Spicy89
Spicy89
  9 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Paski z woskiem do depilacji!!!!! Jakie polecacie? Takie zeby byly niedrogie i dobre? Prosze o odpowiedzi. Buziaki

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 sierpnia 2011
massacre
massacre: Mam. W trakcie depilacji każe mi dłonią bądź palcem naciągnąć skórę tak my wosk gładko przylegal przy zgieciach czy zwinieciach

jak szczegolowo :lol: mam nadzieje ze sie nie podniecasz przy czynnosciach :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Brzeginka
Brzeginka
  10 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: a chodzisz nadal na woskowanie czy trauma?

Trauma. Wolę załatwić sprawę samodzielnie. Chociaż kusi mnie żeby spróbować ponownie w innym salonie.

massacre
massacre: To była kosmetyczne czy rzeźnik? :-O

Prawdopodobnie albo to ja mam coś nie tak ze skórą, albo miała wadliwy sprzęt, albo samej kosmetyczce brakowało umiejętności.
asiulcia1
asiulcia1
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Paski z woskiem do depilacji!!!!! Jakie polecacie? Takie zeby byly niedrogie i dobre? Prosze o odpowiedzi. Buziaki

z veet mam , może dobrze usuwają, ale włoski wrastają później :and:
368212
368212
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: włosami upiedoliła spory kawałek naskórka . Było to ze trzy lata temu ale ślad mam do dziś xD

Jak się ma za dużo skóry to tak jest.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Paski z woskiem do depilacji!!!!! Jakie polecacie? Takie zeby byly niedrogie i dobre? Prosze o odpowiedzi. Buziaki

z tego co znajdziesz w drogerii to jedynie veet :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Brzeginka
Brzeginka
  11 sierpnia 2011
368212:
Jak się ma za dużo skóry to tak jest.

Przemyślałaś sens i treść swojej wypowiedzi pod względem logicznym i faktycznym wpływem mojej otyłości na wyniki woskowania czy po prostu usiłowałaś zabłysnąć i wyszło CI jak zwykle ? Proszę o merytoryczną, popartą faktami i badaniami kosmetologicznymi odpowiedź jak ma się większa ilość skóry do wyników depilacji :) .
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: mam nadzieje ze sie nie podniecasz przy czynnosciach


nie, ciezko sie podniecic bedac dotykana przez 50-letnia kobiete :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przemyślałaś sens i treść swojej wypowiedzi pod względem logicznym i faktycznym wpływem mojej otyłości na wyniki woskowania czy po prostu usiłowałaś zabłysnąć i wyszło CI jak zwykle ? Proszę o merytoryczną, popartą faktami i badaniami kosmetologicznymi odpowiedź jak ma się większa ilość skóry do wyników depilacji :) .


chyba wyolbrzymiasz. jestes przewrazliwiona swoja otyloscia?
mi kosmetyczka kaze trzymac i naciagac palcem, zeby wlasnie skora sie nie zwijala i zeby nie bylo wlasnie takich przypadkow. a to, ze ktos gdzies ma za duzo skory to nie jest od razu picie do otylosci :woot: co ma skora do tluszczu?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

mmaryjka
mmaryjka
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie polecacie? Takie zeby byly niedrogie i dobre?

używam jedynie veet i tylko na nogi i to też czasami.
zdecydowanie bardziej wolę pójść raz na 6 tygodni do kosmetyczki na wosk, a jeszcze bardziej na pastę cukrową niż męczyć się z tym w domu.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zdecydowanie bardziej wolę pójść raz na 6 tygodni do kosmetyczki na wosk,


szczesciara, ja chodze maksymalnie co 4 tygodnie :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  11 sierpnia 2011
massacre
massacre: nie, ciezko sie podniecic bedac dotykana przez 50-letnia kobiete

rozni ludzie, rozne fetysze.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: rozni ludzie, rozne fetysze.


skoro ty mi sie podobasz, to chyba ze mna wszystko dobrze :woot:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Brzeginka
Brzeginka
  11 sierpnia 2011
massacre
massacre: chyba wyolbrzymiasz. jestes przewrazliwiona swoja otyloscia?

Nie, nie mam problemów z akceptacją swojego wyglądu. Natomiast wkurza mnie założenie, że zapewne to ja"mam za dużo skóry" i problem leżał akurat po mojej stronie. Poza tym byłam ciekawa poparcia tej teorii rzeczowymi argumentami.

P.S. "Naciąganie" skóry jest polecane zawsze przy depilacji woskiem. Chodzi po prostu o napięcie skóry co minimalizuje ryzyko wystąpienia krwawień i zasinień.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.