil:lol:
maszynka, ale mam zamiar zalatwic to laserem asap, przegladam z uwaga groupony:ninja:

massacre
massacre: 5. Jak sie odnosicie do wyzej wymienionych statystyk? Utozsamiacie sie z wiekszoscia? Tak? Nie?
massacre
massacre: 6. 65% z nas spedza wiecej czasu na myciu i pielegnacji naszych wlosow (na glowie) niz pozostalych czesci ciala.

to na pewno:)
massacre
massacre: 4. Tylko 10% z nas mialo w calosci wydepilowana woskiem

probowalam, probowalam, ale udalo sie tylko w 1/3 i wymieklam:crylol:
368212
368212
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jak nazywacie swoja vagine? 2. Co uzywacie do jej higieny i jak czesto? 3. W jaki sposob je depilujecie - brazilian, hollywood, zostawiacie naturalny busz...? I jaka metoda? 4. Uwazacie ze zaniedbujecie swoja wagine w porownaniu do pielegnacji innych czesci ciala? 5. Jak sie odnosicie do wyzej wymienionych statystyk? Utozsamiacie sie z wiekszoscia? Tak? Nie?

1. Jadzia :rotfl:
2. Lactacyd Femina ( rano podczas kąpieli, popołudniu przy podmywaniu się i wieczorem podczas kąpieli ) oraz chusteczki nawilżone Lactacyd Femina po każdym sikaniu :D
3. Brazilian, używam do tego hard waxu na wzgórku a na wargi cream wax.
4. U mnie jest na odwrót, dbam o Jadzie bardziej.
5. Tylko z punktem nr. 1 się zgadzam hahaha :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 sierpnia 2011

nie ma pytania dla panow i gejow. zglaszam dyskryminacje.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

mirra20
mirra20
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jak nazywacie swoja vagine? 2. Co uzywacie do jej higieny i jak czesto? 3. W jaki sposob je depilujecie - brazilian, hollywood, zostawiacie naturalny busz...? I jaka metoda? 4. Uwazacie ze zaniedbujecie swoja wagine w porownaniu do pielegnacji innych czesci ciala? 5. Jak sie odnosicie do wyzej wymienionych statystyk? Utozsamiacie sie z wiekszoscia? Tak? Nie?


1. Broszka albo Kaśka
2. żel lactacyd plus takie same chusteczki w końcu nie znamy dnia ani godziny:D
3. wosk alb maszynka na gładko lub z paskiem
4. raczej nie tylko o nogi dbam bardziej
5. nie wiem bo mam więcej kolegów niż koleżanek a tylko na swoim przypadku nie mogę sprawdzać statystyk
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: AHAHAHAHAHA


wiem, wiem, zawsze mam tematy z jajem... badz z wagina ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre:

może sama byś odpowiedziała na pytania:P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam zamiar zalatwic to laserem asap, przegladam z uwaga groupony


tez bym chciala, ale zgodnie ze statystykami dbam o inne czesci ciala bardziej i cycki ida pierwsze pod noz :ninja: a siana na wszystko od razu brak

Konto usunięte
Konto usunięte: probowalam, probowalam, ale udalo sie tylko w 1/3 i wymieklam


ja dalam rade, choc za pierwszym razem chcialam zlezc ze "stolu" i uciec :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jadzia


dobre :crylol:
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Lactacyd Femina ( rano podczas kąpieli, popołudniu przy podmywaniu się i wieczorem podczas kąpieli ) oraz chusteczki nawilżone Lactacyd Femina po każdym sikaniu :D


:szok:
pewnie zawsze ci z Jadzi ladnie pachnie - podziwiam, ja z tych co mydlem sie trzaskaja od stop do glow - w sensie shower gelem. choc mysle o kupnie wynalazku pod tytulem FEMFRESH - uzywalas kiedys?
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Brazilian, używam do tego hard waxu na wzgórku a na wargi cream wax.


uo matko, moja kosmetyczka cala pi cze traktuje tym samym takim cieplym woskiem :woot:

Prinz
Prinz: zglaszam dyskryminacje.


spieprzaj giej :fakju:
mozesz sie odniesc do higieny twojej fujarki i jak ja nazywasz :ziober2: :*

Konto usunięte
Konto usunięte: w końcu nie znamy dnia ani godziny:D


hahahahaha :crylol:
czesto masz takie spontony?

Konto usunięte
Konto usunięte: a tylko na swoim przypadku nie mogę sprawdzać statystyk


dlatego zapytalam czy i jak sie kazda z was utozsamia ze statystykami :jezyk2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mirra20
mirra20
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: hahahahaha czesto masz takie spontony?

jak mam swojego pod ręką albo mnie niespodziewanie odwiedzi

massacre
massacre: dlatego zapytalam czy i jak sie kazda z was utozsamia ze statystykami

no ja się najbardziej z 1 utożsamiam
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: mozesz sie odniesc do higieny twojej fujarki i jak ja nazywasz :*

jusz.

massacre
massacre: 1. Jak nazywacie swojego penisa? 2. Co uzywacie do jego higieny i jak czesto? 3. W jaki sposob go depilujecie - brazilian, hollywood, zostawiacie naturalny busz...? I jaka metoda? 4. Uwazacie ze zaniedbujecie swojego penisa w porownaniu do pielegnacji innych czesci ciala?

1. marian :lol:
2. zel do higieny intymnej 2x dziennie.
3. maszynka jednorazowa, ale czaje sie na wosk, choc boje sie ze bez torby zostane.
4. nie, dbam o wszystko jednakowo, czyli bardzo, stereotyp jest prawdziwy.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: 1. marian


jak moj rumunski sasiad :rotfl:
Jarek wszystkich swoich kolegow Marian wola... albo Dareczku :woot:

Prinz
Prinz: ale czaje sie na wosk, choc boje sie ze bez torby zostane.


polecam, bol nie istnieje, to tylko efekt twojej wyobrazni :lol:

Prinz
Prinz: stereotyp jest prawdziwy.


wiadomo, rude jest wredne a blond glupie :ninja: :rotfl:

Prinz
Prinz: dla panow i gejow


no fakt, bo gej to chlop nie pan :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 sierpnia 2011

W tym zacnym temacie aż prosi się o pytania dla menów :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 sierpnia 2011

Pipę nazwę psiochą tak na marginesie :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Babsy
Babsy
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: 1. Jak nazywacie swoja vagine? 2. Co uzywacie do jej higieny i jak czesto? 3. W jaki sposob je depilujecie - brazilian, hollywood, zostawiacie naturalny busz...? I jaka metoda? 4. Uwazacie ze zaniedbujecie swoja wagine w porownaniu do pielegnacji innych czesci ciala? 5. Jak sie odnosicie do wyzej wymienionych statystyk? Utozsamiacie sie z wiekszoscia? Tak? Nie?

1. nie nazywam;)
2. zele do higieny intymnej raz lub dwa dziennie, w zyciu nie dam rady sie umyc zwyklym mydlem, bo podrazniam sie jak nie wiem:(
3. brazilian, maszynką:)
4. troche tak.
5 troche sie zgadza.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: jak moj rumunski sasiad

tez mam, i jakiegos svetlina czy uj wie co xD

massacre
massacre: Jarek wszystkich swoich kolegow Marian wola... albo Dareczku

to tutaj sie przezywaja kobiecymi imionkami :zonk: helgi etc.

massacre
massacre: polecam, bol nie istnieje, to tylko efekt twojej wyobrazni

golilem nogi woskiem, jak doszlo do posladkow i pachwin to wymieklem O.o

massacre
massacre: wiadomo, rude jest wredne a blond glupie

a toto prawda.

massacre
massacre: no fakt, bo gej to chlop nie pan

:crylol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.