Spicy89
Spicy89
  9 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Paski z woskiem do depilacji!!!!! Jakie polecacie? Takie zeby byly niedrogie i dobre? Prosze o odpowiedzi. Buziaki

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 sierpnia 2011

eeee w domu mam veet, ale polecam isc na woskowanie do kosmetyczki. ja veet uzywam tylko do "poprawek", to znaczy, na przyklad tydzien po woskowaniu widze jakiegos wloska, ktory byl za krotki na wosk i dopiero co odrosl - no i veeta stosuje wlasnie do takich pojedynczych atakow :ziober2:

innych nigdy nie uzywalam, wiec nie mam porownania

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  9 sierpnia 2011

ja tam pasków nie lubie albo chodzę do kosmetyczki na wosk albo zwykle maszynki. Mam depilator w domu ale kupilam i lezy nie uzywany :lol:

Spicy89
Spicy89
  9 sierpnia 2011

wlasnie nie chce isc do kosmetyczki, tylko sama to zrobic ;)

Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  9 sierpnia 2011

Kupiłam kiedyś jakieś z rossmanna, za pierwszym użyciem byłam zadowolona, ale następne razy już nie były takie udane, wróciłam do depilatora :P

A.

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie nie chce isc do kosmetyczki, tylko sama to zrobic ;)

i kwikniesz z bolu. ztobisz to niepoprawnie/za wolno etc. ja uzywalem w domu plastrow veet, ale sa uja warte, bo na same nogi zuzylem 3 opakowania. drogi gips-

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: i kwikniesz z bolu. ztobisz to niepoprawnie/za wolno etc. ja uzywalem w domu plastrow veet, ale sa uja warte, bo na same nogi zuzylem 3 opakowania. drogi gips-


exactly, do tzw pojedynczych jak pisalam wyzej to moga byc.
ostatnio ktos mnie pogonil, ze woskowanie u kosmetyczki to burzujstwo i mega wydatek - wg mnie oszczednosc. Taniej wychodzi niz piedolenie sie z plastrami, a i czasem w promocji mozna dostac woskowanie bikini gratis :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  9 sierpnia 2011
massacre
massacre: ale polecam isc na woskowanie do kosmetyczki

a jak to cenowo wychodzi?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 sierpnia 2011
Yukiko
Yukiko: a jak to cenowo wychodzi?


ja place z reguly £25 za full bikini i half legs (do kolan) powyzej nie mam wlosow
za paski 3x opakowanie, dwa na nogi i jeden na bikini wychodzi tyle samo albo i dojdzie do £30 - z tymze efekt byl zalosny, nie potrafie za uja sobie dokladnie bikini zrobic

a tak ide, klade sie, robi mi goracym woskiem -10 minut i spokoj :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 sierpnia 2011
massacre
massacre: ja place z reguly £25 za full bikini i half legs (do kolan) powyzej nie mam wlosow za paski 3x opakowanie, dwa na nogi i jeden na bikini wychodzi tyle samo albo i dojdzie do £30 - z tymze efekt byl zalosny, nie potrafie za uja sobie dokladnie bikini zrobic a tak ide, klade sie, robi mi goracym woskiem -10 minut i spokoj :D

na ile ci starcza?
ja bym poszedl na bikini, ale pewnie moszna by odeszla razem z wlosammi.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  9 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: ja bym poszedl na bikini, ale pewnie moszna by odeszla razem z wlosammi.


:rotfl:
no troche boli, przy wargach najbardziej, ale naciagasz i spoks
pierwszy raz najbolesniejszy, potem to juz relaks

Prinz
Prinz: na ile ci starcza?


na poczatku jak wlosy nierowno rosly od golenia to 2 tygodnie, teraz 3-4. mam veet w domu i po 2 tygodniach doslownie jednym plastrem wyrownuje nierowne wloski.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  9 sierpnia 2011
massacre
massacre: no troche boli, przy wargach najbardziej, ale naciagasz i spoks pierwszy raz najbolesniejszy, potem to juz relaks

i nadal masz wszystkie wargi? zakladam, ze wasa nie masz :rotfl:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Brzeginka
Brzeginka
  10 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: i nadal masz wszystkie wargi? zakladam, ze wasa nie masz

Ja szczerze ostrzegam (nie odradzam, bo przecie każda skóra i każda kosmetyczka inna) - mi podczas woskowania bikini laska razem z włosami upie:cenzura:doliła spory kawałek naskórka :crylol: . Było to ze trzy lata temu ale ślad mam do dziś xD

Konto usunięte
Konto usunięte: aski z woskiem do depilacji!!!!! Jakie polecacie? Takie zeby byly niedrogie i dobre? Prosze o odpowiedzi. Buziaki

Idź do kosmetyczki. A jeśli bardzo chcesz się woskować sama to kup wosk+podgrzewacz+paski+olejek po depilacji. Koszt takiego zestawu to koszt trzech opakowań VEET-a, który swoje kosztuje a generalnie nijak się ma do efektów depilacji płynnym woskiem.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  10 sierpnia 2011
Prinz
Prinz: i nadal masz wszystkie wargi? zakladam, ze wasa nie masz


Mam. W trakcie depilacji każe mi dłonią bądź palcem naciągnąć skórę tak my wosk gładko przylegal przy zgieciach czy zwinieciach :LOL:

Konto usunięte
Konto usunięte: kawałek naskórka

To była kosmetyczne czy rzeźnik? :-O

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  10 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja szczerze ostrzegam (nie odradzam, bo przecie każda skóra i każda kosmetyczka inna) - mi podczas woskowania bikini laska razem z włosami upiedoliła spory kawałek naskórka . Było to ze trzy lata temu ale ślad mam do dziś xD

a chodzisz nadal na woskowanie czy trauma?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.